Със подаръци в БУРГАС идвай Дядо Мраз!(13)

  • 12 938
  • 317
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 687
Абсолютно! Навсякъде ми казаха да побързаме с резервацията, че не се знае кой ще ни изпревари...
Казвайте какво да правя? Не ми се рискува да правя меню - първо ще има недоволни после, второ ако не дойдат всички трябва аз да им платя и изям нещата Confused
Сега ще пусна едно съобщение на Яна. Ако тя може да уреди нещо за Трията. Ако не, мислете и казвайте какво правим.
Румен ми е болен и цял ден е при мен на работа. Евентуално довечера мога да прескоча и да оставя капаро някъде.

# 256
  • Мнения: 1 035
а какво ще кажете за китайския ресторант?
има ли някой,дето да  не оби4а кит.кухня?
нямам връзки там,но в Китайска Луна (в пресе4ката на Богориди,преди Розата) е доста широчко и може да побере 15 мами.  Rolling Eyes
толкоз с предложенията от мен  Blush

# 257
  • Мнения: 687
Аз съм отворила програмата и звъня наред Simple Smile
Първото място, където казаха, че може без предварително меню е Хепи. Тъй като не съм ходила дайте отзиви дали е подходящо. Ако ни устройва да отивам довечера да оставя капаро.

ПС А за колко часа? 19:00 добре ли е?
ПС2 След малко отиваме на лекар с малкия. Ще направя всичко възможно да отида довечера до Хепи, само пишете дали ви харесва като идея. Ако не, остава за утре.

# 258
  • Бургас
  • Мнения: 5 942
аз споменах Трия и Ред фокс. Предполагам навсякъде ще искат капаро. Обаче нещо не ми допада варианта "предварително да уточним менюто". Така ще има много недоволни Naughty, хора разни, вкусове също. Ако предпочетете един от двата /аз предпочитам Ред фокс, но../ ще се обадя да запазя места АБСОЛЮТНО обаче не вярвам, че ще стане за събота Tired

# 259
  • Бургас
  • Мнения: 5 942
Ваня, Хепи ми допада, а и е по джоба на всеки. Ред фокс също, а и сепарето в дясно от вратата събира 20 човека .... Трията е хубаво, но май не е много за шумна форумска сбирка, че е много "ресторантско". Да звъня ли в Ред фокс? Събота ли ще е "тържеството"  Joy

# 260
  • Мнения: 1 111
  Аз съм за Хепи.
  Vania_ip, ако не те затрудняваме, направи резервация.Ако искат капаро утре може да се видим.Аз мисля, че там ще е добре.

# 261
  • Мнения: 48
.......и не приемам оправдания,4е няма кой да гледа децата  Crossing Arms
вие мъже нямате ли ?  Thinking те не са ли татковци,а? я ги мобилизирайте,поне една вечер да гледат бебоците! няма само ний да са мъчим  Twisted Evil..........
На моят мъж кърменето не му се отдава  Laughing, иначе бих дошла и без да чакам да ме подканят. За сега обаче с дребното вървим комлект, така, че тази година ще пропуснем  Sad.
Весело изкарване на вас  и после да разказвате, и снимки ще чакаме!
.......Да ви се похваля имаме си зъбче Laughing, от горната страна е , скоро ще хрупаме солети май hahaha
Гале, браво на вас, много бърза вашата кукла. Аз проверявам в устата на малкия, че ръчичкте му целите вътре и кривичък напоследък, ама все отдолу ги търся, пък ти ме изненада с това горно зъбче. Нищо чудно ние да сме следващите.

# 262
# 263
  • Мнения: 1 035
и аз съм за Хепи  Peace

# 264
  • у нас
  • Мнения: 5 738
Къде е това Хепи, че нещо ми се губи?

# 265
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Хепи  Peace

# 266
  • Мнения: 687
Току що се прибираме от болницата, Румен е много крив вече, а няма на кой да го оставя... тази вечер няма да мога да отида. Едва ли някой ще е заел местата, утре сутрин съм там.
Капаро ще искат, но като е на свободна консумация, няма проблем да оставя. Все ще го изядем и изпием Simple Smile
Нямам предства дали има възможност да се събират маси там или ще сме пръснати. Утре ще ви пиша подробности. Последно запазвам 17 места, нали? Някой ще води ли придружител, че тедка не е отбелязала в списъка, а аз четох темата малко по диагонал Blush
ПС Хепи е тук

# 267
  • Мнения: 1 035
1. Яна 2в1
2. Sesana  
3. y_a_n_a  
4. Sinara
5. vania_ip
6. Галхен
7. tonni
8. .C-3PO
9. meqita
10. Kremenchen
11. Ji
12. попи
13. tedka*
14. tadela
15. Вери

при мен списъка е за 15 човека бе  newsm78
гери каза,4е няма да може да дойде,понеже мъжа и е то4но тогава на работен банкет.  Rolling Eyes
ренито и амелия още не съм видяла какво ще кажат,но и те се кърмят...та май ще пропуснат.

# 268
  • Мнения: 687
Ми аз казах, че чета по диагонал... днес не съм седнала като хората пред компютъра.
Значи запазвам 15 места. Ако случайно се пови още някой, все ще му намерим едно местенце Simple Smile

# 269
  • Мнения: 2 577
ренито и амелия още не съм видяла какво ще кажат,но и те се кърмят...та май ще пропуснат.
tedka* , благодарности, че си се сетила за нас. Аз лично смятам да отскоча ама не съм на 100% сигурна... Мисля да поизцедя на таткото малко кърма и да дойда. Той е на 15 на банкет, така че ще си е в къщи в събота Peace 
Значи ако искате ме бройте, а ако ли не, все ще дръпнем някой стол отнякъде  Crossing Arms
 newsm78 ами като се замисля май май ще съм с вас Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт