Револют

  • 43 017
  • 430
  •   2
Отговори
# 75
  • Мнения: 54 700
Как с превод? Имаш опция добави пари, попълваш данните за картата и готово.
Ти не пазаруваш ли онлайн с карта? Същото е. Там как си въвеждаш данните на картата.

# 76
  • Мнения: 4 151
Не, не пазарувам онлайн. Но ок, ясно няма страшно но защо не става? Въвеждам първо дългия номер 16 цифрен, после месец година и после 3 цифри отзад. Написала съм сума 5000 лв горе вдясно. И натискам превод. И пише нещо се обърка.

# 77
  • Мнения: 5 294
Не, не пазарувам онлайн. Но ок, ясно няма страшно но защо не става? Въвеждам първо дългия номер 16 цифрен, после месец година и после 3 цифри отзад. Написала съм сума 5000 лв горе вдясно. И натискам превод. И пише нещо се обърка.
Е, пробвай с по-малка сума, като 100лв. На коя банка е картата? Задължително е да е активирана 3D паролата на картата.

# 78
  • Мнения: 3 213
5000 лв за първи превод?
Ще ти блокират акаунта, не си прави експерименти. Нямаш карта още, нямаш никаква история на плащанията. Преведи си 100 лв, за да започнеш и да видиш как става.

# 79
  • Мнения: 4 151
Охх, аз 4 пъти пробвах може да са я блокирали...каква е тая 3D парола? Нищо такова не ми иска?

# 80
  • Мнения: 54 700
Сега пробвах да прехвърля пари от Неон, за пръв път. И не успях. Иска ми някаква парола за регистрация. Регистрация къде? Въведох първо код от ТБИ, на втора стъпка иска и парола?
Чревоугодник, помощ! Hug

# 81
  • Мнения: 3 213
pandorina, пробвай със 50-100 лв, ще те допусне. Но не е добра идея да бързаш с преводи.
Предполагам, че искаш да преведеш тези пари някъде през Revolut. Ето при този опит ще те блокира. Защото е съмнителна активност.
Изчакай си физическата карта, направи няколко плащания и тогава се хвърляй на такива суми

Deva, какво изписва? Парола никога не ми е искана. Иска ePIN от банката, вероятно това е паролата. Правиш го в интернет банкирането. Обаче TBI е друга бира, та не знам как ще стане

# 82
  • Мнения: 4 151
Звъннах на уникредит. Питаха дали съм активирала динамичната парола..каквото и да значи това, къде? Каква е тая динамична парола и къде да я активирам. Искам само да си заредя пари в револют и да си плащам от там битовите сметки...засега...

# 83
  • Мнения: 54 700
Ти имаш ли приложение на телефона, Булбанк Мобайл?
Там идва тази динамична парола.

# 84
  • Мнения: 3 213
В онлайн банкирането на Уникредит. Трябва ти - това е една от защитите на превода.

# 85
  • Мнения: 5 294
Сега пробвах да прехвърля пари от Неон, за пръв път. И не успях. Иска ми някаква парола за регистрация. Регистрация къде? Въведох първо код от ТБИ, на втора стъпка иска и парола?
Чревоугодник, помощ! Hug
И при теб ще е 3D паролата. Старата MasterCard се регистрираше тук https://3ds.borica.bg/TBI За новата Visa са ти пратили SMS с паролата. Не знам какво ти излиза.

Звъннах на уникредит. Питаха дали съм активирала динамичната парола..каквото и да значи това, къде? Каква е тая динамична парола и къде да я активирам. Искам само да си заредя пари в револют и да си плащам от там битовите сметки...засега...
Реално това е 3D паролата. Как се активира https://www.unicreditbulbank.bg/bg/individualni-klienti/bankovi- … inamichna-parola/

# 86
  • Мнения: 54 700
След смс с паролата, иска валидна парола за регистрация. Не знам и аз какво иска.
Не става да я регистрирам на този линк на Борика.

# 87
  • София
  • Мнения: 3 184
Звъннах на уникредит. Питаха дали съм активирала динамичната парола..каквото и да значи това, къде? Каква е тая динамична парола и къде да я активирам. Искам само да си заредя пари в револют и да си плащам от там битовите сметки...засега...
Ако очакваш да си виждаш сметките като в банкиране на БГ банка, няма да стане така. С Револют можеш да си платиш в сайта на търговеца (например в My vivacom), или ако има някъде нещо като изипей където се плаща с карта, не ги знам точно.
Хвани който те е регистрирал, да ти обясни от-до, какви са му ползите и за какво е изгодно, над какви суми са таксите и кое е проблемно да не светнеш и да те закрият.
Тук на парче най-много да те объркаме.

# 88
  • Мнения: 4 151
Ура! Успях и си поръчах карта! Страхотни сте! Тия от съпорта на уникредит ряпа да ядат... но сигурно докато се отракам ще ви досаждам с тъпи въпроси..
Тоя дето ме регистрира, синът ми..повече ще ме обърка. Знам, че преводи през револют като за сметки..са без такси...или бъркам?
Мда..май няма такава опция за плащане на битови сметки..мога само на банкови сметки...

Последна редакция: сб, 25 фев 2023, 18:50 от pandorina

# 89
  • Мнения: 54 700
Не може да плащаш битови сметки като в банкирането. Но през сайта на доставчика може. Аз така платих тока, че нещо ми засече Неон. И телефон, през приложението, плащам с Револют.
Големи проблеми с Неон. Писах им в чата, не можаха да ми помогнат за тази парола. Оставиха за понеделник, да питат съпорта.
Писах и на Револют. Никой не ми отговаря засега.

Общи условия

Активация на акаунт