Интериорен и екстериорен дизайн по аматьорски - тема 77

  • 40 931
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 629
Трябва да са на кой както му харесва. Много рових аз, докато ги съчетая, накрая си поръчах краката за маса на железар, щото готови не намерих подходящи.
Онзи ден бяхме на гости в една огромна къща, досега не съм била в такава. Още от двора се захласнах- страхотен. Входната врата беше с 4 крила от което много се впечатлих... и в момента в който влезнах ми се прииска да си тръгна. Тъмно, дървесно, много картини, дърворезби, някакви камъни, статуи, ужас, тоя хол сигурно беше 150 кв - 150кв м ужас. Обаче, хората са си направили всичко според своя вкус и си го харесват, това е важното. А аз в такава обстановка ше се гътна за три дни от тежка депресия, но бях възпитана и не им споделих тоя мой кахър 😆

На мен така ми действат бели мебели и интериор в скандинавски стил Simple Smile

# 16
  • Мнения: 4 728
Ооо и аз много обичам да ми е цветно👍, но  дърво и камъни също- явно съм тежък случай😃
Актуалната в момента бяло- черно- бозава гама ми е скучна .

# 17
  • Мнения: 5 372
Благодаря за темата!
Не ме дразнят разликите в стол и маса, конкретно тези даже си подхождат.

# 18
  • Мнения: 2 154
Здравейте момичета, днес ви открих темичката, много е интересна Hug  искам да ви попитам правила ли е някоя от вас спалня с цвят на стените тюркоаз и бяло или тюркоаз и светло сиво? И ако да, какъв латекс сте ползвали, не мога да открия, латекс цвят тюркоаз Astonished

# 19
  • София
  • Мнения: 1 424
Всяка от висококласните марки боя може да оцвети латекса в нюанса, който си изберете.
https://color.bg/23/tsvetovi-palitri/palette/sini-niuansi/blue/
https://benjaminpaints.com/colors

# 20
  • Мнения: 6 304
Здравейте момичета, днес ви открих темичката, много е интересна Hug  искам да ви попитам правила ли е някоя от вас спалня с цвят на стените тюркоаз и бяло или тюркоаз и светло сиво? И ако да, какъв латекс сте ползвали, не мога да открия, латекс цвят тюркоаз Astonished

Това е с тонирана боя на Вивехром, но не помня цвета. Има го в тетрадката с мостри на Димотика в магазина в Борово на Бр. Бъкстон.

# 21
  • sofia
  • Мнения: 2 259
Имате ли представа много тъмно сивите мебели (мдф боя) кой номер по рал са като цвят?
Ето това, например:

# 22
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 811
Според мен 7019

# 23
  • sofia
  • Мнения: 2 259
На мен ми прилича на 7021, но не съм сигурна.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 391
Много зависи от самия монитор как виждате цветовете на снимките, защото дограмата ни е антрацит 7016RAL, а като я погледна на живо си изглежда направо черна.

# 25
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 811
Много зависи от самия монитор как виждате цветовете на снимките, защото дограмата ни е антрацит 7016RAL, а като я погледна на живо си изглежда направо черна.
Ако до нея сложиш черно, ще видиш колко се различава.
Обикновенно дограма, мебели, арматура за баня са 7016.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 424
Имате ли представа много тъмно сивите мебели (мдф боя) кой номер по рал са като цвят?
Ето това, например:



Много зависи от светлината, така по снимка трудно ще се прецени. Това например са снимки на една и съща кухня мдф боя RAL 7016, ами съвършено различно изглежда на светло и на по-тъмно:
 


# 27
  • sofia
  • Мнения: 2 259
Така е - много зависи от наличната светлина. Колебая се м/у 7016 и 7021. Апартаментът е южен и доста светъл. Не ми се иска да стои измито сивото по обяд, а да си има плътност, затова като че ли клоня към 7021.

# 28
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 711
Truetrue, утре ще ти снимам на слънчева светлина 7016 дограма и врати на кухнята. Ако забравя, ме напомни ако искаш.

# 29
  • Мнения: 1 208
Нашата кухня е 7016. Пускала съм снимки, ако искаш погледни.

Общи условия

Активация на акаунт