Hell’s Kitchen България - Сезон 4, тема №2

  • 33 573
  • 748
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 612
Браво на Анелия, много хубаво ми стана, че победи 😄😄

# 31
  • Мнения: 2 937
Тая Деница почвам да се чудя нея ли с я тормозили или тя е предизвиквала. Направо кошмарна драка.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 332
Деница ме дразни още от самото начало, не знам, има нещо странно в нея.. самият и поглед и начин на говорене, и това колко бързо агресира, когато е ядосана, са малко плашещи 🤨

# 33
  • Мнения: 612
Противна е много, от самото начало. Аз също още не съм видяла нищо положително в нея. А ако бях на мястото на Валентина май нямаше да издържа толкова, вече щях да съм я проскубала 🤯

# 34
  • София-Младост
  • Мнения: 23 336
Захарчета... Ох, дано като излязат да изгледат как са се държали и да потърсят помощ от психолог.

# 35
  • София
  • Мнения: 62 595
Няма нужда, те така или иначе повече няма да работят заедно. Нарочно са ги сложили заедно.

# 36
  • Мнения: 4 871
Деница дудне нон-стоп, все заядливо, все опитва да затапи... Гадна женичка.
Прави се на важна, много е наежена. Ако и на мъжа си се е опитвала така да му се качи на главата... Извинявайте, че подхващам лична за нея тема, не знам бившия ѝ колко е стока, но какво да си помисли човек като я вижда такава?!

# 37
  • София
  • Мнения: 12 394
Много са досадни тези истерички. И само тях дават. Да ги изгонят.

# 38
  • София-Младост
  • Мнения: 23 336
Andariel
Те заедно няма да са, но всяка поотделно има проблем.
Може и да бъркам, но тази вербална агресия..

# 39
  • Мнения: 481
Валентина е много дразнеща, мисли се за всесилна в кухнята! За нея екипна работа не съществува.
Деница също е много своенравна и упорита, но я харесвам повече.

# 40
  • Мнения: 3 053
аз съм за Валя , тази Деница е баси ужаса.

# 41
  • София
  • Мнения: 15 458
Деница наистина е много противна, на мен не ми харесва още от като дойде.

# 42
  • Мнения: 4 871
Andariel
Те заедно няма да са, но всяка поотделно има проблем.
Може и да бъркам, но тази вербална агресия..
Това е много вярно.

Видяхте ли как Деница си беше доближила главата до лицето на Валентина и я гледаше така, сякаш щеше да ѝ скочи.🙄😑

# 43
  • Мнения: 612
Валя поне си върши работата, бива я в кухнята, има въз основа на какво да е по- взискателна. Деница досега ми се вижда кръгла нула във всичко. Злобна и нахална.
Съчувствам на мъжа ѝ, ако е била такава и вкъщи .. както и да звучи 😅

# 44
  • Мнения: 2 937
Деница е откровено луда. Валентина и да не е стока се опитва да свърши нещо, пита я два пъти - и в склда, и след повторната разпра какво ще прави, Деница се оцъклила и плещи едно и също - не ми викай, ако още веднъж тва, ако още веднъж онова. Сериозно е превъртяла явно във всеки вижда мъжа си. Аз щях да и кажа какво взимам аз и да се оправя, ще я питам и ще и се моля да дойде на себе си. Как не!

Общи условия

Активация на акаунт