🤍 Ергенът 🤍 - Сезон #1 - Тема #5

  • 68 358
  • 1 852
  •   1
Отговори
# 1 815
  • Мнения: 2 719
Още народно творчество

# 1 816
  • Мнения: 3 151
Това пък от къде се взе, че Елвира имала акне поради липса на секс?!
Предполагам не е нужно да споменавам, че една жена може да открие себе си и без намесата на мъж, ако ме разбирате.
Даже не е никак лошо първо да открие себе си, за да има представа какво ѝ харесва.

# 1 817
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 281
И мен Людмила не ме дразни толкова. Има точни и на място коментари. За участие в подобен формат й куца външността. Не, че е непоносимо грозна, но не е достатъчно атрактивна за мъж като Витя. Има и поглед тип "залязващо слънце", който я кара да изглежда злбна. Той си е кифльок и иска до себе си подобна жена.

# 1 818
  • Мнения: 3 564
Нали го знаете лафа, “той не е циганин, само вуйчо му е” 😃 Сестрите на Блажка май са семейни вече, а и ако са от етноса, знаете там какъв срам и позор е мома на 31…
И друго ми направи впечатление: Блага с каква гордост сподели, че баща ѝ казал да се запиши в шоОто. Човекът толкова посрамен, че дъщеря му е мома, че в Ергена я праща да си пробва късмета. И Блажка реве на розораздаването да не разочарова тати

# 1 819
  • София
  • Мнения: 5 766
Людимила е качила на стори коментари на хора, които пишат с такава злоба за нея, обвинявайки я в същото. Не знам как може толкова грозни думи да пишат хората за някого, когото гледат просто по тв...

# 1 820
  • Мнения: X
В инстаграм и фейса има толко изплискал народ, че нашите коментари тук са цвете... Тия там пишат ужасии просто!

# 1 821
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 281
Казват, че ромките били много страстни. Като гледам, вярна ще излезе тази приказка.

# 1 822
  • Мнения: X
Та то си има нарицателно "гореща циганска кръв" и легендата, че който е бил с циганка, няма да го забрави никога... Виктор каза, че страстта му е важна, да дерзае тогава.

# 1 823
  • София
  • Мнения: 5 766
А дали косите им са техни? Аз това не мога да разпозная. Някои ми изглеждат естествени.

# 1 824
  • Мнения: X
А дали косите им са техни? Аз това не мога да разпозная. Някои ми изглеждат естествени.
За кого питаш?

# 1 825
  • София
  • Мнения: 5 766
Венета загледах и се замислих дали тя има екстеншъни, тази хубава българска дума. Че и някои други може би имат. Тук за Зори писахте.

# 1 826
  • Мнения: 3 732
tiesto_bg, сложи това нещо в скрит текст, може ли 1 метър цитат!? 🙄
Приемете моите най-искрени извинения.

Връчи поне една роза, бе, бастун...

Stuck Out Tongue Closed Eyes

Начи хич не попивате от предаването....Satisfied
Рози само за жена ми, съжалявам.
Ау, много мило!

# 1 827
  • Мнения: 636
Виктория и Людмила са най-отвратителният тип жени, както се вика 'pick me girls', готови да подлеят вода на другата, за да изпъкнат в очите на мъж, който би ги захвърлил като носни кърпички за следващата. Било им странно как ще идеш в предаването и ще си изградиш приятелства - разбира се, като играе само интереса и други ценности няма.
Аз Людмила изобщо не я харесвам още от началото заради злобата й, но Виктория този епизод и с промото за другия я мина и задмина, чак Людмила ми се изкачи в очите на фона на Злобитонова. Много подло същество. Коментарите за Деница бяха изключително грозни и смешни от нейната уста - много ме дразнят такива плоски коментари по чуждия външен вид просто защото няма какво друго да захапеш. Много е лелско да си зряла, улегнала жена, която не избива комплекси на чужд гръб, с адекватна работа и някаква цел в живота - да, като знаеш, че ти никога няма да стигнеш такова ниво. Външният вид не си го избираме, Деница не може да си промени "излъчването", (което според мен изобщо не е и на лелка, ама хайде). Виктория, която също не е първа красавица, по-добре да си мълчи. Дениз с грим е 20 пъти по-хубава от Виктория, пък дори тя не си позволява такива коментари. Много смешно ми стана и за грубоватата Теодора как приглася отстрани и редовно им говори на "бе" като в махалата.
А аз ако бях на Александра такъв шамар щях да завъртя на Злобитонката, да й посъбера зъбките, да я видим ще си позволили такова отношение следващия път.

# 1 828
  • Мнения: 3 564
Венета е с яко пълнежи в косата. Снощи като излизаше да си вземе розата отзад на главата беше само по щипки

# 1 829
  • Мнения: 1 370
Людимила е качила на стори коментари на хора, които пишат с такава злоба за нея, обвинявайки я в същото. Не знам как може толкова грозни думи да пишат хората за някого, когото гледат просто по тв...
Нищо кой знае какво не са й коментирали - обичайните неща за всеки участник в тв предаване. Тя какво си е мислела - че ще заформи само фен клуб от ухажори ли? Да не се прави сега на ощипана госпожица - ни лук яли, ни лук мирисали. Га набира “клиентела” и слава не рева, сега мрънка. Типичната елементарница.

Последна редакция: нд, 20 мар 2022, 15:50 от Linda*kiss

Общи условия

Активация на акаунт