Hell’s Kitchen България - Сезон 4, тема №2

  • 33 559
  • 748
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 332
Не е нормално всяко второ изречение на Деница да е в заповедна форма.. аз също не бих реагирала добре, ама никак!

# 46
  • София
  • Мнения: 20 045
Изключително неприятно за гледане! Деница има някакви тежки личностни проблеми, непоносима е. Валентина и тя не е добре с нервите, лесно и бързо пали, но поне прави опити жената да се разберат кой каква работа ще върши, а онова насреща й си знае неговото дуднене.... Дано си замине тази седмица, че прави предаването негледаемо.

# 47
  • София
  • Мнения: 62 595
Деница е подстрекателят, а на Валентина й е къс фитилът. Валентина поне работи, а Деница е скатавка. Тя е проблемна от самото начало, никога не се справя като хората.  Валентина се дразни на неуредиците, иска всичко да е под конец. Деница е селянка в преносния смисъл на думата.

# 48
  • София
  • Мнения: 15 453
Деница хем не казва какво ще  прави, хем обвинява ,че не можела да се разбере с Валентина.А Валентина колко пъти я попита кой какво ще прави.

# 49
  • Мнения: 4 436
Аз приключих с гледането за тази вечер. Хайде, нямам нужда от такава простотия и грозотия петък вечер. Деница е отврат

# 50
  • Мнения: 580
Мен Валентина повече ме дразни. И Деница не е в час, ама с такава съотборничка и аз нямаше да съм на себе си. Валентина ме изнервя най-вече с изказа си. Мразя лигавщини. Някой да ме захаросва и милосва насреща може да ме изкара извън релси. И опитите ѝ да дава наклон на всички също ме дразни. Предпочитам Валентина да излезе, макар че и двете не са за траене. Съпругът ми ме попита Съдебен спор ли гледам. Очаквам епизод с тях след някой друг месец.  😂😂😂😂😂

# 51
  • Мнения: 4 199
От къде ги събраха тая година тия истеричка?
И те заложиха на скандали и панаири тоя сезон, за рейтинг.Ужас.

# 52
  • София
  • Мнения: 15 453
Голяма реклама на уреда за готвене на паста.

# 53
  • Варна
  • Мнения: 818
Какъв е този уред?
Няма смисъл от сини и червени, и истерии
Стига му един такъв уред е готова резервацията

# 54
  • Мнения: 4 871
Великия уред за паста, та ни обясняват какво можел 😂😂 да беше за месо ок, ама за една проста паста, дето в обикновена тенджера се сваряват.

# 55
  • София-Младост
  • Мнения: 23 330
Абе велик си е, за 10 минути нахрани всички с минимум усилия. Но да, беше си реклама и то добра.

# 56
  • София
  • Мнения: 62 595
И какво сега, целият цирк беше нарочно сътворен с търсенето на кусури, за да може да ги изгонят, и Ангелов да обяви, че щял да нахрани хората сам,... ама за да рекламира уред за промишлено готвене! Един малко по-сложен автоклав! Тенджера под налягане. Е, здрасти, много умно! Гола вода!

# 57
  • София-Младост
  • Мнения: 23 330
Всички ще са номинирани хаха

# 58
  • Мнения: 3 045
Тази Виктория е ужасна с това поведение че и акъл дава, мале мале. Заедно с Деница под ръчичка с нея да ги няма.

# 59
  • Мнения: 4 871
Егати сценария... За поредна вечер и вече омръзва.

Общи условия

Активация на акаунт