Абонаментни кутии в България - Тема 23

  • 46 282
  • 742
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 120
Аз пък в момента нямам нощна грижа. Отдавна изразходих нощният крем на Monuskin, който за мен беше просто страхотен. Гелът на Jorgobe от специалното издание на Кибрит не е за моята кожа явно и няма да го ползвам.
Серумите и маслата, които имам от кутии не ми действат достатъчно хидратиращо и сутрин взех да усещам леко опъване на кожата и дори по врата.
Но в крайна сметка и лосиона ще ми бъде интересен 🤷🏻‍♀️
Лошото е, че си бях казала че спирам след лятната кутия на Good box, а сега клоня към Кибрит-юни за последно 🙈

PS. Ако съдим по първата подсказка, която присъстваше в майската кутия, то със сигурност продукта на Руми ще бъде нощният крем ❤

Последна редакция: сб, 21 май 2022, 14:45 от Джованиа

# 661
  • Мнения: 1 334
Момичета, някой получи ли Hey Bea Box май? Любопитно ми е какво съдържа.

# 662
  • Пловдив
  • Мнения: 13 461
И според мен от Руми ще е нощния крем,
 защото в майската куния подсказката за продукта на Руми на флаера беше в същата форма. На мен честно ми писна от кремове и серуми за лице, като се има предвид, че известно време си дадох почивка от Кибрит. Ще чакам да видя какви ще са останалите неща, за да взема решение дали да поръчам.

# 663
  • Мнения: 1 334
Как ви звучи това? Дали ще е маслен почистващ продукт? Аз взех Сафре от Бг Бокс и много си го харесвам, но не бих отказала и един корейски🤷🏻♀ А и се надявам да има друг продукт от серията на маската с оцет от априлската кутия, която беше феноменална (така бяха намекнали).

# 664
  • USA
  • Мнения: 7 281
Моята приятелка ползва Руми(крем,серум и още нещо спомена) и много се хвали колко харесва продуктите.
Ок,ама аз виждам една преждевременно застаряла жена с бръчки и суха кожа.
Не знам за тази Руми,честно,но бих тествала нещо нейно,ей така..от любопитство.Цените й са смехотворни според мен.Крем на Ланком ще ми излезе толкова.

# 665
  • София
  • Мнения: 2 621
"Ок,ама аз виждам една преждевременно застаряла жена с бръчки и суха кожа". Не е хубаво така да се говори за приятелка. За жалост кремовете не са чудотворни. Ген, хормони, хранене, стрес... Много неща имат значение преди козметиката.

# 666
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Имаш ли вече предположения какво се крие в кутийката за юни?

🌅 В това издание ще откриеш всичко необходимо за твоето лято наситено с безброй слънчеви дни, а ето и няколко подсказки какво можеш да очакваш:

🌞 Два продукта за тяло от бутиковия бранд C.L.L.C за защита и грижа за кожата на плажа
😍 Формула за блясък и хидратация, която възстановява кожата след излагане на слънце от RUMI Cosmetics
💠 Интересен продукт за магнетичен поглед, обогатен с рициново, арганово и конопено масло
🍊 Съкровище за коса от Франция с масла от кокос и гроздови семки + деликатен аромат на портокалов цвят
...и общо 6 изненади на стойност над 300 лева!

# 667
  • Мнения: 614
Златен гел за след слънце BRILLIANT HAPPINESS – limited edition https://rumi.bg/product/zlaten-gel-sled-slance/, може би, с  отличен състав - https://ecogolik.ru/sostav_kosmetika/.

# 668
  • Мнения: 296
Продуктът за магнетичен поглед според мен ще е олио за мигли, особено щом е с рициново масло.

# 669
  • Варна
  • Мнения: 158
Имаш ли вече предположения какво се крие в кутийката за юни?

🌅 В това издание ще откриеш всичко необходимо за твоето лято наситено с безброй слънчеви дни, а ето и няколко подсказки какво можеш да очакваш:

🌞 Два продукта за тяло от бутиковия бранд C.L.L.C за защита и грижа за кожата на плажа
😍 Формула за блясък и хидратация, която възстановява кожата след излагане на слънце от RUMI Cosmetics
💠 Интересен продукт за магнетичен поглед, обогатен с рициново, арганово и конопено масло
🍊 Съкровище за коса от Франция с масла от кокос и гроздови семки + деликатен аромат на портокалов цвят
...и общо 6 изненади на стойност над 300 лева!


Това за коя кутия е?

# 670
# 671
  • Варна
  • Мнения: 158


Хм, значи информацията тук, относно продукта на Руми е леко подвеждащ. Защото пише, че продуктът е на стойност 99лв, а златният гел за след слънце е 43лв... Thinking

# 672
  • Мнения: 1 334
Кибрит подсказаха, че ще е някой от тези три продукта. Блестящия гел изобщо не са споменавали.

# 673
  • София
  • Мнения: 2 621
Явно ще е лосиона за тяло, който е от серията Glow. Жалко, предпочитам нощния крем, а и сянката беше негова, а не на лосиона. Вероятно са сменили в движение. Май ще почивам този месец. Харесвам cllc, но слънцезащитата им е с много нисък фактор. Не падам от години под 50. Дизайнът на кутията е сладурски:)

# 674
  • Мнения: 1 334
Ако наистина са сменили в движение, няма да е честно. Но пък бяха писали някъде, че е нов продукт, възможно е и да го няма на сайта на Руми, нямам идея. И на мен ми се иска да е нощния крем, даже най- много исках един серум против несъвършенства, но няма да е той със сигурност.

Общи условия

Активация на акаунт