Целулит - 12 тема

  • 57 609
  • 762
  •   2
Отговори
# 150
  • Мнения: 411
Здравейте, търся мнение за апаратна процедура
Maximus Trilipo Simple Smile интересува ме корем и крака, искам да сваля няколко см и да се постегна след раждането

# 151
  • Мнения: 682
Преди десетина години тази процедура имаше невероятен ефект при мен.
Усещах как се топят мазнините, постоянно ми се пиеше вода и нямах никакъв апетит. Свалих и няколко кг с нея + см от бедрата.

Обаче след години правих пак - в същото студио, със същия апарат - този път пък не видях никакъв ефект.

# 152
  • Мнения: 4 272
vici75 , току-що си поръчах този масажор, за който писа и ме заинтригува. Ще дам отзиви на по-късен етап като го използвам. Stuck Out Tongue

# 153
  • Мнения: 320
Може ли да споделите от къде и кой точно?
vici75 , току-що си поръчах този масажор, за който писа и ме заинтригува. Ще дам отзиви на по-късен етап като го използвам. Stuck Out Tongue

# 154
  • Мнения: 10 251
Ооо дано ти допадне. Не знам твоя какъв е, но моя е с 5 степени. На 5 си е доста хард. Сега, разбираш че апаратните процедурите в офис, са най-ефикасното нещо, нали? Моето предложение е за такива които ще се борят по домашному. И понеже и преди имаше потребителки които се чудят за домашни уреди, аз мисля че този уред по би свършил работа от разни ултразвукови, светлинни и уж домашни радиочестотни. Това нещо според мен разбива целулита и още как (особено на 5 степен). Започваш от най-ниската степен да видиш колко можеш да толерираш (но ти се досещаш предполагам).

# 155
  • Мнения: X
Кой е този уред наистина

# 156
  • Мнения: 10 251
Massage gun. Основното му предназначение не е за целулит. Но върши работа и за там.

# 157
  • Мнения: 320
А дали може по-конкретен модел, защото намирам от 35 лева до 350 лева 😅😅😅
Massage gun. Основното му предназначение не е за целулит. Но върши работа и за там.

# 158
  • Мнения: 10 251
Не мога да дам конкретен модел, защото не живея в БГ и не знам на БГ пазар какво се предлага.

# 159
  • Мнения: 4 272
https://shop.stanimirmihov.com/products/masajor-pistolet-masaj аз поръчах този. Видях същия в емаг за 150 лв. Гледам и че този пич, на който е сайта е някакъв спортяга.
Vici75, поблазни ме и това, което сподели за намаляване на обиколката. Ако успея да го постигна дори и малко, ще е супер. Правя по 200 клека на ден, ама не мърда тая обиколка. Напоследък се улавям, че и вода задържам и подозирам, че е от едни хапове, но няма как да ги спра в момента. Оказа се, че съм изкарала ковид наскоро без да разбера, но имам последици в сърдечно съдовата система и ми изписаха хапчета за сърцето, че пулса в спокойно състояние ми става 140 и ми става рязко лошо. Така никога не съм се.чувствала. Чудя се дали да си взема някакъв диуретичен чай.

# 160
  • Мнения: 10 251
Ами дано не съм те подвела. За чай не мога да кажа. Но като се масажираш, ползвай топчето или плоската приставка. Аз повече с топчето усещах дълбокия масаж. А ако прецениш почни с плоското и после с кръглото. Може пък ти да ги чувстваш по-различно. Пиши като го получиш и пробваш. Доста е дълбок масажа. Кофтито е че трябва сама да се правиш, но това е недостаъка на всички домашни процедури. И не след дълго аз лично захвърлям всичко. Аз даже след душ, мажех от тоя гел затоплящия и после с масажора. Но и аз кляках във фитнеса много. Съчетавах всичко.

# 161
  • Мнения: 1 398
@sharpy, за клековете потърси в интернет клипчета какви грешки може да допуска човек при тях. Ти може би ги правиш правилно, но аз лично допусках грешки и разбрах, че количеството клекове не винаги води до качество при мен (пак да уточня). Има там няколко неща как да са ни петите, колко дълбоко да клякаме, колко бързо, как да пружинираме в най- ниската част и т.н. и мисля не беше препоръчително да всеки ден. Енджой!

Последна редакция: ср, 11 май 2022, 07:36 от Honey1980

# 162
  • Мнения: 4 272
vici75, Honey1980, благодаря и на двете Ви за мненията.
Относно правилните клекове съм убедена, че ги правя правилно, защото и аз в началото се лутах преди да разбера как точно да са най-ефективни, но след като ми показаха как, никакви проблеми, а и ги правя години.
Обаче сега друго се замислям, точно това което писах по-рано - сто процента това е от задържането на вода. Защото до преди да започна да ги пия тези пусти хапчета за сърцето, нямах такъв проблем и след тренировка, краката си ми изглеждаха "напомпани". Сега не е така. Убедена съм, че е заради тази вода. Одеве дори се присетих да погледна листовката - един от страничните ефекти е задържане на вода. Беталок пия за протокола. Ето днес съм хапнала на обяд 2 яйца на очи с парче шунка и корема си го чувствам като бъчва. Като вървя си чувам вътре бълбукане. Та явно баш това е при мен проблема, сега трябва да разбера как да го реша, защото както мислих с диуретичен чай, май няма да е добра идея, защото пък от друга старана пия аспирин/след като установиха, че съм изкарала ковид/. И двете се "бият".
Иначе днес уреда дойде, довечера ще го тествам и ще пиша.

# 163
  • Мнения: 1 398
@sharpy, след ковида има ужасни последствия за тялото. Аз го карах бременна при първата вълна, то не бяха натаспини, фраксипарин, проблеми със сърцето, оттоци, тробози…Сигурна съм, че ще се оправиш, но ще мине известно време. Нямам търпение да споделиш за уреда. И аз се ентусиазирах да си го купя. Аз ползвам понякога един домашен масажор от онези с инфрачервена светлина, но действа много повърхностно, честно казано механичен фоам ролер от декатлон го усещам по- силно.

# 164
  • Мнения: 4 272
Honey1980 , ох милата! Purple Heart
Аз дори не съм разбрала, че съм го карала, но пък ето, че сега се сблъсквам с последствията му. Да минават по-бързо само. Ето, че и ваксиниран да си, да го изкараш безсимптомно, нямаш гаранция какви ще са последствията...
Да споделя първо впечатление - снощи го тествах за около 5 минути и му падна батерията, нали е нов и явно е била разредена. Общо взето ме кефи как прави масажа, пробвах го до 5-та степен, наистина има натиск. Пробвах кръглата и плоската глава. Гледам, че има такива от 40 до 300 лв, каква е разликата не знам, затова поръчах този, нищо чудно и тези от 40 лв. да вършат същата работа. В сайта на този пич най-отдолу пише в описанието "Основно предимство на масажора е мощен безшумен мотор - 7.4 V, за разлика от неефективни конкурентни модели с 4-6 волтаж" Обаче пък на другите /по-евтините/, никъде не мога да намеря  описание какъв волтаж са.
Днес ще се масажирам вече както трябва, заредих го снощи и довечера почвам кълките.
Ето снимки
Скрит текст:
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт