Инвитро - втълпяване на вина и изоставяне

  • 4 776
  • 89
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 39 493
Всъщност да ти кажа, направо си си късметлийка. Моето ходене по клиниките беше 5 години, по време на бременост една не умрях, детето ми се в седми месец ииииииии вместо това да ни сплоти, ни раздели.
Сега имам голямо дете, нов мъж и съм щастлива.
Дете ще имаш щом го искаш. Просто се отърви от мъжа.

# 16
  • Мнения: 7 423
Първо се успокой! Сигурно те обича, щом е с теб. Просто мъжете са по- слабият пол. Дотежало му е и ти е казал думи, които не е трябвало да казва. На спокойствие ще вземеш най- правилното решение.

# 17
  • MI
  • Мнения: 11 868
Авторке, аз ще ти дам различен съвет от останалите. Не защото мисля, че трябва да търпиш, а защото за разлика от повечето от тях знам на мой гръб как се отразява на психиката този път по който вървиш. Успокой се и поговори спокойно с мъжа ти. За толкова години си знаете и кътните зъби, ще усетиш искрен ли е ако се извини. В момента и на двамата нервите ви са напълно изхабени, лесно се стига до сблъсъци. Не че това оправдава грозните думи, но ги обяснява.
Ако вече усетиш, че не е искрен или не се извини, имаш два варианта. Ако детето ти е по-важно, изтърпи докато/ако стане. Ако не можеш, давай напред с гордо вдигната глава и без съжаления. Но първо пробвай да залепиш вазата.

# 18
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 873
Докторите ли ти казаха, че това ти е бил последния шанс или ти така се чувстваш?
Аз така си мисля, защото постоянно ми напомнят за възрастта и все пак не са магьосници.
Ето ти проблем...самонавиваш се, че си стара, че нищо няма да се получи. Не подценявай ролята на психиката по отношение на здравето и здравословните проблеми.

# 19
  • Мнения: 39 493
Никога не бих посъветвала дъщеря си да търпи лошо отношение. Ако е само за скандала-ок. Но ако поведението е рецидивиращо никога. Ако ще без деца да си седи. Никой не бива да се държи в една връзка като началник. Бракът е равноправие и ако успея да и го набия в главата ще съм щастлива.

# 20
  • MI
  • Мнения: 11 868
Доколкото разбирам само един скандал с тежки думи е имало. Преди това само нежелание за комуникация, което може много неща да значи, дори че се е депресирам примерно. След повече от 10 години заедно и толкова проблеми заедно ми се струва нормално поне да поговорят и да се изяснят.

# 21
  • Мнения: 197
Никога не бих посъветвала дъщеря си да търпи лошо отношение. Ако е само за скандала-ок. Но ако поведението е рецидивиращо никога. Ако ще без деца да си седи. Никой не бива да се държи в една връзка като началник. Бракът е равноправие и ако успея да и го набия в главата ще съм щастлива.
От 1 година си прави, каквото си иска... Занимава се с хобитата си, не се съобразява с моите желания, взема си допълнителна работа, все е зает 😕и оттам съвсем удариха битовизмите... Аз също ходя на работа, но се очаква да има с готвено, не излизаме почти и така, но явно тази вечер разбрах защо е това кофти държание.... Защото не  съм хващала, нали не ми се каза директно. Дори чаши начупи в мивката😪

# 22
  • MI
  • Мнения: 11 868
Говорете, толкова ли е трудно?! Поне няма да имаш съмнения. Може да ти се потвърди разочарованието, но може и да се изненадаш от това, което ще чуеш. Със сигурност нищо не губиш.
Тези две години не бяха лесни и за хора без репродуктивни проблеми, при вас се наслагват повече неща. На колко хора им избиха нервите и само покрай КОВИД, какво остава и след четири години ходене по мъките! Докато не седнете  да говорите откровено и открито, нищо няма да се реши. Тук и да ти обясняваме какъв идиот е (което е така в случая), нищо няма да помогнем. Само ще се донавиваш и дори да има шанс за оправяне да го пропилееш. После никоя от нас няма да живее твоя живот обаче, само ти. Затова се УСПОКОЙ  първо и после решавай.

# 23
  • Мнения: 32 108
Авторке, чавка ли ти изпи мозъка?
Защо въобще си с този човек? Само заради едното бебе. Обич няма между вас. Поне от негова страна. Би трябвало и от твоя при такова грозно поведение.
И ако родиш как ще живеете?
В каква среда ще го гледате. В омраза. Гениално.
Този човек те тормози психически. Хем не ще да се маха, хем те обижда, унижава и използва.
Ама това ти го позволяваш.
Може да пробваш и с друг мъж. На тоя нищо не дължиш.
Направо с друг донор.
Не всички жени създават деца. Такъв е животът.
Но може да осиновиш като толкова искаш и ти е целта на живота. Има много изоставени деца.
И пак ще имаш семейство. И ще си щастлива, просто защото този човек няма да е  с теб.
Ако домът е твой, направо му изхвърляй нещата и да се маха. Спирай веднага с готвенето за него. Само за теб си. Ако нещо ти каже, му казваш, че не ти пука какво ще яде и не си му длъжна да му готвиш. Ако не му харесва, да се маха. Знаеш ли колко лесно може ти да му съсипеш психиката. Обиждай го, че е стерилен и Бог е решил, че такъв комплексар не бива да става баща.
Чинии чупел, боже, тоя е луд. Я го махай.
И съм съгласна с момичетата, че психическото състояние влияе на здравето, а при теб то е разклатено.
Премахваш причината. Ясна ли ти е коя е причината?

# 24
  • Мнения: 197
Не иска да говори с мен по никакви теми. Дразни се, започва да вика и да ме обвинява, че съм драма.... Скандалите са почти всеки ден заради неговото неглежирано поведение

# 25
  • Great Britain
  • Мнения: 2 208
Не иска да говори с мен по никакви теми. Дразни се, започва да вика и да ме обвинява, че съм драма.... Скандалите са почти всеки ден заради неговото неглежирано поведение
Вика,обвинява,изрича тежки думи,само съжалява се ,че е жертва,неглежира те какъв е шанса за нещо да се промени?

# 26
  • Мнения: 39 493
Сега видях, че това е сладура с целувките. Мачът е свирен.
Вземи една кутия бонбони и почерпи.

# 27
  • Мнения: 9 801
Какви целувки?

# 28
  • Мнения: 18 342
Е... направи си планираното инвитро, без да се разправяш. Може пък да стане.
Ако не стане, кажи си "Всяко зло за добро." и помисли за раздяла.

# 29
  • Мнения: 39 493
На колежките по вайбър. Благодарствени.

Общи условия

Активация на акаунт