🤍 Ергенът 🤍 - Сезон #1 - Тема #5

  • 68 231
  • 1 852
  •   1
Отговори
# 1 845
  • София
  • Мнения: 5 752
Явно и аз съм мъж Simple Smile , но именно Марта намирам за най-открояваща се, без дори да знам защо. Някой път стои изгърбена, на церемонията с розата вчера беше някак рошава, в смисъл - хич не гледа да е перфектна, но има нещо в нея.

# 1 846
  • Мнения: 899
🤔?! Пижама ще купуваш, Кръстнице, 😃
Няма,няма. Момичето на което им прилича Ния се казва Вержиния.

# 1 847
  • Мнения: 3 147
Сигурно е задължително да си мъж, за да видиш Марта с такива очи, иначе не си го обяснявам! 🤔 Аз харесвам Моника Белучи и обожавам излъчването на Жизел!
Не мисля, че само мъже го виждат, очевидно има много привърженици тук. Не смятам, че е подходящата за Виктор, но още по време на визитките ми се открои като една на фона на маса от изтъркани типажи.

Може и да не съм права, но хем е красива, но не по вече познатия и нашумял пошъл начин, тип гадже-трофей, хем в същото време не се натрапва, малко е като фон на мъжа до нея, като вода, която застава в съда, в който си я налял. И не, нямам предвид, че е безлична, по-скоро влиза в класическата роля на жена, която оставя мъжа да я води.

# 1 848
  • Мнения: X
Не е безлична, не съм казала това, разгледах и пак инста, очите на Марта са това, което прави впечатление. Има сласт в погледа ѝ, въпреки че с нищо друго не показва такива стремежи, но... И лека тъга.

# 1 849
  • Мнения: 4 444
Марта освен, че е привлекателна жена има и класно излъчване. Зряла в хубавия смисъл на думата. Но голям минус е факта, че има дете точно за такова предаване. Иначе че няма амбиции и някакво образование, той и Виктор не е дал зявка за нещо особено.
Като цяло няма някоя, която да ми допада особено от жените там, но чисто като поведение Деница и Марта са ми най-приятни. Нито една от двете няма шанс за победител.
Предполагам, че заекът ще изскочи от една от двете най-давани враждуващи групички, които аз съм ги кръстила Злоба(Виктория, Людмила, Дениз) и Фалш/Лигня(Александра, Благовеста, Елвира), даже и навсякъде по медиите си пишат конкретно име на победителката.
Някои не ги и помня нито по имена, нито по външен вид, ама толкова и сериозно гледам.

# 1 850
  • Мнения: 1 339
Пишат, че Капитонова е победителката, ама и да е, според мен не са заедно с Ергена.

# 1 851
# 1 852
  • Мнения: 5 384
Явно и аз съм мъж Simple Smile , но именно Марта намирам за най-открояваща се, без дори да знам защо. Някой път стои изгърбена, на церемонията с розата вчера беше някак рошава, в смисъл - хич не гледа да е перфектна, но има нещо в нея.
Да, така е. Не съм мъж и имам дъщеря няколко год.по-голяма от на Марта. Жената ми хареса или ме грабна по-точно казано още от визитката, сега, след показаната инстаграм история с момчето, я последвах, разгледах ѝ снимките, вкл.тези с детето, навсякъде има естественост и умереност, дори изисканост в снимките ѝ. Харесвам много и Моника Белучи. Тя също е везни като Марта, Елвира, Саша. Имат и двете харизма и привличат без да се пристискват, напъват и без хахо-хили-лигня или кокетничене тип Благовеста . 
 Поведението на Блага, подходите ѝ ме карат да се скрия. Криндж - както му викат.

Общи условия

Активация на акаунт