Със подаръци в БУРГАС идвай Дядо Мраз!(13)

  • 12 892
  • 317
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 687
Запазвам 16 места тогава Simple Smile
Ако някой друг се реши до утре сутринта, да пише.

# 271
  • Мнения: 1 035
чакаме и Лаурелин и Дафодил да кажат със сигурност  Peace

# 272
  • Мнения: 1 035
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=136810.100
тук се дадоха доста идеи за заведения....вслучай ,че в Хепи не ни `щат  Laughing

# 273
  • Монреал
  • Мнения: 84
Момичета, къде пак ни забихте из дебрите бургаски   Crazy Туй Хепи много на м...та си го сложили, толкова ли не успели да намерят по-централно място!
Както и да е! Където кажете, там ще съм и аз, важното е да се видим все пак!
Без да се замислям много се сещам за "Палас", ама не дето е на Богориди, а по-големия, зад Общината - той е на 2 етажа, колкото пъти сме ходили все е празен.

Искам да дойда, почти на 80% е сигурно, но все пак има вероятност мъжът ми точно таз събота да е зает. Така че преценете дали да ме пишете - ако само аз съм под въпрос, ще се намери едно местенце. Пък и да ви кажа, надали ще искат точна бройка, досега като съм капарирала, все +- 2, 3 места съм казвала и не съм имала проблеми. 
Хайде, лека!

# 274
  • Мнения: 17
Пишете и мен в списъка, моля Laughing Хепи е супер, и ако не стане нещо екстрено- там съм!

# 275
  • Мнения: 1 035
Запазвам 16 места тогава Simple Smile
Ако някой друг се реши до утре сутринта, да пише.

айдеее с Ади,ставаме 17 купонджийки.

а Миленика,Дафодил и Рени?
до утре сутрин имате време....  Rolling Eyes

# 276
  • Мнения: 687
Е, аз утре едва ли ще погледна форума преди да тръгна от къщи, така че запазвам 17 места +/-3. Надявам се да се съгласят така.
В Палас също искат меню предварително, проверих. За сега сме в хепи, утре ще ви потвърдя.

# 277
  • у нас
  • Мнения: 5 730
Ей, мацки, гледахте ли БИГ-а? Направо съм потресена - как може да гласуват за тази надута пуйка - Любов?  Shocked Shocked Shocked Бива ли простотията и голямо самочувствие на "идеалната" без покритие да победи #Crazy smile3511

Добре, че поне Нели спечели "Савайвар"-а Peace

# 278
  • Мнения: 1 035
Ей, мацки, гледахте ли БИГ-а? Направо съм потресена - как може да гласуват за тази надута пуйка - Любов?  Shocked Shocked Shocked Бива ли простотията и голямо самочувствие на "идеалната" без покритие да победи #Crazy smile3511

Добре, че поне Нели спечели "Савайвар"-а Peace

че то беше ясно от самото начало бе,Лени.  Rolling Eyes
колко се повтаряше,4е те били от мн бедно семейство,4е баща им бил такъв и онакъв и едва ли не ,те са най-беззащитните и онеправданите  #2gunfire
пази Боже сляпо да прогледа! ooooh!
няма да коментирам повече  Naughty

# 279
  • Мнения: 5 713
Добре, че поне Нели спечели "Савайвар"-а Peace
Дам, а и купонът в центъра заедно със зарята беше як.

За Хепи и аз съм навита. В събота бяхме там, обслужването много ни хареса. Дано стане.

# 280
  • Мнения: 995
Пишете ме в списъка за срещата ако не е късно Peace

# 281
  • Мнения: 393
Аз ще се сърдя!  Crossing Arms Бях в списъка за детското парти и после бързо, бързо ме ритнахте от това за възрастните .. !  Naughty На Тедка-списъка да не й дърпаме ушите!  Mr. Green
Пишете ме и мен, може да сме на кърма още, но ще се изцедя, ако ли пък не .. във фризера има замразена!  Peace

# 282
  • Мнения: 687
Добре, че погледнах темичката Simple Smile
Радвам се, че има още желаещи. Станахме 18 до тук.
Преди работа ще мина през Хепи и след 9 ще ви пиша дали сме там.

# 283
  • Бургас / Славейков
  • Мнения: 749
Ей и мен много ме е яд  че тая Любов  спечели ама  то всичко   предварително е направено Sad.Радвам се че толкова  много мами сте се събрали за купона.Както казах на Тедка няма да мога да дойда защото нашия татко се прибира много късно а и малката много се буди вечер заради тези кучешки зъби Twisted Evilама какво да се прави.вчера с мъжа ми избързахме и купихме коледния подарък за малката къщичка от тези които мисля че Дея беше показала. Голяма радост беше.купихме я от метро до 13 е на акция 17 лв. Hug

# 284
  • Мнения: 166
УЖАС направо!!!Как можа да спечели Любов... ooooh!
ного нагласено беше,а и като гледах много я освиркваха.Миналата  година шоуто беше много по-грандиозно,въпреки че пак спечели най-ревливия участник. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт