Абонаментни кутии в България - Тема 23

  • 46 321
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 151
Поръчах си тази "кутия" от френч бокс. Очаквам я. Дори не е кутия, защото нещата пристигат в калъф за лаптоп, който със сигурност ще използвам, а не е никакъв картон, който ще изхвърля или просто ще прашлясва, тъй като вече имам много други😁 Много харесвам марката L'Occitane и точно кремчето за ръце съм го ползвала и харесала. Много бях скептична към тази инстаграм страница, но благодаря на дамата, която я сподели 😍 Ще пусна снимки, когато пристигне 😛

# 32
  • Мнения: 1 336
SNP не се сещам нещо да съм ползвала. А са ми интересни.
Чакам с нетърпение кутията на Хей Беа, нещо по- различно е от типичните кутии. Да видим дали ще ми хареса, защото е по- скъпичка от обичайното. И на Прити бокс се заглеждам напоследък, нещо по- различно ми се иска. Кутията им за март беше много хубава, още се чудя дали да не си я взема, видях, че е налична.

# 33
  • Мнения: 4 383
Кутията на “Лили” не е лоша.

Последна редакция: нд, 10 апр 2022, 02:55 от Tsugumi_

# 34
  • Мнения: 6
Някоя от вас получила ли е априлската кутия на PrettyBox? Пише, че днес пристигат първите.

# 35
  • Мнения: 511
За тази слънцезащита на Др. Дерм ли говорите? Аз не намерих друга: https://www.cosmeticsbulgaria.com/product/slancezashtiten-krem-z … erm-professional/
Не съм експерт в съставките, но знам някои, които е хубаво да се избягват и се старая максимално да НЕ ползвам. Една от тях е алуминий, който е наличен в кремчето под формата на ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE. Само заради това не бих взела нито кутията, нито продукта.
Е, защото не сте експерт, затова не бихте 🤷🏻♀ Коя е слънцезащитата, която ползвате?

# 36
  • Мнения: 2 486
Аз поръчах мистериозната кутия от frenchbox_bg. "Разкритият" продукт е серум на Babor, като предлагат 4 вида по избор и уж са на цена от 60 до 160лв. Избрах хидратиращият, който всъщност е 42лв. Може да гледаме различни цени 😀 Добра комуникация, любезни и бързо отговарят. Бързо изпратиха кутията и беше внимателно опаковане.
Скрит текст:
Цената е 35лв с безплатна доставка. И поредният околоочен крем, но ще го пробвам.

Не съм ползвала нито  един от тези продукти, но на пръв поглед става.

В FB има една странична, е която се предлага същата кутия за 25лв, но вероятно без доставка
Скрит текст:
Името на групатата е " Стоки от Франция и Англия" и там ги има повечето им кутии мисля. https://www.facebook.com/101828445789584/posts/119565320682563/?app=fbl

Последна редакция: сб, 09 апр 2022, 23:44 от Пълнолуние

# 37
  • Мнения: 151
Пълнолуние, моята кутия в тази страница е 16 лв. Чувствам се прецакана 😔

# 38
  • Мнения: 2 486
Съжалявам Airforce. И моята е малко по-евтина там. Търсих отзиви за гела за очи, който е в моята кутия и съвсем случайно попаднах на тази страница.

# 39
  • Мнения: 15
Пълнолуние, моята кутия в тази страница е 16 лв. Чувствам се прецакана 😔

И аз си поръчах от великденското им издание, след като видях вашия пост по-горе. И понеже знаех и другата страничка( "Стоки от Франция и Англия" ) от по-рано и си я проверих и забелязах, че в нея дават с няколко продукта по-малко и реших да не пазарувам от тях. AirForce при теб същото ли е?
Пък и "Стоки от Франция и Англия" ми изглеждат малко 'фиши' като битак ми е там, няма как да съм сигурна от произхода на продуктите и дали няма да получа нещо счупено или липсващо, както в случая. И се зачудих, като цяло легално ли се продават нещата там.

Последна редакция: нд, 10 апр 2022, 14:06 от midnight_flower

# 40
  • Мнения: 151
Разрових да погледна дали са напълно еднакви и всъщност има с 2 продукта повече френч бокс. Плюс безплатната доставка може да се каже, че не съм толкова прецакана 😁 Обеците и несесерчето хубави ли са?
midnight_flower, тъкмо написах това и видях, че си писала и ти. Наистина презентацията на френч бокс е много по-приятна, но всички тези тип странички във фейсбук и инстаграм според мен са нелегални.

Последна редакция: нд, 10 апр 2022, 11:18 от AirForce

# 41
  • Мнения: 15
Разрових да погледна дали са напълно еднакви и всъщност има с 2 продукта повече френч бокс. Плюс безплатната доставка може да се каже, че не съм толкова прецакана 😁 Обеците и несесерчето хубави ли са?
midnight_flower, тъкмо написах това и видях, че си писала и ти. Наистина презентацията на френч бокс е много по-приятна, но всички тези тип странички във фейсбук и инстаграм според мен са нелегални.

И при мен са два продукта отгоре + чайчето Kissing Face , така че не мисля че сме се прецакали. И на мен ми е доста по-приятно там и отношението им е изключително мило, но ще продължавам да ги следя докато им имам пълно доверие и на тях, за сега съм доволна. Дори и да е с 2-5лв повече това не ме притеснява, защото повечето забравят, че си плащаме и за отношение и обратна връзка не само за продуктът. Пък и безплатна доставка ме устройва. Money
Иначе AirForce сигурно си права за типът странички най-вероятно всички са така Astonished .

Последна редакция: нд, 10 апр 2022, 12:00 от midnight_flower

# 42
  • Мнения: 2 486
Обиците от мистериозната кутия не са лоши. На размер ми харесват, но закопчалката не ми допада.

Портмонето е само с едно отделение, сладко е. Иначе явно панделката, с която беше увито е леко отпуснала боя, но не личи толкова. Ще му намеря някакво приложение може би.
Скрит текст:

При мен мисля, че кутията е 1:1 с тази от FB страничната. Но пък не съжалавам, че я поръчах от frenchbox.

Последна редакция: нд, 10 апр 2022, 15:16 от Пълнолуние

# 43
  • Мнения: 15
Допадат ми FrenchBox с последното им издание, че можеш да си избираш някои от продуктите.Heartpulse За съжаление след като си закупих предишната им селекция и имам повечето неща. С коя друга кутиика имаме право да си избираме продуктите освен Pick N Dazzle? Thinking Че малко се запълних с тубички, които не ползвам Bowtie

Последна редакция: нд, 10 апр 2022, 17:54 от midnight_flower

# 44
  • Мнения: 130
Поръчвала съм няколко пъти неща от "стоки от Франция и Англия", по-напред в темата споделих и линк към страничката. Очарована съм от отношението на момичето, което я държи, отговаря бързо, отзивчиво, праща допълнителни снимки. Не ми е приятно че прави ежедневно репост на някои стари обяви, но можеш да разгледаш различни варианти на една и съща кутия (има 2-3 продукта, които се повтарят и 2-3 по избор), което ми харесва много.
Не, не вярвам да е легално, но аз съм доволна.

Общи условия

Активация на акаунт