Цените на зеленчуците летят направо!! 12 лв кило пресни картофи, 6.20 чушки

  • 53 804
  • 1 424
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 18 443
Череши видях днес в квартално магазинче, уж български, по 8лв./кг. Бързо са паднали.

# 601
  • Мнения: 10 502
Ами щв паднат, точно в момента ги оценявам на не повече от 3 лева, другата седмица ще са още по-изгодни Simple Smile

# 602
  • Мнения: 3 876
Вчера в Метро 3,98 за 2 кг ягоди в касетка , български и вкусни, но касетките трябва добре да се оглеждат.
Взехме си две касетки, за да изкараме докато мине лошото време и назреят нашите. Имаше хора да купуват за сладко и компоти..
Краставиците бяха по 2,80 с добро качество

Нещо замря темата Simple Smile

# 603
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
На борсата може да се вземат и по- евтино, трябва да се види и там. Скоро не съм ходила, а там е изгодно. Има и малки пакети и щайги.

# 604
  • Мнения: X
Вчера в Метро 3,98 за 2 кг ягоди в касетка , български и вкусни, но касетките трябва добре да се оглеждат.
Взехме си две касетки, за да изкараме докато мине лошото време и назреят нашите. Имаше хора да купуват за сладко и компоти..
Краставиците бяха по 2,80 с добро качество

Нещо замря темата Simple Smile



Нормално, те картофите (пресни, дребни, в прозрачен плик) днес на пазара са по 2 лв. Grinning

# 605
  • Мнения: 12 005
Вчера купих за 1,70 лв/кг. Grinning

# 606
  • София
  • Мнения: 5 139
И аз купих за 2 лева, но бяха дребни, пресни и в хартиена торбичка...

# 607
  • Мнения: 18 443
Във Фантастико дребните пресни картофи бяха 5лв./кг. Ето спекулация в чист вид.

# 608
  • Мнения: 3 746
Сега правителство е виновно за цените или не е?
Да ги чакаме ли да паднат още след днешните мерки?
Да не паднат твърде много.

# 609
  • София
  • Мнения: 5 139
Аз очаквам да надуят с по 25-30 стотинки горивата и отстъпка ще се усети следващия петък вляво...

# 610
  • Мнения: 3 876
O това с надуването на горивата го свършиха вече, държаха последната седмица само цената на пропан-бутана, но от както стана ясно, че и той ще се субсидира .. ще отхвръкне на 1,80 поне

# 611
  • Мнения: 3 746
Е намалиха и ДДС, мисля и вдигнаха компенсациите за тока на фирмите.
Все едни 10% трябва да се усетят. Нали това им бяха големите пера, които вдигаха цените.
Хората да не установят тепърва, че са измамени камилчета и бизнесът ги прецака. Щото трябва да се купуват коли и да се ходи на почивки.

# 612
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Разбира се, че единствено финансират на ненаялите се бизнесмени почивките и колите. Реално в крайната цена разлика няма да има. Надали някой се заблуждава в обратното

# 613
  • Мнения: 18 443
Ще се усети, колкото се усети и намаляването на ДДС за заведенията.

# 614
  • Мнения: 5 540
Разбира се, че единствено финансират на ненаялите се бизнесмени почивките и колите. Реално в крайната цена разлика няма да има. Надали някой се заблуждава в обратното
Поне се надявам, че ще спрат помпането на цените и ще секнат спекулативните качвания.

Общи условия

Активация на акаунт