ПАРИЖ - 16

  • 41 041
  • 782
  •   1
Отговори
# 60
  • SF
  • Мнения: 21 167
Искам да си купя билетите за шатъла Буве-Париж-Буве, но има ли значение часа на пристигане и трябва ли задължтелно да ги принтирам или може и от телефона?
Самолетът каца в 19.30. За колко часа да купя трансфера?

# 61
  • Мнения: 1 068
Трансферите са съобразени с полетите, тъй като на Буве кацат няколко нискотарифни и няма как да изпуснете шатъла. Аз лично няколко пъти ги купувам на място, летището не е натоварено. Може през телефона чрез qr кода на билета да се чекира на качване в автобуса.

# 62
  • SF
  • Мнения: 21 167
Някой каза да се разпечатват на хартия.
За половин час ще успея ли да изляза от летището? През колко време са тези шатъли?
Предишния път точно с тях придвижих до Париж, но вече съм забравила всичко.

# 63
  • София
  • Мнения: 133
Някой каза да се разпечатват на хартия.
За половин час ще успея ли да изляза от летището? През колко време са тези шатъли?
Предишния път точно с тях придвижих до Париж, но вече съм забравила всичко.
В понеделник, когато кацнахме, не видях някой да се е разбързал. Ние си изчакахме шатъла(частен), после отидохме до паркинга да си натоварим багажа, тръгнахме и все още не нямаше тръгнал автобус от летището! Вероятно има някакво изчакване!

# 64
  • Русе
  • Мнения: 2 153
Някой каза да се разпечатват на хартия.
За половин час ще успея ли да изляза от летището? През колко време са тези шатъли?
Предишния път точно с тях придвижих до Париж, но вече съм забравила всичко.
Шатъл има за всеки полет, може с телефона, на място по време на пандемията не можеше да се купуват, сега не знам, но билета няма час и важи едно година, мисля, така че купете си двупосочни - по- евтино е и няма драма. чакаш си на опашката, автобусите вървят. Понякога се изчаква докато се напълни, ако няма излезли достатъчно хора. Така чу се запасете с малко търпение.

# 65
  • Мнения: 19 007
Няма нужда да се разпечатва на хартия билетът за автобусите, само трябва да се увеличи яркостта на дисплея..в краен случай служителят преписва символите баркода.

# 66
  • Мнения: 74
Здравейте. Някой може ли да сподели впечатления от посещение на Катакомбите?

# 67
  • SF
  • Мнения: 21 167
За съжаление няма да мога да пътувам. Нищо не мога да направя с билетите. Утре трябва да спра отпуската. Приятелите ми от днес са с положителен тест за ковид.
Няма какво да се направи.

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 399
Няма ли кой друг да дойде с теб, ще платите само за смяна на името на билета?

# 69
  • SF
  • Мнения: 21 167
Ами полетът трябваше да е утре. За толкова бързо няма кой да реагира... Много изненадващо предложение. Около мене хората работят, имат ангажименти. А и една седмица в Париж не е евтино пътуване, което се осъществява с джобни.
Ако някой има билет за сряда, да каже Simple Smile

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 399
Няма как да знам кога ви е полетът, предлагам вариант, не знам защо го приемате като "изненадващо". Освен това всички работим и имаме ангажименти, но успяваме и да пътуваме. Съжалявам, че писах изобщо.

# 71
  • SF
  • Мнения: 21 167
Simple Smile
Не вашето предложение към мен е изненадващо, а моето евентуално предложение, което трябва да направя на случаен принцип от днес за утре. Дори и за след 3 дни, пак е малко нереално, някой да зареже всичко и да тръгне с мене в Париж.
Понеже аз знам, че полетът ми е в сряда, преценявам, че няма кого да извадя от ежедневието му, за да го откарам за седмица в Париж.
Да, всички работим и пътуваме, но по-често планирано и по-рядко съвсем спонтанно. В тийнейджърските години не ни трябваха много уговорки и съгласувания, но пък тогава не разполагахме с достатъчно средства, за да скочим в един самолет и да отпътуваме някъде из Европа.
За съжаление не виждам кого мога да изненадам с пътешествие в Париж. Дано успях да дообясня недостатъчните си два реда от първия пост.

# 72
  • София
  • Мнения: 3 036
Ами полетът трябваше да е утре. За толкова бързо няма кой да реагира... Много изненадващо предложение. Около мене хората работят, имат ангажименти. А и една седмица в Париж не е евтино пътуване, което се осъществява с джобни.
Ако някой има билет за сряда, да каже Simple Smile

Аз бих отишла сама.

# 73
  • SF
  • Мнения: 21 167
Ако беше за по-малко дни - 3-4 - да. Но за цяла седмица ще ми дойде в повече.
Ще отида по-натам (надявам се).

# 74
  • Мнения: 74
Здравейте. Някой има ли карта на Лувъра от предишно пътуване, за да мога да се ориентирам при изготвяне на плана за посещението ни?

Общи условия

Активация на акаунт