🔥 Survivor: Скритият идол (Сезон 6: Филипините' 2022) - тема 9 (17.04 - 24.04) 🌴

  • 39 262
  • 1 324
  •   1
Отговори
# 1 320
  • София
  • Мнения: 15 219
Аз нямам проблем с гражданството на Зоран. Simple Smile
Човекът Зоран не ме кефи. Ще е много жалко да спечели той.

# 1 321
  • Мнения: 1 944
Те моите всички са непопулярни. Нехаресването на Зоран когато всички се прехласваха, особено когато мяташе сърца към БГ мамите. Харесвам Мила , и Ивана не ми беше противна. Харесвам Кари и ми е забавна с вечния си стремеж за похапване. Харесвам и Ванко , но май и други се оказва, че му симпатизират . И въпреки първоначалната им уговорка (в нея не включвам Зоран и съм абсолютно сигурна, че такава с тях няма, иначе нямаше да се пъне толкова да се мазни на Кари - което повечето тук не отчитат. )Не харесвам Бо и Йо - първоначална уговорка плюс пълна незаинтересованост към останалите хора - за мен това е слаба социална игра , и слаба физическа игра.

# 1 322
  • софия
  • Мнения: 268
Зоран на мен ми е много интересен образ. Харесва ми , че лавира от единия до другия полюс. Няма как да не го харесам като играч.
Моят абсолютен фаворит е Бо. От ден първи мисли и действа. Последните дни психиката на всички вече почва да се разклаща, нормално е.
За мен Бо винаги е била мозъкът в ЙоБо и даже евалата ,защото Йо беше лицето, а Бо беше двигателчето. Съответно Йо го отнесе.
Карин хем ми харесва, хем .....тази игра не се печели по линия 'чаровник'. А с това постоянно ядене наистина ме вбесява много. И по скоро даже не толкова тя ме дразни, колкото останалите, които само и само да не им мрънка и да им се махне от главата - си дават храната и я пращат в колибата.....Пълно безумие.
Ганка ми харесва, не ми е от любимките, но играе много добре и ще е достоен финалист.
Анелия в последните епизоди....нещо объркана ми изглежда. Ще видим.
Ванко и Денис нямат никакво място в топ 5.....Ванко ми е неудобно да го гледам и слушам

# 1 323
  • София
  • Мнения: 1 253
Не знам дали съм разбрала правилно термина "непопулярно мнение", но за мен от ден първи Драго ми прилича физически на един пораснал Калин Вельов😁😁😁

# 1 324

Общи условия

Активация на акаунт