Какво да сложа в чантата за количка?

  • 1 588
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 594
Ние също носим по 4-5 както съм написала , но като излезнем минимум 5-7 км не ни мърдат на разходка. Както по-горе са казали всяка майка може да прецени горе-долу с какво да се оборудва.

# 16
  • Мнения: 975
Момичета а каква точно е пелената за преобуване, която носите? Еднократна или от бархетните бебешки?

# 17
  • Мнения: 6 736
Аз ако излизам в квартала, чанта не нося. Чантата е когато сме за дълго време и на достатъчно разстояние, за да не ми се връща в нас за едни намокрени гащи в локва, например. Голямата дъщеря на 10м ходеше и количката беше превоз от т. А до т. Б, където играеше извън нея. Случвало се е да се намокри в локва, на пързалка да не съм видяла, че е мокро. Затова нося дрехи, един клин няма да ме смаже. Малкото и то сега е на 9м и ходи за ръка. Пелената, която нося е памучна 90/90, не ползвам еднократни заради боклука, който правя за едно ползване. Ако съм я ползвала, пера. И моята чанта е готова, никога не приготвям специално за излизане. Ако нещо ползвам, в нас презареждам за друг път. В чантата ми е и портфейла. Закачам я на количката и толкова. Нито я нося, нито нищо. Раници не нося, защото имам проблем с гърба и за мен са твърдо не. И с двете деца чантата за количка е и моя чанта (вместо дамска), когато излизаме заедно. Общо взето това си е до индивидуалните удобство и навици.

# 18
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 237
Зависи къде ще излизаме и колко време ще се бавим. Обикновено взимам само кърпички.

# 19
  • Мнения: 1 106
Освен нещата, които са изброени - сенник и комарник за количката, шише с вода за бебока (ако е по-голям) и чадър и торба за пазар за мен.

Общи условия

Активация на акаунт