Модни консултации (Април, 2022) - 65

  • 56 804
  • 1 152
  •   1
Отговори
# 945
  • Мнения: 3 637
За черно-бяля рокля препоръчвам добра марка, за да е изпипана както трябва. При дрехи ушити от два или повече цвята плат съм виждала много смотани изпълнения

Имам черно-бяла рокля, а ципа на гърба е с тъничък електриково син кант. Много я нося, ушита е перфектно от Mellini Fashion, но те рядко имат свежи неща, а качеството им е много добро.

Пътувам насам-натам и забравих да си взема сако, сега върху официалния панталон, токчета и копринена блуза съм сложила един изостанал от ските полар с качулка Grinning Само съм за модна полиция Grinning но се стопля де, след 2 часа ще го махна

# 946
  • Мнения: 1 620
Първата показана черно-бяла рокля изглежда доста добре на снимката, но според мен не е реална и трябва да се внимава с качеството, като гледам и сайта също.

Момичета аз също имам въпрос. Някоя от вас поръчвала ли си е слънчеви очила от Eyerim и доволни ли сте? Имат супер много модели и си харесах доста, но е непознат за мен. Благодаря ви.

# 947
  • София
  • Мнения: 17 819
О, мерси за идеите. Simple Smile
И аз подозирам, че качеството не е това, което се показва и е хубаво да е изпипана, когато е шита от светъл и тъмен цвят. Но ще ги погледна задължително.

# 948
  • Мнения: 4 424
Първата показана черно-бяла рокля изглежда доста добре на снимката, но според мен не е реална и трябва да се внимава с качеството, като гледам и сайта също.

+ 1
Аз поръчвах от еДрехи. Показах роклята тук - нищо общо с показания модел от снимката. Отделно, още и парите не са ми върнали, а доставките са по 6 лв/посока.

# 949
  • Мнения: 3 637
Витаминче_
на какво се спря за кръщенето?

# 950
  • Мнения: 5 274
Как намирате костюмите там?
Аз съм гледала първия сезон с едно око, свежо и бих носила всичко без полите под дупето. Не мога на себе си с такова нещо да седя.

На работа съм по-скоро в класически стил (примерно като кройки на Claire Underwood - не като марки Wink), но разнообразявам с по-шарени блузи. Свободното време - някой тралала с пъстри шарени аксесоари и широки дрехи, нещо между бохо и екстравагантно. Не мога да се сетя сега такъв известен образ Blush

ПП Рокля в черно и бяло има в lightinthebox, но, за Бога, никога не си поръчвайте там. Имам едно голямо разочарование, дори не знам как да нарека нещото, за което платих 68,- евро. Снимките са фейк, сървиз все едно нямат.
Скрит текст:
Това трябваше да получа.


Водят го зимно палто, но платът е като евтино покривало за диван от 70-те. На кожата оставя супер гадно чувство. Няма талия, шевовете са като направени от някоя петгодишна, копчетата са отвратителни, не е дълго, ръкавите са обърнати и зашити.. Сега ще видя снимки имам ли.






Последна редакция: вт, 26 апр 2022, 16:12 от Ли Лу

# 951
  • Бостън
  • Мнения: 13 567
Ще ми се смеете, но първата ми инстинктивна реакция на двуцветните черно-бели рокли беше "НЕ ЩА да пера това нещо", втората "Круела беше супер як филм и още по як саундтрак" и третата "това не ми отива грам, супер (няма рокля, няма проблем, да перефразирам Сталин!)" Simple Smile


Кетчър, ако си фен на MAC Rетро ще ти подметна 2-3 идеи Simple Smile
Скрит текст:
Подобно, но много по-мек и дневен вариант и с читава формула за мен е Walk of No Shame на Tilbury
https://www.charlottetilbury.com/us/product/matte-revolution-walk-of-no-shame



От формулите и цветовете последната година бях впечатлена много от тези на Лиза Елдридж, от нея имам прекрасен нюдов цвят  (Velvet Affair) и 2-рo червило - брат'чед на Маракеш - Cinnabar. Определено бих се поглезила с още нейни червила от матовата и линия (ако не бях накупила червила за 10 год напред по време на епидемията)


PS Ако случайно имаш класиката на Нарс Pigalle не купувай и Velvet Affair - на устни са почти неразличими, но формулата на Лиза Елдридж е по-хубава от тази на Нарс.

PS И държа да изсъскам колко мразя всяко едно червило да изглежда ужасно различно на различни жени Simple Smile

Последна редакция: вт, 26 апр 2022, 16:41 от Agent Provocateur

# 952
  • Мнения: X
Мен тази снимка ме отказа от тея рокли 😆

# 953
  • Мнения: 3 637
Много от бг онлайн магазините шият един еталон както си трябва, за снимките за сайта се хваща от тук и там за да стои добре на модела и като го пуснат за продажба се шие от евтини алтернативи на оригиналния плат, при кроенето им бяга малко, при шева малко и резултата е нещо дето човек и за 5 лева няма да вземе ако види на живо

# 954
  • София
  • Мнения: 17 819
Мерси, Агент! Мислила съм ги тези червила, но съм си наложила вето. Не ползвам фдт и имам 2 пудри, та компенсирам с червила и моливи за устни. Срам ме е да кажа колко имам.
 
Скрит текст:
И все пак си ги записах Joy Joy Joy

Черно бяла рокля бях харесала на Karen Millen, още ме е яд, че не си я взех тогава. Не съм се замисляла за прането.

Аз по- скоро се чудя как поддържате солея? Нагъвате и гладите всеки път ли? След някакво време се отпуска дори да е нагънат по трайния начин.

# 955
  • Мнения: 2 257
Солей нося на химическо, страх ме е в пералнята😀

# 956
  • Мнения: 2 676
Момичета, с какви цветове бихте съчетали турско синьо?
До лицето си няма да сложа този цвят , но са заредили тюлената дълга пола и в него и много ми хареса.
В нета мернах комбинация с мента, но и това не е от моите цветове за блуза/ топ.
Освен бяло, екрю , харесвам комбинацията с пудра и бледорозово.
Идеи за други комбинации?

Последна редакция: вт, 26 апр 2022, 18:39 от Mateah

# 957
  • Мнения: X
И на мен ще са ми полезни комбинации с турско синьо. Имам Солей от мин.г.- синя, както и обикновена памучна-пак турско синьо. Нося ги с бяло и черно- скука... Пера на ръка и плисетата се запазват засега.
Mateah, може ли линк за тази пола?

# 958
  • Мнения: 3 642
Наскоро гледах комбинация с люляково

# 959
  • Бостън
  • Мнения: 13 567
Покажете го това турско синьо, моля!

Това?



















PS И за да се посмеем потърсих "турско синьо" на английски:




Последна редакция: вт, 26 апр 2022, 19:03 от Agent Provocateur

Общи условия

Активация на акаунт