Добавки и витамини за подобряване на МЦ, ЛФ и ОВУ - 11

  • 62 796
  • 765
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 374
Здравейте , чета книгата на Ребека Фет и тя препоръчва пренатални мултивитамини , някой следвал ли е нейната схема и какви витамини е купил на коя марка .

# 496
  • Мнения: 843
Здравейте , чета книгата на Ребека Фет и тя препоръчва пренатални мултивитамини , някой следвал ли е нейната схема и какви витамини е купил на коя марка .

Здравей, аз също я чета.
Направих си схема от препоръчаните витамини, но за ефект все още не мога да кажа, тепърва ще разбера .
Пия ова бууст - мета форма са . Вит Ц , Вит Е , Вит Д и коензим Q10 актив .
Ще видим резултата до месец-два

# 497
  • Мнения: 1 410
Аз пия всичко препоръчано в книгата с изключение на DHEA. Пия витамините и добавките отделно, дано скоро видя резултата.

# 498
  • Мнения: 3 149
Аз си спомням, че като четох книгата, някъде на последната страница или на нещо като приложение към книгата имаше нейните препоръчани марки. Важно е да кажа, че не съм пила комбинирани витамини. Имах резултат, но не мога да кажа, че е било само заради добавките.

# 499
  • Мнения: 374
Може ли да ми снимате витамините си за да знам какво да търся . Q10 отделно ли го пиете

# 500
  • Мнения: 3 149
Не, не мога понеже това беше в края на 2020/началото на 2021. Но специално за тази добавка помня, че пих това

# 501
  • Мнения: 1 120
Може ли да ми снимате витамините си за да знам какво да търся . Q10 отделно ли го пиете
Q10 пия от 200 мг на natural factors. Чела съм, че за да има ефект трябва да се приема по 400-600 мг.

# 502
  • Мнения: 3 149
Да, само че е скъпа добавка и не всеки може да си позволи да пие висока доза (пият се по повече таблетки на ден, по този начин свършват бързо) някои хора пият и само по 100 мг

# 503
  • Мнения: 1 120
Да, само че е скъпа добавка и не всеки може да си позволи да пие висока доза (пият се по повече таблетки на ден, по този начин свършват бързо) някои хора пият и само по 100 мг

Така е, аз пия по 2 и ми стигат само за две седмици. Струват 87 лв. Не знам в турция дали са по евтини.

# 504
  • Мнения: 843
Може ли да ми снимате витамините си за да знам какво да търся . Q10 отделно ли го пиете


Да, отделно .
Прилагам снимка

# 505
  • Мнения: 1 410
Цените в България са страшни. Аз работя в чужбина и добавките си ги купувам от там. Гледам дозировката и дали са лесно усвояеми. Основно купувам от ибей.

# 506
  • Бургас
  • Мнения: 1 002
Цените в България са страшни. Аз работя в чужбина и добавките си ги купувам от там. Гледам дозировката и дали са лесно усвояеми. Основно купувам от ибей.
Аз по същия начин купувам от iherb за по-евтино.

# 507
  • Мнения: 57
A на гладно ли и защо отделно? В книгата пише със закуската Q10.

# 508
  • Мнения: 1 120
A на гладно ли и защо отделно? В книгата пише със закуската.
Аз пия едно сутрин като закусвам и после вечер едно след ядене

# 509
  • Мнения: 290
Добавките задължително от iherb. Цените са на половина. От бг да се купуват е опция, ако става дума за нищо единично, нещо за малко. Нашите терапии обаче са с много неща за дълго и разходите се натрупват брутално

Общи условия

Активация на акаунт