Помощ бебето ми се подсича и не знам как да го спра

  • 2 331
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 21
Здравейте мами исках да ви попитам как мога да спра подсичането на бебето си има обрив в слабинките мажа го с бочко с тридем но нищо не помага даже се посъветвах с един доктор той ми каза че тридерма е вреден за бебетата каза да го мажа със судо крем но и той не помогна вече повече от месец бебето ми е подсечено а е само на два месеца моля ви помогнете ми !!!
Някой път самите изпражнения са по киселинни, и дори само една минута да е минала се подсичаше веднага,недай си боже за малко подълго,беше ужасно. Та при нас единствено вазелин. Той успокоява и запечатва някакви,непозволявайки дразнене. Опитайте.

# 31
  • Мнения: 337
Здравейте. Преди време моята дъщеря така се подсече. Нищо не помагаше и все беше като леко изстинала. След куп изследвания се разбра, че има проблем с бъбреците. Имаше Пиелонефрит. Така че причини много може да има и със сигурност, не се решават във форума 🙂
За да не минава с обичайна козметика, проблема е друг. Много често педиатрите неглежират този проблем, а той може да е симптом.

# 32
  • Мнения: 1
Здравейте!
Аз мога да ви препоръчам Sudocream, който е много ефикасен и съм супер доволна от него, но го поръчвам само от Англия.

Последна редакция: пн, 28 мар 2022, 13:10 от Не се сърди, човече

Общи условия

Активация на акаунт