Пазаруване от LCWaikiki тема 6

  • 46 896
  • 749
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 36 983
При самите продукти има опция за различни дължини, под размерите:

Но май я няма на всички панталони.

# 721
  • Мнения: 10 949
Здравейте, отдавна не съм чела, писала в темата, защото отдавна не бях поръчвала. Обаче видях последния банер за безплатна доставка и се изкуших. Винаги до сега съм поръчвала до офис на Спиди, до нас. И този адрес си стои в профила ми. В деня на доатавката получавам обаче смс от ЕКОНТ, че ми се достави на адреса на офиса на Спиди. Ей така бях... Flushed Звъннах веднага на куриера, викам това шега ли е... Казвам му, че е офис на Спиди адреса, той ми предлага да пренасочи пратката. Викам е, то се плаща... Е, да, плаща се... Е, мерси..  Grinning предлагам да се разберем кога ще е пред офиса на Спиди на адрес Христо Попович, за да взема пратката. Той ми казва, нее адресът за доставка е Баба Тонка... Айде ново Flushed Добре, че Баба Танка пак е близо до нас. Отивам на заветната среща, той не може 10 минути да изрови пакета.. Викам пакетът е малък, на Уайкики.. той рови из някакви кутии с обувки на Адидас,  например... разгеле, намери гоо. В неговия таблет пише адрес Баба Тонка, на пакета Христо Попович... друг в върпосът, че поръчах до Спиди, а не Еконт.. и всичкото това в работното ми време.. Голяма идиотия.. погледнах последните коментари и виждам, че има драма с този Еконт... хич не ги харесвам и скоро няма да поръчвам от сайта, ако ще да ги подаряват дрехите... Така де, оплаках се и аз Grinning

# 722
  • Мнения: 472
Аз затова почнах на домашния адрес да си ги поръчвам, въпреки че в офис ми е по-удобно, но не мога да знам с кой куриер ще дойде. Обаче забелязах, че откакто ми ги пращат с Еконт, идват по-бързо поръчките.

# 723
  • Мнения: 5 356
Винаги до сега съм поръчвала до офис на Спиди, до нас. И този адрес си стои в профила ми. В деня на доатавката получавам обаче смс от ЕКОНТ, че ми се достави на адреса на офиса на Спиди.
Вече ще поръчваш до адрес на офис на Еконт, а ако случайно е Speedy, пренасочваш безплатно до техен офис. Аз така правя. Така се поръчва до офис на Еконт, когато няма опция до офис. В редки случай може да се разходи пратката в първия ден из града с куриера, но това е изключение. Те си знаят и я оставят в офис. Така се избягва таксата за пренасочване.

Последна редакция: пн, 29 авг 2022, 01:39 от ЧревоУгодник

# 724
  • Бургас
  • Мнения: 10 368
Аз вчера получих поръчка, в Бургас са все още със Спиди. Но откакто няма яснота с кой ще доставят и дали лесно ще върна, ако се наложи, значително ограничих поръчките от сайта.

# 725
  • Мнения: 375
При самите продукти има опция за различни дължини, под размерите:

Но май я няма на всички панталони.
Да, чат пат има при дамско и мъжко такава опция.
При децата обаче - не. Шият се за широки талии и къси крака. Това е положението. И спортните панталони са им така - огромни торби.

# 726
  • Мнения: 3 295
Сигурно ли е, че пренасочване с еконт има такса?  Пренасочих в петък манго и нямаше такса.
За да не е спам, поръчах в четвъртък и утре ще са на адреса, пак спиди за София.

# 727
  • Бургас
  • Мнения: 10 368
При Еконт явно зависи от сайта, защото за About you имат такса за пренасочване. При Манго и НМ такава такса няма.

# 728
  • Мнения: 472
Аз пренасочвах поръчка от смс-а на Еконт, нямах никаква такса. Но аз смених адреса на доставка,  а не го пратих в офис. Не знам дали има значение. При Еконт, ако трябва да се плати допълнително за пренасочване,  пита, преди да потвърдиш.

# 729
  • Мнения: 1
Здравейте !
 Първо се извинявам, ако някъде вече е обяснено и ще трябва да се повтаря. Опитах се да прочета колкото се може повече, но малко се ядосах Sweat Smile
 Като гледам почти всеки има някакъв проблем при поръчката ? За първи път ще поръчвам, 15 минути, с моите 2 останали мозъчни клетки, се чудех къде и какъв адрес да пиша Laughing  В крайна сметка след коментарите тук  посочих офис на Еконт (няма кой да седи вкъщи), но след като уж ми показва, че поръчката е потвърдена ми пише, че куриерът ще е DPD. Някой знае ли ще се обадят ли за изясняване или да си спестя главоболието и да откажа поръчката Sweat Smile
 Благодаря предварително !

# 730
  • Бургас
  • Мнения: 10 368
Ако е със Спиди доставката ще получиш смс и от него ще можеш да я пренасочиш до техен офис или твой адрес.

# 731
  • Мнения: 5 356
Като гледам почти всеки има някакъв проблем при поръчката ?
А ти във форумите какво очакваш да прочетеш? Във форумите основно хората се оплакват. Аз като нямам проблеми, какво да пиша? Thinking
Единствено ме дразни, че понякога даден артикул го има в сайта, а като го отвориш и пише "Страницата не съществува", но се свиква.

# 732
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 545
Днес си получих последните 2 поръчки, които бях направила до офис на Спиди. Взех ги и започнах да разопаковам пакета, защото ми беше по-интересно кой куриер ще използвам при връщане, ако се наложи. Grinning Добрата новина е, че отново е Спиди. Може би аз съм в район от онези 20%, които все още използват Спиди като доставчик.

# 733
  • Мнения: 2 272
Какво става с цените в сайта? https://www.lcw.com/bg-BG/BG/product/SOUTHBLUE/%D0%BC%D0%BE%D0%B … A/6024578/2547490
Премигах няколко пъти...

# 734
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 545
Какво става с цените в сайта? https://www.lcw.com/bg-BG/BG/product/SOUTHBLUE/%D0%BC%D0%BE%D0%B … A/6024578/2547490
Премигах няколко пъти...

Скрит текст:
Waikiki ми е Zara Joy
Дано да е бъг.

Общи условия

Активация на акаунт