Боледуване на децата ни - тема 67

  • 27 204
  • 954
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 953
Аз няколко пъти съм взимала грип стоп имало е ефект но пък 16 лв за капки ...

# 31
  • Мнения: 2 062
Откакто е на ясла - м. Септември, до сега сме дали около 1500 лв за частни прегледи, лекарства, изследванкя и т.н. 16 лв за капки ми се струват рай, ако наистина помагат….
На Дани спря да му тече носа, но от лява ноздра продължавам да вадя многооо гъст зелен секрет, и малко понамирисва неприятно. Дано да е на изчистване 😕

# 32
  • Мнения: 3 953
Е то ако бяха само капките ми още колко работи се купуват и един път действат друг път не ..само миналия месец оставих 400 лв в аптеката но не е това въпроса,а че едни капки са 5 лв,а други 16...

# 33
  • Мнения: 2 062
Е то ако бяха само капките ми още колко работи се купуват и един път действат друг път не ..само миналия месец оставих 400 лв в аптеката но не е това въпроса,а че едни капки са 5 лв,а други 16...

Аз имам чувството, чв просто на някои деца (визирам моето) ниииищичко не помага… сега заради гъстия зелен секрет, включих и сироп Синупред.

# 34
  • Мнения: 3 231
При нас новия вирус отиде на ларингит. Иначе хремата почти спря, още на ден 2. Грип стоп помагат, колкото займ примерно. Аз лично имам всички видове капки и въртя, защото то като има сополи поне всеки месец и те спират да действат.

# 35
  • Мнения: 6 539
Изобщо не броя колко съм хвърлила в аптеката ...спрейчета скъпи,скъпи....сякаш в началото като нещо ново действат после не ....
Губя надежда за нашия сопол...чудя се дали да не искам направление за секрет.....Последни опити с хомеопатия,иначе все ми казва да й се обадя по тел ако не мине и ми изписва нови  неща, а не ме вика на преглед през три дни 😃😭

# 36
  • Мнения: 3 231
Mimi9999, ако са минали 6-7 дни и си стои сопола, аз лично пускам за бактерия. При нас и с бактерия пак е прозрачен сопол, така че се застраховам. Защото ако се окаже, че не спира и е бактерия си отвисяваме още 10 дни вкъщи.

# 37
  • Мнения: 2 062
При нас новия вирус отиде на ларингит. Иначе хремата почти спря, още на ден 2. Грип стоп помагат, колкото займ примерно. Аз лично имам всички видове капки и въртя, защото то като има сополи поне всеки месец и те спират да действат.

Займ е спрей, нали? А грип стоп има ли разлика кое дали капките или спрея? Нито Займ, нито Грип стоп сме ползвали . Ще ги пробваме.
Ееех, Димитрова ларингит 😕 Да минава бързо! Инхалации ли правитеz.

# 38
  • Мнения: 6 539
Дам пускала съм носен секрет октомври....така се борих май две седмици със сопол и не издържах вече.....

Грип стоп спрей съм давала аз,че и капки ли имало 😃

# 39
  • Мнения: 3 953
Аз само капки но тогава го беше страх от спрейовете..

# 40
  • Мнения: 6 505
У нас Грип Стоп капки не действат на никого. На моя нещо му гъгне носът и току прикашля. Водих го в парка днес, играхме футбол настрани, уж да не се събира с деца, но с толкова подсмърчащи и кашлящи деца се разминахме, че направо може да мине за здрав. Някакви сезонни бацили пак са налазили децата.

# 41
  • Мнения: 3 231
Toni1189, аз слагам капки грип стоп и займ на детето. Спрейовете се водят за възрастни. За займа само да кажа, че розовия е за деца до 3 г., зеления е за възрастни.
Иначе да, ние сме на пулмикорт, авирон, витамин ц, ксизал капки, виброцил. Следим да видим какво ще стане. При нас е трети ларингит за последната 1 година (от юни до юни) и това, което виждам е, че първия беше най-продължителен - спазъма продължи и след инхалацията с пулмикорт. Втория до нея. А снощи, буквално чух лаещия звук и точно след 10 мин кашлицата стана влажна и докато я заведа на дежурен - 25 мин по-късно, нямаше никакви изгледи да е имала лаеща кашлица. Според нощната смяна в 1 дкк (прегледа ми излезе 120 лв), това било много добър знак.

# 42
  • Мнения: 139
Изобщо не броя колко съм хвърлила в аптеката ...спрейчета скъпи,скъпи....сякаш в началото като нещо ново действат после не ....
Губя надежда за нашия сопол...чудя се дали да не искам направление за секрет.....Последни опити с хомеопатия,иначе все ми казва да й се обадя по тел ако не мине и ми изписва нови  неща, а не ме вика на преглед през три дни 😃😭

Понеже имаме доста опит с хомеопатията само да кажа, че трябва да усетите подобрение след третия прием на лекарството, или в най- лошия случай до 2 дни. Поне при нас е така. Ако няма подобрение аз директно си записвам час и отивам да ги види лекарката, за да смени лекарствата, освен ако не е нещо спешно за да смени по телефона.

# 43
  • shumen
  • Мнения: 17 902
При нас също не действат някой капки.Аз пуснах секрет,защото дълго време покашля и го дразни гърлото и цъфна стрептокока.

# 44
  • Мнения: 312
Според някои изследвания грам-отрицателните бактерии се хранят с някаква част от желязото, за което лактоферинът помага да се усвои, та грип стоп може да не е най-подходящ при мораксела и да има повече ефект при коки.

Общи условия

Активация на акаунт