Интериорен и екстериорен дизайн по аматьорски - тема 77

  • 40 912
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 026
Ние в апартамента сме със стъклопакети със стопсол стъкла, отвън през деня нищо не се вижда. Избрахме ги в комбинация със Сънерджи заради това, че става много топло лятото в апартамента. Но определено затъмняват доста. Имаме пакети и с кафяв и син стопсол.
skk007 просто картинка 🥰🥰🥰 дълго да се любувате на тази гледка и да се гордеете за красотата, която сте си създали

Последна редакция: пт, 17 юни 2022, 14:02 от JustMila

# 736
  • Мнения: 758
Момичета, трябва да избирам завеси за спалнята. Тъй като мебелите, пода, вратите....всичко е естествен дъб и стана много едноцветно искам с текстила да оправя нещата. Т.е. да вкарам цвят и разнообразие. Снимала съм таблата на леглото за да добиете представа...дърво, тапицирана табла графит и стена в много бледо розова пудра. Снимката променя цветовете, на изкуствено осветление стените изглеждат дори бели. Мислех за нещо цветно с някакви шарки или флорални обаче не мога да се реша. Обикалям магазините за пердета и нищо. Ще бъдат плътна завеса и тънко перде. Почвам да се замислям и за едноцветни пердета вече, не знам дали няма да сбъркам, а точно текстила трябва да направи по-уютна стаята. Дайте съвет моля Simple Smile

# 737
  • Мнения: 39 387
Бих се замислила за пердета с цвета на стените, за да олекотя дървесното в стаята.

# 738
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 476
Не знам защо, първо този цвят си представих.

# 739
  • Мнения: 4 706
Аз първосигнално - тъмно люляково лилаво.

# 740
  • Мнения: 7 746
здравейте
не намирам друга тема, в която да питам
възстановяваме възрожденска къща и търся врати в тази стилистика
снимките са от хотел, фирмата, която ги е правила вече не работи в района

Скрит текст:








# 741
  • Мнения: 2 902
Маслинке, аз бих сложила цветни пердета

или цвят пудра

, това мисля че също ще внесе цвят в спалнята Simple Smile
пак пудрен цвят


синьо чудесно се съчетава с дърво.

# 742
  • Мнения: 9 800
На витрината на магазина на Чар текстил до СМГ има изложени възглавнички с флорални мотиви, които много ми харесват. По принцип рядко ми харесват подобни мотиви, имала съм желание да направя калъфи за столове с цветя, но повечето платове, които съм виждала, ми простеят. Но тези на витрината са много нежни и изискани, според мен.
Ако имаш възможност - минИ да разгледаш, може да намериш нещо, което да ти хареса.

# 743

Общи условия

Активация на акаунт