❤И вече коремчето порасна,а октомврийче пола ще показва❤Тема2

  • 35 738
  • 740
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 15
Мами един малко по интимен въпрос. До кога смятате да правите любов с половинките? Аз чувам доста различни мнения, покрай мен сестра ми и най добрата ми приятелка почти не се правили секс през 9те месеца, което ми се струва странно и ненужно. Аз съм в средата на 5 месец и все още си правим като планирам ако всичко е наред да си правим до 7я поне. При вас как е? Разбира се, изключвам случай, когато лекар е забранил.

Ние също си правим,макар и по внимателно лично заради мои съображения.
Не виждам причина да спираме,пък и АГ е коментирал,че няма поводи за притеснение.

# 601
  • Мнения: 240
Здравейте, Олга Дукат е пуснала много полезен курс, който ми се вижда много обширен. Чудя се дали да не си поръчам и дали някой иска да го споделим например; оставям линк http://www.olgadukat.com/online/?fbclid=IwAR0ohMIShcTqjkVihE9W-X … dA_CN5YPRSvrAPUm4

# 602
  • София
  • Мнения: 692
Здравейте, мамчета Relaxed
Досега само ви следях, но реших вече и аз да се запиша и да ви се представя. На 35 г. съм от София и имам едно момиченце на 4 г. Сега очакваме близнаци, но все още не знаем какви ще са, вълнуваме се много Smiley Днес съм на преглед и да видим дали ще ни се покажат. По принцип терминът ми е за 27.10. Много чакани деца са, тъй като от 10 г. се борим и ходим по мъките (и голямата и тези двечките са инвитро).

Относно покупките, подкрепям повечето мнения на момичетата. Въпреки, че ни беше първо дете, както споменах много чакано, единствено сме закупили ергономична раница и количка (която за мен си беше скъпа и не бих я взела, но мъжът ми много държеше да е тя - 1200 лв. беше) с идеята живот и здраве, че ще я ползваме и за второто дете, но сега пък, в това положение, не ни устройва Sweat Smile Всичко друго - кошара, мнооооогггггооо дрехи, помпа за кърма (електрическа, само си закупих нови консумативи естествено), един голям и много хубав стерилизатор, уред за затопляне на мляко и пюрета (който никога не съм го ползвала, даже не съм сигурна, че точно така се казва) шезлонг-люлка, проходилки, уокър, баланс колело, тротинетка и още куп други неща ни бяха дадени. Искам да ви кажа, че спестихме ужасно много и мъжът ми, колкото и да беше против всичко това, към днешна дата мнението му е точно обратното. Даже сега за близнаците се чуди дали пак някой нещо няма да ни подари... Laughing Бебето спеше в тези сгъваемите кошари (по съвет на сестра ми), само взехме по-хубав матрак за в нас, а за почивка ползвахме сгъваем - изключително удобно, местех я където си поискам, почиствах лесно ооколо и под нея. Много съм доволна и пак ще ползвам такава за близнаците, поне в началото, докато са мънички, а после най-вероятно ще взема още една кошара. Малката я кърмих я до година и 8 месеца, като до 6-тия месец беше изключително и само на кърма и после започнах захранването. Не е вкусвала адаптирано мляко (не че съм против, но просто не се е налагало, тъй като имах ужасно много кърма) и тук съм малко боса в тази тема, та сега тепърва ще се уча Smile На 2 г. и половина сама пожела да спи вече в нейната стая на голямото легло, точно месец след като тръгна на ясла.
Ох, още неща бях намислила да пиша, ама нещо ми избягаха... Sweat Smile

P.S. Дано съм била полезна и не много досадна с толкова писане...

Здравейте! Бихте ли споделили за теста Invitae. Интересува ме дали някой го е правил в София и къде. Намерих информация, че доста момичета са го направили със записан час във Варна, но за София не намерих нищо.
Здравей, аз го направих миналия понеделник (в Майчин дом в София) и вчера излязоха резултатите. Ако мога да помогна с нещо - пиши!

# 603
  • Мнения: 18
Мацки, мислили ли сте за стол за кърмене вместо next to me? Последния път на прегледа имах и консултация с педиатър, препоръчаха ми първите 7-10 дни бебето да е при нас и после да си отиде в отделна стая, за да свикне само. Аз гледах next to me extension в айко, реално е съвсем малък и се монтира на спалнята.Когато бебето не е в него може да се свие за до не пречи. Около 30-40 лв струва. Всички около мен ми казаха че въпросния стол е доста добра инвестиция. Иначе в събота бях на преглед, малката мацка е 27 см, 340 гр. На мен ми се струва адски много при факта че още ходя с дънките с висока талия и нямам почти никакъв корем. Утре съм на ФМ и ще ми пратят клип на имейла, което е супер за бабите и прабабите 😂🌷.

# 604
  • Мнения: 240
Еха, къде предлагат такова заснемане на ФМ?

# 605
  • Мнения: 1 102
Мойта мацка я измериха малко под 300гр, но корема ми сякаш е огромен Joy никакъв шанс за нормални дънки, даже мисля че и тези за бременни ми умаляха Close чувствам се като балон всичко ми е притиснато в корема Confused

# 606
  • Мнения: 75
Мацки, мислили ли сте за стол за кърмене вместо next to me? Последния път на прегледа имах и консултация с педиатър, препоръчаха ми първите 7-10 дни бебето да е при нас и после да си отиде в отделна стая, за да свикне само. Аз гледах next to me extension в айко, реално е съвсем малък и се монтира на спалнята.Когато бебето не е в него може да се свие за до не пречи. Около 30-40 лв струва. Всички около мен ми казаха че въпросния стол е доста добра инвестиция. Иначе в събота бях на преглед, малката мацка е 27 см, 340 гр. На мен ми се струва адски много при факта че още ходя с дънките с висока талия и нямам почти никакъв корем. Утре съм на ФМ и ще ми пратят клип на имейла, което е супер за бабите и прабабите 😂🌷.

Може ли да пратиш линк със стола на го видя и аз ?

# 607
  • Мнения: 18
Мацки, мислили ли сте за стол за кърмене вместо next to me? Последния път на прегледа имах и консултация с педиатър, препоръчаха ми първите 7-10 дни бебето да е при нас и после да си отиде в отделна стая, за да свикне само. Аз гледах next to me extension в айко, реално е съвсем малък и се монтира на спалнята.Когато бебето не е в него може да се свие за до не пречи. Около 30-40 лв струва. Всички около мен ми казаха че въпросния стол е доста добра инвестиция. Иначе в събота бях на преглед, малката мацка е 27 см, 340 гр. На мен ми се струва адски много при факта че още ходя с дънките с висока талия и нямам почти никакъв корем. Утре съм на ФМ и ще ми пратят клип на имейла, което е супер за бабите и прабабите 😂🌷.

Може ли да пратиш линк със стола на го видя и аз ?

https://aiko-bg.com/product-48265010038 Това е, сега дори е на промоция.😅

# 608
  • Мнения: 43
Стола си е скъпичък за нашите възможности, но ако имате как вземете си го. Като кърмеща майка от първата бременност, бих казала че ще е много удобно. Просто много се умалява да седиш седнала, че на диван, на легло, с възглавници... Абе измарящо си е, но такъв стол може би ще е удоволствие да се седи на него....

# 609
  • Мнения: 302
Аз гледах next to me extension в айко, реално е съвсем малък и се монтира на спалнята.Когато бебето не е в него може да се свие за до не пречи. Около 30-40 лв струва.

Моля за линк към това чудо... Благодаря!

# 610
  • Мнения: 75
Аз гледах next to me extension в айко, реално е съвсем малък и се монтира на спалнята.Когато бебето не е в него може да се свие за до не пречи. Около 30-40 лв струва.

Моля за линк към това чудо... Благодаря!
2 мнения по нагоре жената е дала линк

# 611
  • Варна
  • Мнения: 1 479
Скрит текст:
Аз гледах next to me extension в айко, реално е съвсем малък и се монтира на спалнята.Когато бебето не е в него може да се свие за до не пречи. Около 30-40 лв струва.

Моля за линк към това чудо... Благодаря!
2 мнения по нагоре жената е дала линк
Линка е към стол за кърмене (471 лв), а не към next to me extension (30-40лв) Thinking
И на мен ми е интересен този extension, защото не намирам такова нещо на сайта.

# 612
  • Мнения: 1 102
Да нямате предвид преграда/парапет за легло. Има такива не са лош вариант ако бебето е от външната страна. А и после като си е в собствено легло и се махне оградата на кошарата.

# 613
  • Мнения: 480
Мацки, мислили ли сте за стол за кърмене вместо next to me? Последния път на прегледа имах и консултация с педиатър, препоръчаха ми първите 7-10 дни бебето да е при нас и после да си отиде в отделна стая, за да свикне само. Аз гледах next to me extension в айко, реално е съвсем малък и се монтира на спалнята.Когато бебето не е в него може да се свие за до не пречи. Около 30-40 лв струва. Всички около мен ми казаха че въпросния стол е доста добра инвестиция. Иначе в събота бях на преглед, малката мацка е 27 см, 340 гр. На мен ми се струва адски много при факта че още ходя с дънките с висока талия и нямам почти никакъв корем. Утре съм на ФМ и ще ми пратят клип на имейла, което е супер за бабите и прабабите 😂🌷.

Може ли да пратиш линк със стола на го видя и аз ?

https://aiko-bg.com/product-48265010038 Това е, сега дори е на промоция.😅

Аз много се бях навила за такъв стол и още дудна на мъжа ми за него, но след като дадохме 1300 за количка и близо 400 за други неща, вече не съм толкова сигурна. Скъп ми идва, ако беше до към 300 може би. Реално имам фотьойл в хола, който мога да използвам по същото предназначение. 😃

# 614
  • Мнения: 1 911
Моя приятелка си купи такъв стол, а аз много ѝ се смеех. Тя си представяше идилия. Ражда близнаците, кърми ги и приспива на креслото.
В действителност стана следното. Кърма нямаше, а децата не заспиваха докато стоиш на едно място. Разнасяха ги и дундюркаха поне до 4ия месец.
Креслото го използваше главно съпругът ѝ да си почива, когато имаше такава възможност.

Общи условия

Активация на акаунт