Отношения...

  • 7 358
  • 54
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 39 168
Ясноо. Сега ще й направи едно бебе и после тя пак ще пише тук, че не й помага, обижда я и т.н.

# 31
  • Мнения: 29
Как бихте постъпили в моята ситуация ?

# 32
  • Варна
  • Мнения: 1 794
Еее, харесва те по принцип, ама и имате явни различия - ти дискотеки, той не ги понася (например), Та се чуди човекът още, струва ли си, ще стане ли... Млади сте, нормални неща са тия, но от моята камбанария - не си струват терзанията. Следващият, моля.

# 33
  • Мнения: 7 570
Бих, му дала време за да видя докъде ще се развият отношенията. Но, щом вече имаш червена лампа, не я изключвай,  просто остави времето да покаже, без особени очаквания.

# 34
  • София
  • Мнения: 39 168
Аз лично първо мразя да ме ревнуват, второ мразя да ме пренебрегват. Така че този човек щеше да е изтрит и блокиран.

# 35
  • Мнения: 15 316
На твоите години кандидатствах в университет, приеха ме и докато учех, се събирахме на домашно с колегите на съквартирантката (моите бяха или някакви надувки, или кифли и не ме кефеха). Родителите ми никога не биха позволили някой да ме влачи и да ми нарежда.

# 36
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 17 060
Други приятели нямаш ли? А приятелки? Излез с тях и се запознай с друг по-готин пич, най-добре да се запознаеш с някой в дискотеката, поне да се знае че и той е купонджия, остави го тоя дето те дърпа навън. Очевидно е, че двамата дърпате в различни посоки. Той сигурно е твърде зашмоцан да си намери друга приятелка, затова стои с теб, че ти му угаждаш, не че те обича някакси или въобще.

# 37
  • София
  • Мнения: 39 168
А да! Трябва да се помисли и върху това. Има един тип мъже, дето въобще не ги бива да свалят или ги мързи или са срамежливи. Та те като си хванат някоя много "държат" на нея, просто защото знаят че скоро друга няма да им се усмихне.

# 38
  • Мнения: 15 316
Тя и да им се усмихне друга, има риск баща ù и/или брат ù да хвърлят един тупаник на влюбения момък, ако тръгне силом да прибира момата от дискотека. Пък тука рахат - с тъста имали приказка.

# 39
  • София
  • Мнения: 39 168
Аз затова подозирам, че я загражда за женичка.

# 40
  • Мнения: 15 316
Не си представям как нормален родител ще пусне пълнолетната щерка на дискотека, а някакъв льольо на същата възраст ще ходи да ù пречи да се забавлява и ще я дръпне да се прибира, понеже се бил подразнил. Авторката не сподели каква е била реакцията на родителите на изцепките, а само, че си приказвали.
Като гледам избирателните отговори и тъпите въпроси, пързалка е.

# 41
  • Мнения: 29
Родителите ми казват че щом имам чувства към него е най добре да си изживея тръпката с него, те са наясно че няма да се оженим. На родителите ми също не им е много приятно да ходя по дискотеки и да се притесняват за мен, а като съм вкъщи с него са спокойни, може би и затова го харесват толкова. А относно други приятели и приятелки, да имам, с тях също излизам, но той почти винаги идва с нас, или ме кара или взима, много рядко може да се случи аз да изляза някъде и той да не ми звъни постоянно....

# 42
  • Мнения: 206
Това не е любов ,а контрол.

# 43
  • Мнения: 15 316
Едва ли го харесват наистина, вероятно след почти 40годишния от миналата година този им изглежда по-малко зло Trollface Ама пак избягваш въпроса как са реагирали на агресивните му прояви.

# 44
  • Мнения: 12 960
Много нетърпелива ми се струваш. За 4 месеца не виждам как може да са ви се развили супер задълбочени отношения и любов до гроб.
Опознавайте се, излизайте, говорете си... и ще се види. Времето на познанството ви е прекалено малко, а и след като си на 18, не знам за къде бързаш толкова. Спокойно! Наслаждавай се на живота.

Общи условия

Активация на акаунт