Как премина днешният ден?

  • 57 991
  • 921
  •   3
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 555
Денят премина в пролетно основно почистване на кухнята. Надишах се с обезмаслител 🧼🧹

# 31
  • Мнения: 12 473
Вчерашния ден..
Събуждане, кафе, кратка йога.
Мейли, поръчки, издирване на големия талон на колата, телефони. Обличане и отиване до работното място на ММ, откъдето натоварих каси с храна и ги закарах в ситуационен център.
После отидох на обяд служебно. След това се прибрах пак да поработя. Късно следобеда отидох на фитнес, напазарувах за салата и се прибрах. Обгрижих соц. мрежи набързо. ММ си дойде с приготвена вечеря за гости и заедно наредихме масата. Гостите дойдоха и си изкарахме много приятно до късно.

# 32
  • Мнения: 1 555
Днес поредния рожден ден 🎂 Прекарахме целия ден навън , радвахме се на слънцето и топлината,която носеше 🌞

# 33
  • When you are not fed love on a silver spoon, you learn to lick it off knives...
  • Мнения: 3 666
Вчера мъкнах бетон...
Общо 6 човека пренесохме 2.5 м³, после копах тревата от лозето, връзвах го, местихме мебели, цепихме дърва, палихме печки....

Як, къртовски, тежък труд, който те кара да се чувстваш жив и полезен! Такава болезена нужда имах да се размажа от работа! Благодарна съм много за възможността!

Хапнахме вкусна храна и почивахме след цялата тази офанзива!

Вечерта напалихме огромен огън и седяхме до късно около него под лунната светлина, в пролетната топла и уханна нощ! Heart Eyes

Естествено - надрах си ръцете, изкълчих си глезена и прекалих доста с домашното вино.... Сега съм цялата в рани и мускулна треска, но съм безкрайно щастлива и спокойна, умиротворена!

Благодаря!

# 34
  • Great Britain
  • Мнения: 2 208
Уикендно,почивно,гурме с изобилие от френски сирена.

# 35
  • Мнения: 1 555
Пълна загуба на време.
 Пътувахме толкова време,а те всички магазини които ми трябваха бяха затворени( сама съм си виновна като не проверих предварително дали работят в неделя).
Цял ден с главоболие, едно ми е такова искам да се скарам с ММ 😅 Само да не вземе да ми дойде тази седмица, че ми отиде настроението за почивката 😑

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 1 227
Цял ден със семейството, добре ми беше 😊 Ходихме по магазините малко, изхарчихме малко пари. Купихме храна и дребна играчка на детето. После готвих скариди с ориз. От 14:30 до 17:00 бяхме се излегнали четиримата (в това число котката) на спалнята и току цъках на телефона, току придремвах. Надвечер с детето правихме диктовка, после вечеря, България търси таланти и по леглата Simple Smile Много се смях на изпълнението на Ангел, който имитираше гласове на анимационни герои 😄 Много забавен младеж! А после Николаос и Евелин като почнаха и те да говорят с анимационни гласове, напрао щях да се напишкам от смях  😄

# 37
  • София
  • Мнения: 1 363
Обикаляхме из мола с дъщеря ми и бебето. Взехме подарък за ММ за РД.
Направих един гаф, кой знае какво си е помислила жената срещу мен. Понякога не си давам сметка какви нелепости върша и как изглеждам отстрани.
Та, в един магазин сме, бебето се изправя в количката и за да не удари челото в пода, го взимам на ръце, с едната ръка държа бебето, с другата бутам количката, претрупана с якета, чанта и покупки. Дъщеря ми рони крокодилски сълзи до мен, че не й взех обувки, бебето се извива като риба на сухо в опитите си да докопа нещо от закачалките край нас. Решавам все пак да го сложа в количката и му тикам току що платените маратонки в количката под покривалото, за да си играе с връзките и да се кротне. В тоя момент срещу мен една жена ме гледа странно. Все едно ще ги крада тия маратонки. Laughing
Та, накупихме подаръци, напазарувахме за вкъщи. Тази вечер ММ е на парти, та ще вечеряме сами.

# 38
  • Мнения: 1 555
Станах с махмурлук без дори да съм пила алкохол. Нямам обяснение за това. 🤔
Чистих прозорци, пусках перални, бърсах пода  и изпуснах кантара и стана буквално на сол 😭.
След старателно събиране и метене на стъкла, видях че една оса е влязла в гейм стаята на ММ и затворих вратата и до там!! Да се спасява сам като се върне от работа .  Аз съм алергична и бягам от тия насекоми 😷
Днес няма да готвя 🥳 , изпросих си вечеря в ресторант 😃

# 39
  • Great Britain
  • Мнения: 2 208
Почивен понеделник,дълго кафепиене в леглото,дълго шопингувах на уникално място ,разходка на южния бряг на Темза,слънце между облаците,спагети карбонара собствено производство плюс розеВ италианско разбира се. В момента диван ,опънати крака и форум.След малко легло.

# 40
  • Мнения: 1 555
Днес щеше да бъде повече от прекрасно,ако не бях с мускулна треска 😭 (за това и пропуснах тренировката).
Сутринта бях на маникюр, обядвахме с ММ, приготвих куфара за почивката 🥳. Реших, че нямам достатъчно, направих бърз шопинг (като разбира се взех нещо и на Милото 😃💙). Имахме лек стрес заради бордните карти 😭.
Приготвих вечерята и пускам Black Mirror 😎.

# 41
  • Мнения: 5 820
Днес ми дойде менструацията. Потисната и депресирана се чувствам. Боли ме корем, отпаднало ми е, лежа в леглото и тече много кръв. Нямам апетит. Как ми се иска да бях добре и да поизляза да се поразходя на това пролетно време. Sad От утре времето ще се разваля и става пак студено. Добре че все още зимното яке не ми е опрано. Зиморничав човек съм.

Последна редакция: сб, 16 апр 2022, 14:33 от Jennifer_w

# 42
  • Мнения: 2 622
А моята менструация закъснява...май вече ще идва когато си реши Stuck Out Tongue Winking Eye
Сутринта изчистих основно кухнята, после правих палачинки, след тях мусака. Две перални с две сушилни, магично просто. Имахме намерение с мъжа ми да излезем следобяд да направим дълга разходка на кучето, но аз се тръшнах да спя, а когато станах видях, че и той спи. Много ми е сънливо и нямам капка енергия за нищо.

# 43
  • Мнения: 1 555
Не съм спала от вчера в 8 сутринта 🤯
Цял ден разходки, върнахме се в хотела в 2 през нощта и в 4 сутринта тръгнахме към летището ✈  В 9 и 30 вече си бяхме у дома и се почна едно пускане на перални, простиране, оправяне на куфари, разпределяне на подаръци и сувенири 🐠
Днес си лягам рано.. просто тялото ми не издържа вече, трябва ми сън 😀



Последна редакция: пн, 18 апр 2022, 21:33 от Marilyn3

# 44
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Скапан ден. Дремя на работа и гледам сериали. Няма никакви хора след тукашния Великден, все едно бомба е паднала.

Общи условия

Активация на акаунт