Модни консултации (Април, 2022) - 65

  • 56 964
  • 1 152
  •   1
Отговори
# 930
  • София
  • Мнения: 17 866
И аз не разбрах въпроса, има я налична показаната Simple Smile

# 931
  • Мнения: 2 370
Бюджетна е, да. Просто не ми се дават 7 лв за доставка. 😚

# 932
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Да, такава цена ме устройва. Но не намирам такива с тюл. Или поне като напиша пола с тюл, не ми излизат много резултати.
Едит: В Пловдив съм. Търся онлайн.

Градска, привет!
Виж тази страница - имат 2 физически магазина  в Пловдив - ж.к. Тракия 45 блок /до Еконт /или бул "Христо Ботев" 87 - там скоро видях такива поли /26 лева бяха/

Kobo Style шият такива по поръчка.

П.П. Тези дни слушах моден подкаст - интервю с художник по костюми - та тя спомена, че филмът, който е най-модовдъхновяващ в последните години е Убивайки Ийв. Започнах да го гледам. Ако ви е интересен гардеробът на Виланел

А аз отивам да търся Anatomy of a Scandal, защото мисля, че гардеробът на Сиена Милър ще ми импонира повече.  Благодаря за препоръката!
Скрит текст:
Идеален гардероб за съпруга на политик има Клеър Ъндърууд

И... ]Христос воскресе -  мир, благоденствие, здраве и хармония!

П.П.2 ani_d , мисля че става и с цветове, извън основните в полата, но важното е да са с еднаква светимост /тук преобладава бялото/ и подтон  /студен в случая/
Скрит текст:

                


              

Или с нещо в основните цветове + надпис или рисунка

 
 
А защо не и с черно-бяло райе Kissing Heart
   

 

Последна редакция: пн, 25 апр 2022, 22:44 от Lenny_Pld (With love)

# 933
  • Мнения: 66
И аз като главно четяща се включвам с две ръце за Убивайки Ийв и гардеробът на Виланел …

# 934
  • Мнения: X
Като се споменаха сериали, гледали ли сте Dynasty? Имам предвид новата адаптация, има стар от 80те май, него не съм го гледала. Как намирате костюмите там?

# 935
  • София
  • Мнения: 17 866
Да, почти всичко, с което е облечена Фалън, ми харесва.

# 936
  • Мнения: X
И на мен, много ме кефи стайлингът ѝ. Но и Фалън като герой ми е любима, та може и затова да е 😄😄😄 Но и Кристъл (всичките, които се изредиха) ми харесва как ги обличат.

# 937
  • София
  • Мнения: 17 866
Ами да, и героинята е супер, но определено повечето неща бих ги носила. Bowtie
Изключвам, когато е с подплънки на раменете, това е нещо, което никога не съм понасялa.

Но от известно време си търся черно бяла рокля, подобна на тази- тип half white, half black.
Скрит текст:





# 938
  • Universe
  • Мнения: 1 556

Но от известно време си търся черно бяла рокля, подобна на тази- тип half white, half black.


The Catcher in the Rye, не знам колко са халф за твоя вкус, но всички имат солидно намаление))))

# 939
  • Мнения: X
Аз гласувам за първата Simple Smile

# 940
  • Мнения: 7 898
Първата може и да стане, ако и се оправи ръкава. Другите са меко казано потресавсщи.

# 941
  • Мнения: 135
По темата с черно белите рокли - да сте срещали някъде нещо подобно? Влюбих се в тази, но ми доставиха нещо, което нямаше нищо общо със снимките Joy


# 942
  • Мнения: 77
Досега не съм се включвала в темата, но наскоро ми попадна подобна черно-бяла рокля в Манго:

https://shop.mango.com/bg-en/women/dresses-and-jumpsuits-midi/bi … ess_27074754.html

# 943
  • Мнения: 135
Досега не съм се включвала в темата, но наскоро ми попадна подобна черно-бяла рокля в Манго:

https://shop.mango.com/bg-en/women/dresses-and-jumpsuits-midi/bi … ess_27074754.html

Видях я и аз в сайта им, но е много офисна за мен. Другата е по кежуъл някак

# 944
  • Мнения: 28 896
Черно белите рокли са много готини, но не знам с тия цени какво качество ще са...
Тази на Мано също ми допада!

Общи условия

Активация на акаунт