Уил Смит зашлеви Крис Рос

  • 5 205
  • 135
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 274
ми стана болно и мъжа ми стана и се конфронтира с шегаджията.
Дорис, а имала ли си възможност сама да се защитиш? Питам не, защото мисля, че мъжът е постъпил грешно.

# 31
  • София
  • Мнения: 38 568
Е какво лошо има във филма Редник Джейн? Джейда явно умишлено е избрала да се яви точно в този вид.

# 32
  • Мнения: 15 960
И аз не знаех, че има заболяване, мислех, че просто е ексцентрична.

# 33
  • София
  • Мнения: 38 568
По принцип, жените от африкански произход /ей колко не-расистко/ имат проблеми с косата и почти винаги са с перуки.

# 34
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 842
Дори аз не бих шибнала шамар с толкова нежна ръка Joy Само се чудя Уил Смит ми прилича повече на Нео от "Матрицата" или на Джеки Чан Joy

# 35
  • Мнения: 31 804
По принцип, жените от африкански произход /ей колко не-расистко/ имат проблеми с косата и почти винаги са с перуки.

Това пък откъде го измисли?
Алопеция има жената, алопеция. Заболяване е това.

# 36
  • Мнения: 14 894
Тъмнокожите жени имат проблеми с косата, защото я тормозят всякак и носят перуки, а не обратното.
По темата, на мен също много ми прилича на театър, но ако не е - със смесени чувства съм. Хем никой не е длъжен да ти познава епикризата, хем жена не ходи случайно с бръсната до кожа глава, хем напоследък (поне аз) виждам доста жени с бръсната глава - изглежда е модерно, хем шегата на Крис си е тъпичка, хем Уил се държи тъпо, хем трябва да се защити честта на Джейда, хем и Джейда може да сложи шапка или перука... Честно казано, за мене от тримата Джейда е най-отговорна за ситуацията. Има една граница на обичам себе си и не ме е срам да го покажа, която тя е преминала.

# 37
  • Мнения: 31 804
Нарцùса, така е, никой не е длъжен. Но тя е обществена личност и това за диагнозата го е обявила публично.
Съмнявам се Крис Рок да не го знае.

# 38
  • Мнения: 14 894
Може и да не го е знаел, няма как да сме сигурни. Моята логика е, че щом тя отива в такъв вид на такова събитие, значи е в достатъчно добро здраве и голата ù глава не е тема табу. Изведнъж обаче се оказва, че е. Не се прави така.

# 39
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 842
Кое как не се прави? Това, че има смелост да си покаже дефектите, въпреки, че при нея не се вижда нещо кой знае какво смущаващо - значи ли, че тя го е превъзмогнала и всеки може да си прави т@ш@к с нея? Или трябва да се покрива като прокажена,  че да не я закачат?! Нали уж от години се пропагандира да се толерират различните хора...различни по всякакви критерии?! Ако беше някоя жена с виталиго и я пратят да играе петниста хиена в някой филм? Странно как тази мега чувствителна Америка толерира подигравки...пък макар и под формата на фалшив скеч. 

Дълбоко ме съмнява церемонията по Оскарите да е волна програма и всеки да си плямпа каквото му дойде наум, вкл. и шегите би следвало да са по сценарий

# 40
  • Мнения: 14 894
Не се прави да се правиш на обидена, след като сама си решила да идеш в този вид. Ако аз реша да изляза навън по шорти и потник, ама от месец да не съм се епилирала, трябва да съм доста глупава да не ми мине през ума, че може да ме коментират на Чуи или орангутан.
П.п.а и шегата на Рок дори не е точно обидна, както би било с Чуи и орангутана.

# 41
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 842
Значи на следващите Оскари да се почват наред - кой нисък, коя сбръчкана, кои дебели. Даже и на чернилка и жълтурко може да си подвикват Joy Все пак...показали са се на мегдана Joy

# 42
  • Мнения: 14 894
Бръснатата глава е и вид прическа и 'шегата' е на тази база. Не на болест, недъг или друго от сорта, американците доста отдавна се стараят да избягват публичните шегички с цветни, дебели, болни, грозни, сакати, джуджета, ЛГБТ...

# 43
  • Мнения: 31 804
Може и да не го е знаел, няма как да сме сигурни. Моята логика е, че щом тя отива в такъв вид на такова събитие, значи е в достатъчно добро здраве и голата ù глава не е тема табу. Изведнъж обаче се оказва, че е. Не се прави така.
Но не си сигурна и, че не знаел.
Хайде, хайде, тия си знаят всичко.
Тя може и да е 150 кила. Трябва ли да има шегички и по този повод.
Може и без ръце да е. Пак ли трябва да я бъзикат, само защото се е появила.
А също така не можем да знаем защо е с бръсната глава.
Може лекарите да са и казали, че не трябва да носи перука.

# 44
  • Мнения: 14 894
Да, бе, може, всичко може. Аз като си обръснах косата втори номер, бях много горда от смелостта си и много се кефех на удобстворо, но в офиса като ме питаха загрижено дали всичко със здравето ми е наред, след седмица почнах да ходя с шапка, докато ми израсне косата поне до пикси. И не съм се обиждала, когато хората, явно успокоени, че не съм болна, ме бъзикаха на редник Джейн.

Общи условия

Активация на акаунт