🤍 Ергенът 🤍 - Сезон #1 - Тема #8

  • 162 205
  • 3 706
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 719
Аз пък искам да си ходи някоя от по-изявените Злобили. Онези статиските дори съм забравила, че са там.
Ще ми е много по-интересно да гледам индивидуални "битки" една срещу друга пък били те и подли, и с удари под кръста,  отколкото стадо вещици bulling някого, който и да е той.  
При сцената на груповото, истерично, присмехулно кикотене на цялото стадо срещу отхвърления дразнител ми заприличаха на среща на вещерско сборище, каквито сме гледали по филмите.

# 31
  • Мнения: X
Ми то малкото Вики най неудържимо се кикотеше, щеше да се преметне от смях... Просто същество, дървено и недодялано, ама и то тръгнало мъж да си търси по телевизията!

# 32
  • Мнения: 634
Благодаря за новата темичка!
И аз съм за злобилите - нека изгонят даже някоя от по-ключовите, че да се стреснат и съпикясат малко другите. Иначе ясно, че няма да са предводителките. Ако води Венета на кулата, сигурно няма да е тя, ама Люса...
Вероятно действително ще си върви някоя от по-тихите. Сигурно Виктория. А ако Гергана продължи да му се цупи, може и нея да изгони.
На мен ми е интересно да видим тазвечерния скандал между приятелки. Иначе отвличането с мАтора сигурно ще е утре, няма да е всичко в една вечер, че да може пак да ни излъжат да пуснем.

# 33
  • Мнения: 47
Може да си тръгне Алекс, за да се спаси.
Ида видим колко точно ще се забавляват и ще бъдат прекрасни без нея. Вероятно до края на предаването ще я обсъждат, колко им е хубаво без нея.

# 34
  • Мнения: 634
Скрит текст:
Ако е вярно това, че Марта излита преди нея, няма да е тоя епизод, а вероятно и следващите няколко. Има бая за разкарване преди Марта, ама и нейният ред ще дойде евентуално.

# 35
  • Мнения: 4 133
Погледнах руският Ерген. Капитонова няма никакъв шанс там. Супер красиви жени има. А и като цяло конкуренцията в Русия е жестока. Къде ще си намери спонсор Капитонова при тази конкуренция?  Докато в БГ може да залъже някой богат тюфлек с руската си красота. Не че не е хубава, но не е на нивото на някоя топ красавица рускиня. Така, че много добре се е ориентирала Капитонова, знае си възможностите. Аз ще дозгледам руският Ерген, че ми се струва доста по-интересно и динамично.

Последна редакция: чт, 07 апр 2022, 11:27 от daizy_g

# 36
  • Мнения: 634
Има много красиви българки в пъти по-хубави от Капитонова, но селекцията не е добра.

# 37
  • Мнения: 2 749
Завиждаме й, защото сме глигани в анцузи. 😂 Нищо, че съм слаба и с естествена чашка Д. Ама аз нямам забрана да качвам снимки с мъжа ми. Интересно ми е спонсорът Капитонов дали е женен или просто го е срам да се афишира пред обкръжението си с нея. Та и тя има какво да научи от българките - освен касови бележки, Тоца доволно си снима и мъжО. 😂

# 38
  • София
  • Мнения: 4 429
На мен ми се струва, че Сашка дава гривна в ръката. После Питона държи часовник с черна кайшка. Каква е интригата, не мога да предположа 😃
Александра явно дава гривната, защото доколкото може да се види, не е на ръката й в този момент.


 А часовникът, си е на рускинята - просто го е свалила и го размахва.

Последна редакция: чт, 07 апр 2022, 11:59 от Mari_Mar

# 39
  • Мнения: 2 654
При гостуването си при Розмари, Ева каза, че не са имали право да носят часовници и затова нямали представа за време, но се снимало много часове на ден.
Евентуално да са им разрешили само като аксесоар да си ги носят, без батерии примерно. Странно ми стана.
То така и не могли да пишат, ама Елвира взела скришно листа от редакторите и те като видели, че реди наивни рими за Общака, решили, че е в техен плюс тая нишка и нищо не ѝ казали…😀

# 40
  • Мнения: 80
Би трябвало днес да покани Дениз, а утре с мотора да е КапиталоПитонова. Странно ми е това изказване на Виктор, че мнението му за Дениз се променило. Какво толкова може да види в една долнопробна парцалеса? Ако на финал наистина останат Капиталова и тя, струва ми се, че той просто няма добра преценка или има отвратителен вкус за жени. Вярно, че той не е свидетел на интригите им, ама пък толкова ли е заблуден, че да не може да прецени какъв човек стои срещу него?
Аз лично не съм особено впечатлена от разговорите му с Дениз - общи приказки са. Мюсюлманката, която ходела на църква и празнува Курбан байрам. И вярвала в Бог. Уау  Rolling Eyes

# 41
  • Мнения: 2 719
Ако трябва да сме напълно откровени и ако се очаква наистина да излезне някаква връзка от иначе абсурдния като постройка формат, трябва още на първата или най-много на втората вечер да ги редуцира от 22 на 10(12). От там нататък има много по-добър шанс да ги поопознае, да им отдели повече време и внимание. Като следствие -> да види дали нещо от каста пасва на представите, желанията и щенията на ергена.
Но тъй като ние сме за сеира тук, предаването също е за това, колкото повече будали-мухи се пречкат вътре, толкова повече възможност за конфликти, скандали и рейтинг.

# 42
  • Мнения: 3 442
Трябва да се забрани на жени над 25г. да посещават заведения в Студентски град!

Хубав ден, дами!

Гледах и аз сторитата, добре си се забавляват момите. Само че защо са в някаква посредствена кръчма и след това в Плаза, а не на лукса - Джанам/Мегами? Smile  Няма да си намерят спонсор по този начин...

# 43
  • Мнения: 899
Карина ходи ли на сбирки с другите?

# 44
  • Мнения: 2 719
Карина ходи ли на сбирки с другите?
Карина беше на РД-то на Блага.

Общи условия

Активация на акаунт