Инвитро - втълпяване на вина и изоставяне

  • 4 779
  • 89
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 18 669
Да, прилича на стратегия за раздяла, но да е по "вина" на жената.

# 76
  • Мнения: 15 005
Не е един скандал.
Освен това не е само на тази тема. Авторката има друга тема, в която пита дали е нормално мъж да праща целувки на колежки във вайбър.

# 77
  • София
  • Мнения: 4 360

Тук, във форума имаше една история как млада двойка дълго време нямала деца и типично по селяндурски ( защото има разлика между селянин и селендур) обвинявали жената. Не помня на нея ли ѝ писнало и си е тръгнала или те са я изгонили, но в крайна сметка са приключили. След време бившата свекърва срещнала младата девойка бременна в 8-9 месец и щяла да припадне. Че я увещавала да дойде пак у тях, щели да приемат детето, ама тя им теглила една и си заминала.

Последна редакция: пн, 14 мар 2022, 12:07 от Светулчица

# 78
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 297
Този мъж вече си търси тръпки извън дома.
Тотално изгубена кауза.

# 79
  • Мнения: 18 669
И в градска среда стават такива неща - в нашия град имахме кмет, който с първата си жена (всъщност и с втората) дълги години нямаха деца. Разделиха се - скандали, клюки и пр. обичайни неща, - и тя забременя със следващия дали не беше още първата година. И втората така - разделиха се и роди от друг. Той има дете с третата.

Прехвърлянето на вината на жената даже ми се струва норма. Особено щом вече има колежки, от които се интересува. Ако се намери и някоя склонна да го прибере - такъв горък, с погубена младост и жена, която го кара да върши някакви неща в домакинството - направо влиза в клишето.

# 80
  • Мнения: 15 005
Не мисля, че е добре да коментираме такива случаи, шансовете са 50:50 и не се знае на чия страна са във всеки отделен случай.

# 81
  • Мнения: 12 875
Авторке, стана ми интересно той защо не иска да си тръгне. Ето, ти си му предложила, тоест пред хората той би бил чист като сълза, изгонен от неблагодарната си жена.
Да няма някакъв имуществен проблем, заради който не се омита по живо, по здраво?

# 82
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Благодаря ви, момичета за милите думи! Нямам повече шансове, на 43 съм..
Имаш шансове все още. Не си на 50. Макар и да познавам лично една жена, роди на 51.
Аз самата съм на 44. Тепърва ще се омъжвам през юни и с бъдещия ми съпруг желаем дете.
Наше си. Аз от първия си брак имам син на почти 18 години.
Желая ти от сърце УСПЕХ. Пази се. Махни се от токсичната среда. Заобичай се. С теб съм.

# 83
  • MI
  • Мнения: 11 868
По-умният отстъпва. Каза стената и падна сама. Joy Joy Joy

# 84
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 892
Авторката има и още по-стара от Вайбърските целувки тема. 2020г е писала как мъжът й разкарва колежки по козметични салони, пазарува с тях...от 2020г до 2022г са +/- 2 години връзка все с някакъв проблем от негова страна и вменяване на вина у нея.

Последна редакция: пн, 14 мар 2022, 14:14 от Джулая

# 85
  • София
  • Мнения: 12 554

Тук, във форума имаше една история как млада двойка дълго време нямала деца и типично по селяндурски ( защото има разлика между селянин и селендур) обвинявали жената. Не помня на нея ли ѝ писнало и си е тръгнала или те са я изгонили, но в крайна сметка са приключили. След време бившата свекърва срещнала младата девойка бременна в 8-9 месец и щяла да припадне. Че я увещавала да дойде пак у тях, щели да приемат детето, ама тя им теглила една и си заминала.



Изобщо не е само на село и не е отсега. Първата братовчедка на баба ми през 60-те години във Варна се омъжва. Съпругът й няма родители, но има две сестри квачки. Минават някакви години, дете няма. Разбира се, съпругата е виновна. Сестрите квачки успяват да го придумат да я напусне и то по най-бруталния начин. Не й казва нищо освен да му занесе костюма на химическо чистене. И излиза уж за работа. Тя бърка в джобовете преди да го занесе и намира бележка - Довиждане, нямаме деца, ти си виновна.
След Х години, братовчедката на баба ми се омъжва за втори път. Работела в хлебозавода във Варна. ЕДин ден припада на работното място. Линейка, болница - бременна сте в петия месец. Тя припада втори път. Свестява се и казва на доктора - Но аз не мога да имам деца. Е, момиченце се ражда. След няколко месеца в Морската градина във Варна, докато бута количката, среща бившия си съпруг с двете сестри. Баба ми казваше, че този човек скоро след това починал от инфаркт.

# 86
  • Мнения: 197
Благодаря ви много за подкрепата и милите думи, момичета! Благодаря, сутринта станах и му казах да си събере нещата, започна да мига и да се оправдава, че в яда си го казал и такива подобни, дори не го слушах. Моля ви, за заключване на темата... Явно, трябваше да стигна дотук, за да си отворя очите!

# 87
  • Мнения: 18 669
Успех занапред! Ще ти се наредят нещата!

# 88
  • Мнения: 12 875
Да разкажа и аз една история.
Мъж и жена нямат деца. Жената се изследва, в нея няма проблем. Мъжът не се изследва, той знае, че в него няма проблем. Зарязва жена си като ялова.
След година-две се срещат. Той й съобщава, че си има момченце. А тя му казва: "Аз пък имам момиченце и съм сигурна, че е от мен."

# 89
  • Sofia
  • Мнения: 3 044
Моля ви, за заключване на темата...
Ключ.

Общи условия

Активация на акаунт