Непукизъм

  • 14 591
  • 223
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 6 468
Много въпроси ми се появиха в главата, но преди всичко защо си забила в този мъж, от когото те е срам?
Как го хареса и как си легна с него като го определяш като неподдържан и мърляв?
Много лошо впечатление ми прави и стискането на  "жълтите стотинки", които изкарваш.

Има доста  добре изглеждащи мъже, които изкарват добри пари...намери си някои по твоя вкус. Вече ако искаш и да е умен, мил и добър трябва и ти да предложиш повече, от това на което си склонна/способна към момента.

# 121
  • Мнения: 9 407
Много въпроси ми се появиха в главата, но преди всичко защо си забила в този мъж, от когото те е срам?
Как го хареса и как си легна с него като го определяш като неподдържан и мърляв?

Тези въпроси и мен ме глождят, ама отговор от авторката няма. Само постове на съфорумки, как купуват дрехи на мъжете си. Ако един мъж изглежда мръсно, въобще няма да го погледна. Избеляла чиста тениска е едно, мръсни панталони и мръсна тениска друго.

# 122
  • София
  • Мнения: 38 861
Защото, принципно, има едни жени, искат уж много, примиряват се с половината, за да мрънкат цял живот и да се изживяват като майка Тереза.
Аз като искам всичко, търся всичко и взимам всичко от моя списък.

# 123
  • Мнения: 2 610
Аз като искам всичко, търся всичко и взимам всичко от моя списък.
Е, понякога човек се препъва или задавя, с голям залък Wink

# 124
  • София
  • Мнения: 38 861
А, не. Аз малки списъци правя 😜

# 125
  • Мнения: 6 764
Само, че понякога има неща, които ги няма в "списъка", а се оказва, че не можеш да живееш без тях. Както и неща, които са били в списъка, но всъщност се оказват не от съществено значение.

# 126
  • София
  • Мнения: 5 152
Аз останах с впечатление, че айтито е неподдържан, но не нечистоплътен. Ако е некъпан, подозирам, че това щеше да е първо в списъка с минуси.

# 127
  • София
  • Мнения: 17 885
Айтито просто не става за развеждане като панаирджийска мечка в молче, аз ли да ви превеждам цялата драма Laughing

# 128
  • Мнения: X
Айтито просто не става за развеждане като панаирджийска мечка в молче, аз ли да ви превеждам цялата драма Laughing

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Тя в началото е мислела, че става, защото взима добра заплата. Пък тя нали работи за жълти стотинки.

Мисля, че авторката получи добри идеи- води го насила в мола, купува му дрехи по неин вкус с негови пари, тя си купува също дрехи по неин вкус и пак с негови пари. Води го на бръснар и вече не е панаирджийска мечка, а си е кокетен молец. В мола има и автомивка!

Catcher, много ме разсмя с тая мечка!!! 😂

# 129
  • Мнения: 71
Ако някой тръгне да ми прибира дрехи или да ги изхвърля, агитирайки ме да си купя нови, ще му нарежа всичко що видя. Хората, в частност мъжете, не са предмети, които да шлайфате по свои критерии, а пораснали индивиди, които ако не ви харесват - пътя.
Точно! Човекът насреща трябва да се приема като цялостна личност, а не като суров материал, от който да направим нещо по наш вкус. Ако се опита да ме моделира някоя, първо предупреждавам учтиво: "Не ми казвай какво да правя, да не ти кажа къде да отидеш!". Ако не схване тънкия намек - ами казвам и къде да ходи с претенциите си и нещата приключват...

# 130
  • Мнения: 6 764
И така е, и не е баш така. В една дълга връзка до някаква степен възприемаш предпочитанията на партньора си. Не е само и за външния вид и дрехите, но айде нали за това е темата, ще се придържам към това. Както, примерно, моя мъж няма да тръгне с прилепнали гащи, щото никъде няма да изляза с него, така и аз няма да си боядисам косата руса, понеже не харесва руси жени. Това е някакво елементарно възприемане. А и все пак нали го обичаш тоя човек, нали искаш да си хубав в неговите очи. Да, някакви генерални промени във визия и стил, не са ОК, но има дребни неща, които може да търпят някакво развитие. Не е черно-бяло, има много нюанси, въпросът е в границата на допустимото.

# 131
  • Мнения: 9 844
Единственото чувство, което авторката споменава е срам. Срам да сподели с приятелки, срам да излезе с него, да влезе в колата му и т.н. Не говори за любов, Та няма как любовта да промени света,  в случая да му закърпи чорапите и подстриже чорлите.
Дори и финансовата му красота не е достатъчна , за да затвори тя поне едното око.

# 132
  • София
  • Мнения: 17 885
Ами, не е нормално да не смееш да си боядисаш косата. Не.

# 133
  • София
  • Мнения: 6 468
Ами, не е нормално да не смееш да си боядисаш косата. Не.
И на мен ми се струва прекалено...освен това всички мъже харесват руси жени и още повече червенокоси. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 134
  • Мнения: 2 252

...освен това всички мъже харесват руси жени и още повече червенокоси. Stuck Out Tongue Winking Eye
Ако имат голям сутиен, косата е последното което забелязват. Тъпанари.

Общи условия

Активация на акаунт