🤍 Ергенът 🤍 - Сезон #1 - Тема #8

  • 162 269
  • 3 706
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 579
В нормалните жени на плажа може би не. И при момичета, които не претендират с тялото и формите си.
Но целулит при модел, който се снима гол и основно задника си, понеже по-нагоре пък съвсем няма нищо...де да знам. Има доста мъже, които държат на добрата физическа форма. Марула си личи, че не полага никакви грижи за тялото си. Просто е слаба и отсега с виснал задник, който след някоя-друга годинка съвсем няма да става за показване.

# 16
  • Мнения: 2 106
Венета е ултра проста, ама това е пълно безумие. Чак ме срам, че има подобни същества.

# 17
  • Мнения: 3 534
И според мен на повечето мъже не им пука за целулита. Обаче баш на Ергеня мисля, че доста му пука, така че малшанс за девойките с виснали задници и меки крачета.
Тва ако е вярно за Венета, силно се надявам да не е, просто нямам думи… То бива, бива, алкохолизъм, ама чак толкова

# 18
  • София
  • Мнения: 5 755
Благодаря за новата тема! Flowers Rose
Венета ми става все по-неприятна, а има армия от фенове в тийн възраст, което е много плашещо и жалко. И въобще - масата вътре, че и вън, е далече от класа.

# 19
  • Мнения: X
честно казано , ако попиташ 50 процента от нормалните мъже - дразни ли ви целулита на еди си коя , ще гледат така сякаш ги питате разделете наум 83929830 на 5737 .Stuck Out Tongue Winking Eye
Бях много изненадана да го науча, но е абсолютен факт!

И за Венета казах още с появяването ѝ, че за нищо не става, ама тук за много хора беше забавна(?!!) и сладка...

Esmee, благодаря за темата! 🌺

Последна редакция: чт, 07 апр 2022, 10:16 от Анонимен

# 20
  • Мнения: 3 534
За Венета не се бях замисляла, че ѝ се кефят тийновете. Далечни са ми тия среди, но е много тъжно, че са ѝ фенове. Много тъжна история и ѝ трябва някакъв неземен късмет, за да отлепи от дъното това момиче. Обаче едва ли…

# 21
  • Мнения: 25 600

И изобщо от доста време насам по българската телевизия се дава огромно поле за изява на всякакъв вид компаньонки и момичета от бранша. Кой има полза от това? И кой плаща за пробутването им ми е много интересно.

Сутеньорите? Така де, покровители им казват май сега. Пробутват ги, за да си рекламират стоката.
Най-древната професия си има правила и е под контрол, иначе няма да ги оставят да работят спокойно.

# 22
  • Мнения: 259
Благодаря за новата тема. Да видим какви сеири ще има довечера. Вчера моя приятелка ми сподели, че Венета е направила мръсно на АЛександра като се е из..... в леглото й. Не знам колко е вярно. Моята приятелка е много близка с Розмарито Grinning Ta от там, нали ги кани девойките да ги разпитва.

 Нямам думи. Сигурна съм, че е вярно. Вече нищо не ме впечатлява. Тея моми явно са в 11 клас, като ги гледам как само по дискотеките киснат. Лапнали мущуците на наргилетата де.

Последна редакция: чт, 07 апр 2022, 10:34 от dudanceto

# 23
  • Мнения: 2 719
Esmee, благодаря за темата! Приеми това от мен. И да си ги нямаме тия работи с връщането.
Скрит текст:

След снощните включвания на момите съм безкрайно благодарна на монтажистите, че не са позволили да има музика на "коктейлите". И за монтажистите лесно, и за нас по-леко за гледане.
Още повече си ги представям в онези ми ти абитуриентски облекла как се раздават на танците, които умеят.

Привет, група! Simple Smile

Ако имаме медици тук, честит празник!

# 24
  • Мнения: 1 945
не харесвам особено Венета , но ако информацията не е проверено достоверна, е много долно да я разпространяваме и бистрим и цитираме в постове. Същото е като да се из..... в темата

# 25
  • Варна
  • Мнения: 10 546
Благодаря за новата тема. Да видим какви сеири ще има довечера. Вчера моя приятелка ми сподели, че Венета е направила мръсно на АЛександра като се е из..... в леглото й. Не знам колко е вярно. Моята приятелка е много близка с Розмарито Grinning Ta от там, нали ги кани девойките да ги разпитва.

Ти сериозно ли? Не че е невъзможно от Венета, но се шокирах.

# 26
  • софия
  • Мнения: 842
Хубав ден, дами!

Гледах и аз сторитата, добре си се забавляват момите. Само че защо са в някаква посредствена кръчма и след това в Плаза, а не на лукса - Джанам/Мегами? Smile  Няма да си намерят спонсор по този начин...

# 27
  • Мнения: 464
Благодаря за новата тема!

Аз сега дочетох старата. Ами то освен  на Марта, на всички останали тоалетите и прическите са ожасен ожаст и кичария. Особено на Венета. Ако това за нея е вярно, е много тъпо вече. Това и в училище не сме го правили. То вместо да гледаме как флиртуват с ергенина и как се състезават чрез характер и харизма, гледаме борбата между две гимназиални групи. Ергенът там е за параван.
Иначе те Александра я заядоха още в първата серия. Че червилото й седяло като лютеница, а на тях като покана за секс. Дали не се познават от реалния живот?

Едит: То може затова ергенът да води Александра във вилата си, ако леглото й е било мръсно.

# 28
  • Мнения: X
Благодаря за темата.
Искам Вики да си ходи.

И някоя нова за среща, която не е била.

# 29
  • Мнения: 3 535
Вече не знам биг брадър, фермата или какво гледам. Все едни и същи скандали се въртят.

Последна редакция: чт, 07 апр 2022, 11:56 от DayInMay

Общи условия

Активация на акаунт