🤍 Ергенът 🤍 - Сезон #1 - Тема #8

  • 162 294
  • 3 706
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 259
https://youtu.be/44Z8PdVkZrE - малко смях с Кукушев

# 46
  • Мнения: 2 719
Ако не друго, то поне Ергенът "даде хляб" за половината tv предавания и интернет плямпалници.

# 47
  • София
  • Мнения: 4 429
И в Брадъра не им даваха да носят часовници, ама не веднъж в излъчването на живо ги чувахме да се питат колко е часа и да казват точният час. И когато Джино им раздаде своите часовници, си ги носеха без проблем. Та и тук, е същото.
 Ето още един часовник, който явно го маха или аз не съм забелязала, да го носи на коктейлите.




При гостуването си при Розмари, Ева каза, че не са имали право да носят часовници и затова нямали представа за време, но се снимало много часове на ден.
Евентуално да са им разрешили само като аксесоар да си ги носят, без батерии примерно. Странно ми стана.
То така и не могли да пишат, ама Елвира взела скришно листа от редакторите и те като видели, че реди наивни рими за Общака, решили, че е в техен плюс тая нишка и нищо не ѝ казали…😀

# 48
  • Мнения: 31 179
Ако не друго, то поне Ергенът "даде хляб" за половината tv предавания и интернет плямпалници.
Абсолютно.

# 49
  • Мнения: 4 133
Според мен предаването е толкова коментирано и гледано, защото е нещо ново за БГ ефира. Едва ли 6ти сезон, ако има такъв би бил със същия рейтинг.

# 50
  • Мнения: 4 355
Ох, дано инфото за Венета не е вярно или ако е - да не ни го покажат, че отврат.

# 51
  • Мнения: 117
Блага пуснала стори на ИГ от гробищата и погребението, много неподходящо според мен.

А пък Марта има остра нужда от обувки като гледам,като ходи дори по заведенията по някакви изпотени червени маратонки за фитнеса пфф

# 52
  • Мнения: 1 179
Според мен, това, което Виктория К. размахва е нейна гривна или часовник - един вид "виж ме аз какви скъпи бижута получавам за подарък, а ти с  твоята тъпа гривничка"..

# 53
  • Варна
  • Мнения: 10 553
Вече не знам биг брадър, фермата или какво гледам. Все едни и същи скандали се въртят.
Съсипаха я тая държава 😂😂😂

Последна редакция: чт, 07 апр 2022, 15:47 от missNoir

# 54
  • Мнения: 3 536
Карина е била на сбирчицата снощи за моя изненада. За Блажка и нейните сторита нямам думи…

# 55
  • Мнения: 164
Кой е починал? Извинявам се, ако сте коментирали.

# 56
  • Мнения: 384
Ергенът след следващата среща.


Готови ли сте с брускетите за довечера? Аз днес ще заложа на прегорели кифли и часовник с кукувичка. И едно розе за след обезрозяването.

# 57
  • Мнения: X
Дайте малко снимки от сбирчиците им по кръчмите, за тези, които нямат ИГ.

# 58
  • Мнения: 39 302
Вени се е изакала на леглото на Александра ли?
Боже, ама защо копира Амбър Хърт, а не измисли нова шитня сама.

# 59
  • Мнения: 9 051
Това видяхте ли го,че не съм чела доста страници?
Grinning
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт