🔥 Survivor: Скритият идол (Сезон 6: Филипините' 2022) - тема 9 (17.04 - 24.04) 🌴

  • 39 288
  • 1 324
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 387
1. Да
2. Александра.
3 трудно ми е да реша м/у Зоран, Карин, Борислава и Анелия

# 31
  • Мнения: 802
Благодаря и аз за темата.

# 32
  • Мнения: 2 050
Ох, Анелия ме побърква просто. Няма такива реакции, направо е за Оскар. 🤗😄😂 Последните 5 гифчета от серията са трепач.

😂😂😂😂😂

# 33
  • Мнения: 6 493
Добро утро, сървайвъри!  Flowers Palm Tree
Благодарности, момчета! Beers

Мисля, че идол няма да има. Не мога да преценя кой ще си иде. Аз не виждам голяма коалиция. Засега са ми 3:3 и една Анелия в шпагат.
На този етап колкото и играта да я направиха дамите този сезон, победител виждам Зоран. Ако щете заради тая пуста харизма, която липсва на Бо, според мен. И с обработка на Йоана просто не вярвам останалите да дадат гласовете си за нея.

# 34
  • София
  • Мнения: 15 242
Интервю със Силвия Петкова - съпругата на Зоран. От 7:18 нататък говори за Зоран:
https://urbn.dir.bg/matine/silviya-petkova-zoran-sbadva-mechtata … -ne-bih-otselyala

Казва, че са големи фенове на предаването. Изгледали са всички възможни сезони на Сървайвър предварително.Зоран си е написал домашното.

# 35
# 36
  • Мнения: 473
Ох, Анелия ме побърква просто. Няма такива реакции, направо е за Оскар. 🤗😄😂 Последните 5 гифчета от серията са трепач.
Това са й натуралните реакции, тя реално не очакваше Ганка да изгърми този съвет

# 37
  • Мнения: 2 883
Надявам се днес да е Ванко, защото той никога не очаква да е неговия ред 😁 пък може и с последния съвет да му е просветнало 🤨

Значи 2 пъти Анелия е спасявала Зоран, така ли? Аз помня само веднъж 🤔 когато Зоран беше заплашен и щеше да е изгонен, тогава петорната коалиция прегласуваха и изгониха Милен.
А предния път Зоран беше ли заплашен?

# 38
  • Мнения: 3 388
Надявам се днес да е Ванко, защото той никога не очаква да е неговия ред 😁 пък може и с последния съвет да му е просветнало 🤨

Значи 2 пъти Анелия е спасявала Зоран, така ли? Аз помня само веднъж 🤔 когато Зоран беше заплашен и щеше да е изгонен, тогава петорната коалиция прегласуваха и изгониха Милен.
А предния път Зоран беше ли заплашен?
Ако Анелия беше гласувала с Ганка срещу Зоран /на съвета, на който излезе Драго/, не знам какво щеше да попречи Зоран да напусне.

# 39
  • Мнения: 2 883
Имах предвид с огърлицата.

# 40
  • София
  • Мнения: 27 227
Ох, Анелия ме побърква просто. Няма такива реакции, направо е за Оскар. 🤗😄😂 Последните 5 гифчета от серията са трепач.
Това са й натуралните реакции, тя реално не очакваше Ганка да изгърми този съвет

Е, ясно е това.
Но въпреки това е за оскар. За мен е за златния фонд директно. 😎
Нямаме тапет с нея и реакцията и само, защото са твърее много и не мога да избера, а не може да се направи компилация, защото 5 мб. са много малко, не стигат и картината ще е ужасна.

# 41
  • Мнения: 7 161
Благодаря за новата тема.
Ох, горе корицата е един път. Sweat Smile Sweat SmileSweat Smile
Този съвет ми е любим и ще го помня дълго.

Към момента ми е много трудно да кажа кой ще е следващият изгонен.
Зависи и кой ще спечели играта за имунитет, ще има ли намерен идол и т.н.
Предполагам, че Зоран и Бо са направили няколко сценария и ще действат на момента.

За сега им се получава на двамата( Бо и Зо) да играят заедно.
Както се писа и в предходната тема обаче, ако на финал са Бо и Зо, то Бо едва ли ще получи повече гласове от Зоран.
Затова в един подходящ момент тя ще иска да го изгони.
Дали и какво ще се случи, можем само да гадаем.

Зоран е невероятен стратег. Можеше да запази идола за себе си за следващ съвет, а на този да изгонят друг.
Обаче той освен, че им разбута коалицията, спечели и на Денчо гласа. (евентуално за финала).
Въобще Зоран играе много хитро, доста рисковано, лека полека трупа точки и симпатии. Абсолютно заслужава да победи накрая.

# 42
  • София
  • Мнения: 22 989
Благодаря за темата!
Опитвам да ви чета, но не всичко успявам. Виждам, че доста от вас пишат, че според тях Карин ще си тръгне днес. Интуиция ли е това или нещо конкретно ви кара да мислите така?

# 43
  • Мнения: 1 059
И на мен ми се иска да видя надхитряване между Бо и Зоран, но не съм сигурна, че Зоран дори има интерес от подобно нещо. Въпреки, че много зависи от третия финалист. Има няколко човека, които и да идат на финал с Бо и Зоран (демек хора от една коалиция) пак няма да имат шанс, дори и с възможността за пръснати гласове между БоЗо, но има и такива, които биха се възползвали от евентуални пръснати гласове и биха отмъкнали на пръв поглед сигурната победа на Зоран.

Борислава пък има интерес Зоран да отпадне, ако иска да спечели, но не е просто въпрос на това да го изгони, а да го изгони без да го нагруби. Иначе, ако елиминира Зоран по начин, по който той би се обидил, то направо няма смисъл да го гони, защото целта й трябва да бъде хем да го разкара, хем да го съхрани като съюзник. Абе, не е лека задача. На хартия е задължително Борислава да предприеме нещо, но на практика е ход, който може пък съвсем да я изгори.

# 44
  • София
  • Мнения: 27 227
sea.sea,

Заради едита на Бо, че е вдигнала мерника на Ганка и Карин и че едва ли не нейната мисия е да ги изкара от играта и двете заради това което се случи с Йо. Само дето се надявам да не е това мисията и. Мисията и трябва да е насочен към спечелване на формата, а не да отмъщава на дребно. Както и да е.
Но на конкретния въпрос, да, заради това. А и защото те все още не са в печеливша позиция (Бо-Зо-Денчо), защото Ани все още е по-вярна на Карин и каквото и да говори и прави, то аз ги виждам 4 гласа (Карин/Ванко/Алекс и Ани). Така че очаквам изненади на съвета довечера. Според мен отново ще има идол, иначе ще си замине Денис, а това още повече ще срине акциите на Зоран и Бо, а те получават твърде много екранно време и си мисля, че са потенциални финалисти и двамата. Единия от тях на 99%
Изобщо тяхната история е най-добре разказаната в този сезон.
А защо Денис? Защото е трън в очите на Ванко, а Анелия също не го харесва. Зоран го харесват всички без Алекс, а за Бо, Ани ще е против да се гласува, така че ще се насочат към Денис.
Но според мен няма да е Денис. Твърде очевидно е за всички.
Или ще ги излъжат някак си и ще изхвърлят Алекс или по-вероятното, с нов скрит идол да елиминират Карин или Ванко, но предвид едита на Бо, залагам на Карин.
Това ми е изчерпателния отговр на въпроса ти. Дали ще стане? О, не знам това е съвсем друго нещо.
Аз казах вече няколко пъти, този сезон е много труден за прогнозиране. И толкова много изненади не е имало в нито едно реалити предаване. Поне не и такова, което съм следял аз през последните години.

Общи условия

Активация на акаунт