Отношения...

  • 7 360
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 167
Ако от сега е така, помисли след време какво ще е...според мен не си струва.

# 46
  • Варна
  • Мнения: 135
Абе девойко млада къде се буташ между шамарите? Той хем иска свободата си, хем иска и когато му скимне да си му под ръка...разбира се, че няма да иска да има друг покрай теб, нали ще спреш неговото кранче...не е защото те обича просто тренировките на тъмно ще спрат, а и ти ще имаш ограничено време за него, ако въобще имаш...млада си граби от живота с пълни шепи...определено по разсъждения, преплетени с яката манипулаторска илюзия си на прага да влезеш в емоционалния затвор на живот, който е много различен от твоя...успех...

# 47
  • Мнения: 79
Еми така де. Като преспи за няколко дни при теб, направите това онова и пак си тръгне до момента, в който не му се приисква да се гушне в някой.
Дори ти го казвам от мъжка гледна точка, както и по-горе ти го казаха, само за секса! Нормално и друго да правите не само това, понеже съвсем ще ти стане ясно, че за това те търси....
Другия момент е да го поставиш на място и да го питаш директно

Както написах виждаме се всеки ден, или аз спя у тях, или той вкъщи, не всичко е секс, правим и други неща като всяка нормална двойка, просто неговото поведение към мен ме обърква ...

# 48
  • Мнения: 588
Това ми звучи като супер несериозно и инфантилно поведение, което за съжаление се е превърнало в нещо като мода за доста мъже. Никакви оправдания повече - не знаел какво иска, не искал връзка, искал това, онова. Човек който те приема насериозно ще заяви ясно и покаже намеренията си. Не бъди наивна - поискай веднага да се уточните какви сте. Ако пак увърта, ясно е всичко. Имай самоуважение и достойнство.

# 49
  • Мнения: 25 923
Няма ли други мъже в тая София.
Сега да съм на 19, и без ангажименти. Ехеей. Познай как някакъв Гунчо от село ще ми играе на "иди ми, дойде ми". Баш никой път.

Дерзай моме, сега ти е врмето да се забавляваш и да си избираш спътник.

# 50
  • Мнения: 1 894
Един мъж не те ли носи на ръце ,а ти да летиш в облаците в началото на връзката,какво очокваш да стане после? Той докато реши какво точно иска/за секса е ясно/ ще ти е похабил няколко годинки.Сега си млада,свободна,живей си живота и си отваряй очите!

# 51
  • Мнения: 2 357
Един мъж не те ли носи на ръце ,а ти да летиш в облаците в началото на връзката...
Демек в началото на връзката мъжът трябва да действа така все едно си е взел дрон.
За по-старото поколение - фърчило.
Всичко е добре докато не се намери някое дърво...

# 52
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
От първия пост не става много ясно колко точно стари са тези "предишни връзки", но ми е било винаги интересно защо хора, които очевидно след връзка стават едва ли не емоционални развалини (поне това може да си помисли човек по приказките им), ходят след това веднага да се втурват в "нови приключения", че и "нещо сериозно", вместо да отделят време да поработят върху себе си и да се "излекуват", преди да се впуснат в ново такова начинание.

Последното нещо, за което някой би горял от желание, е да играе емоционален тампон на някой такъв, с неясната перспектива дали ще стане нещо повече от тези отношения. Но... хора всякакви.

Става дума и за двамата главни герои в приказката... Grinning

# 53
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 417
Докато се срещате с момчета, а не мъже, каква сериозна връзка очаквате?
Абе, тийн форуми няма ли? Да ви имам драмите, момичета и момчета!

# 54
  • Мнения: 3 942
И какво реши след 2 месеца? Има ли промяна?

Общи условия

Активация на акаунт