Абонаментни кутии в България - Тема 23

  • 46 381
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 511
Има как да е легално. Когато пратките, дори и на физическо лице, минат някаква сума, дължи данък. От куриерските фирми пращат данни на НАП. Още не е нелегално като физическо лице да продаваш или препродаваш. Но ние даже не знаем дали няма фирма, може и да има 🤷🏻♀

# 46
  • Мнения: 151
Има как да е легално. Когато пратките, дори и на физическо лице, минат някаква сума, дължи данък. От куриерските фирми пращат данни на НАП. Още не е нелегално като физическо лице да продаваш или препродаваш. Но ние даже не знаем дали няма фирма, може и да има 🤷🏻♀
Дори така, работата ми звучи ала бала портокала 😁
Получих си пакета от френч бокс и всичко е точно.

# 47
  • Мнения: 26
Здравейте, дали някой вече е получил prettybox и дали може да качи снимка, защото ми е много любопитно какво има?

# 48
  • София
  • Мнения: 1 914
Аз чакам Heybea да качите.

И аз нямах обещаното яйце в априлската кутия на Ladybox, а заради него поръчах. Ще им пиша...

# 49
  • Мнения: 2 254
Аз минавам да похваля някои от продуктите от последната кутия на Кибрит:

Пачовете за очи ми харесаха много. Даже след като ги махнах първия път и минах да се измия през банята забелязах, че докато си присвивам леко очите и отварям уста, за да си изчеткам зъбите, нямах толкова много линии в крайчеца на окото, колкото обикновенно, когато правя подобна гримаса. По принцип рядко обръщам внимание изобщо на такива неща, но не мисля, че се подвеждам този път. 

Скрабът за лице: Някои коментираха, че бил лепкав, но аз винаги ползвам скраб за лице под душа и много ми хареса как всъщност това продължително разнасяне заради действително по-лепката текстура, подтиква към един леко по-дълъг нежен масаж, който пък спомага за ексфолирането на кожата. Усетих и леко загряващ ефект и защитен слой след това. Може би не е за всеки, но на мен ми допадна.

Душ гела с грейпфрут: Уникален аромат, цялата баня мирише след него и тялото също. Не мога да преценя обаче, кой е по-дълготраен като аромат, този от изданието или душ гела на Zoya. Може би този на Zoya.

Кремът на Avant скоро може и да не го ползвам, понеже имам други на опашката. За нощен още използвам серума на Jorgobe, който няма край, а денем за момента ползвам само комбинация серум + слънцезащита. 

Балсамчето за устни също ми харесва - сложила съм си го на нощното шкафче и си слагам преди лягане. Балсам за устни преди лягане си ми е част от нощната рутина. Каквото и да съм прехапвала, чоплила или да се е напукало/изсъхнало през деня, на сутринта устните ми са меки и възстановени. Така дълго ползвах един филър на Profi Derm.

Нещо не мога да намеря предназначение на другите два продукта озаряващото масло и другия еликсир - мазнички са ми малко и не знам много за какво са подходящи. Иначе имат хубави аромати. Споделете вие как ги ползвате.

# 50
  • Мнения: 3 631
Lygia, супер надъха ме за пачовете Simple Smile Без отминаване са нали?
Мултифукционалното масло го слагам на косата аз. Обаче доста по малко + че моята коса е много твърда и суха.
Капките ги бях отписала, обаче като видях какъв им е блясъка, пробвах на скулите за блясък. Мноооого приятно се получава и капкомерчето е доста удобно за нанасяне. Ще си мажа повече лятото по скулите и по ключиците Simple Smile

# 51
  • Мнения: 1 341
На мен също пачовете ми харесаха много. За ефект не знам, но много добре се залепват и стоят на мястото си. Ползвала съм други, които се хлъзгат и се свличат и това е доста неприятно.

# 52
  • Мнения: 85
🍓 Кибритчето за #май е вече тук и е събрало 6️⃣ продукта на обща стойност над 300 лева, които съчетават вълшебна пролетна грижа за #лице, #коса и #тяло! 🌞

🛩️ Сигурни сме, че вече мечтаеш за първата слънчева ваканция, а продуктите, които сме подбрали са задължителни за една перфектна почивка:

🥝 специална грижа за лице, която ще трансформира кожата ти благодарение на супер комплекс от активни съставки
🌼 нежно докосване с екстракт от лайка
👩‍🦰 пълноценна грижа за коса с бадем, алое и кератин
🌱 иновативен продукт за тяло с кафе

🧳 За теб остава само да планираш отпуската и да се насладиш на топлото време с нашето лилаво изкушение, което те очаква на сайта ни!

# 53
  • Мнения: 5 723
Продукта на  Ayan мисля, че е нощната им маска в колаборация с Кирил Гуцов и ако е така Кибрит ми се издигнаха в очите 😁

# 54
  • Мнения: 26
Аз чакам Heybea да качите.

И аз нямах обещаното яйце в априлската кутия на Ladybox, а заради него поръчах. Ще им пиша...
Може ли да споделиш какво са отговорили. Аз не им писах. Simple Smile

# 55
  • Мнения: 153
Продукта на  Ayan мисля, че е нощната им маска в колаборация с Кирил Гуцов и ако е така Кибрит ми се издигнаха в очите 😁
А ако продуктът с лайка е кремчето на KOS – още повече ще ме ощастливят.Sweet Chamomile Cream
€65,00

# 56
  • Мнения: 258
ФБ пост от You are worth it box:

Дами🙋🏼‍♀️, време е да ви разкрием дългообмисляния ни проект относно принципа на издаване на нашите кутии.  🥰

Както знаете последните 2 години изпращаме всеки месец кутия към вас. Продуктите винаги са пълноразмерни и изразходването им в рамките на 1 месец е почти невъзможно. 🎀

Вслушахме се във вашите съвети и решихме да променим принципа на изпращане на изданията ни. 🎀

С новата ни пролетна кутия стартираме и новия принцип 🤩 Кутия ще има на всеки 2 месеца, като вие ще можете да се абонирате безсрочно и еднократно. Разбира се, ще има и лимитирани издания през годината, от които ще можете да се възползвате допълнително 😍

Не на последно място, намаляме и цената на абонаментната кутия. Вече ще можете да я закупите за 39.99лв., вместо 44.99лв. 😱😱😱

Подготвили сме ви толкова много изненади, че нямаме търпение да разкрием всички 😍 💗

PS: Очаквайте разкриване на първия продукт от пролетната ни кутия УТРЕ 💗

Какво мислите, че се крие там? 🤫

# 57
  • Мнения: 2 897
И аз да попитам за Pretty Box

# 58
  • Мнения: 2 254
Lygia, супер надъха ме за пачовете Simple Smile Без отминаване са нали?
Мултифукционалното масло го слагам на косата аз. Обаче доста по малко + че моята коса е много твърда и суха.
Капките ги бях отписала, обаче като видях какъв им е блясъка, пробвах на скулите за блясък. Мноооого приятно се получава и капкомерчето е доста удобно за нанасяне. Ще си мажа повече лятото по скулите и по ключиците Simple Smile

Пачовете са без отмиване, да! Това с ключиците е много добра идея!

# 59
  • Мнения: 1 341
Момичета, ето я Хей Беа бокс. И аз се надявам някой да качи Прити.


Не знам защо в листовката пише шийт маска Мила, но е почистваща пяна 200мл. Много съм доволна!

Последна редакция: вт, 12 апр 2022, 12:17 от OliaMirchovska

Общи условия

Активация на акаунт