Hell’s Kitchen България - Сезон 4, тема №2

  • 33 595
  • 748
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 20 082
Мери, благодаря за темата! Hug
Гласувах за червените, защото ми се струва, че там има повече добри готвачи, по-сплотени са и по-ефективни. Колкото и да се карат и препират, в крайна сметка винаги успяват да се съберат и да свършат каквото се иска от тях.
Фаворити нямам засега. Не че някой от любимците ми спечели в предните сезони. Joy В първи бях за Филип, спечели Дани Спартак. Във втори стисках палци на Никола, спечели Чилева. В трети не помня кого харесвах, обаче Реджеп ми беше най-неприятният участник.
Харесвам Анелия, Елена и Виктория от жените. Валентина определено може да готви, но има проблеми с егото и с нервите. И въпреки че в повечето спорни ситуации е права, някак й е куца комуникацията с останалите, дразни ги и ги изнервя. От сините симпатични са ми Калоян, Артур и Мартин. Николай също май е добър в това, което прави, но ми е неприятен като поведение, а и не е отборен играч.

# 16
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Не мога да понасям крясъците и скандалите, които Деница и Валентина си спретват. Не мога! Толкова ми е чуждо това крякане, толкова ме напряга. И като почнат от неделя да дават анонса, и като знам, че чак до петък ще го повтарят и ми опротивяват още повече. Заради тези скандали не ги гледам. Деница се държи като мутра. Валентина е кокошка с огромно его и ужасен фалцет. Бррр. Вече това не е кулинарно предаване, а съдебен спор.

За Емил - евала, че излезе сам. Достойно и мъжкарско ми е, отколкото мишкуването и трайкането. Да, трябвало е да знае къде се записва, но все пак си има една граница, дето не бива да се прекрачва. Това с пениса си беше гавра, от там тръгна всичко.

# 17
  • Мнения: 6 493
Нямам предпочитания, леко клоня към дамите. И конкретни участници не мога да отлича. Елена мисля се справя чудесно, а и е възпитана и скромна.

Благодаря за темата! Flowers Hibiscus

# 18
  • София
  • Мнения: 15 465
Благодаря за темата.Аз гласувах за червените,  скандалджийки, но се справят по-добре.


За Емил - евала, че излезе сам. Достойно и мъжкарско ми е, отколкото мишкуването и трайкането. Да, трябвало е да знае къде се записва, но все пак си има една граница, дето не бива да се прекрачва. Това с пениса си беше гавра, от там тръгна всичко.
Ако бях аз, още като му дадоха пениса, щях да напусна.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 3 358
И на мен тази година червеният отбор ми харесва повече. Сякаш в сравнение с предните сезони във важните моменти се стягат и започват да готвят.

# 20
  • Мнения: 6 150
Гласувах за сините, просто за да гласувам за някой. От червените много ми се сливат, като изключим двете викащи и Виктория. От сините Мартин и Камен са ми като един също, не ги различавам. Калоян и Артур досега нищо не са показали. Май само Николай харесвам. И жалко за Емил.

# 21
  • Мнения: 1 570
Благодаря за темата и анкетата!
Ще гласувам след следващите три епизода. Искам да се ориентирам, виждайки индивидуалното им готвене. А и аз не понасям такъв тип крясъци и обиди. Не мисля, че две дами могат да си викат "животно, дрисла и др." Дори и за 100 000 лв.

# 22
  • София
  • Мнения: 62 595
На мястото на Емил щях да приема екзотичния продукт като предизвикателство, но нямаше да търпя да ми крещи и да ме прави на маймуна.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 40 769
Рев, сълзи и обиди утре вечер ще гледаме...

# 24
  • Мнения: 612
Хаха, сефте! Досега не сме ги виждали.. и то всеки епизод едни и същи, еееееех 😃😃 Тия двете да се ошамарят вече и да кротнат, ще има да ги гледаме всяка вечер как се джафкат, докато не изгонят (поне) едната 😃

# 25
  • Мнения: 4 871
Деница не мога да я понасям. Много добре показаха коя си търси повод да се заяде с другата.

# 26
  • Мнения: 1 466
Е,тя и другата не е цвете за мирисане.Особено като крещи на фалцет.

# 27
  • Мнения: 612
Е, в случая наистина Деница сама си го направи, много е дразнеща.

# 28
  • Мнения: 4 871
Абе и аз не ѝ харесвам крякането на Валентина, не я подкрепям сляпо, но за мен беше важно да разбера от кого тръгват дрязгите.

# 29
  • София
  • Мнения: 62 595
Тази задача ми хареса.
Виктория ме дразни. Защо винаги в сценария трябва да има една влюбена девойка, която е готова на всичко, за да му четка самолюбието!

Общи условия

Активация на акаунт