🔥 Survivor: Скритият идол (Сезон 6: Филипините' 2022) - тема 9 (17.04 - 24.04) 🌴

  • 39 268
  • 1 324
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 31 181
Ще търсят, но няма да намерят идол според мен довечера.
Александра.
Искам само Зоран за победител и гласувах за него.

# 46
  • Мнения: 4 449
Благодаря за темата!
Гласувах, че няма да намерят идола този път, но въпреки това ще си тръгне Алекс, а не Денис.

# 47
  • Мнения: 9 700
Да, труден е за прогнозиране сезона.
Ванко и Алекс глупостта им ги пази малко или много според мен. Те и двамата са много удобни за финал на всеки един от останалите играчи. Вчера написах, че днес за мен най-застрашени са Карин и Анелия. Те са най-логичните цели за останалите в играта играчи, Денис е удобна цел също, но не е толкова приоритетен според мен за останалите. При всички случаи ще е интересен съвет, който може да завие във всяка една посока. И определено труден за прогнозиране.

Последна редакция: пн, 18 апр 2022, 13:30 от Bengun

# 48
  • Мнения: 7 159
Хм!
Мисля си, да не би Анелия да иска да си "отмъсти" за Ганка и да бъдат изгонени последователно Денис, Бо, Зо?

# 49
  • Мнения: 1 059
Аз не съм убедена, че дори и Алекс не би гласувала за Зоран като краен победител. Тя е доста...ох, не целя, дори да обиждам, но ми хрумват само думи, които биха звучали обидно 😁 но ми изглежда много елементарна в чувствата си. Тоест тя изглежда се трогна от постъпката на Зоран с видеата от близките, така че изобщо не бих се изненадала, ако Зоран спечели нейния глас именно с това действие, дори и да не го е харесвала преди.

Тя и Ванко не можеше да понася и имаше логика да търси съюз с тези, които не бяха близки до него, но тя се ръгна в старото им племе, което отчаяно искаше да я изгони и включваше него. При нея емоциите идват и заминават и най-важното е какво е последното действие, което си предприел.

Въпреки, че честно казано не мога да кажа, че ми стана приятно как Зоран и Ванко толкова явно анонсираха как се целят в нейните блокчета. То се вижда кои са дразнещите черти в характера на Александра, но все още не ми е ясно защо пък чак толкова не я понасят. И това съвсем от началото. Дори и Анелия, която намекна, че е опознала Александра след играта и са се харесали, не успя да обясни какво толкова не харесваха в Александра по време на играта.

# 50
  • Мнения: 9 700
Хм!
Мисля си, да не би Анелия да иска да си "отмъсти" за Ганка и да бъдат изгонени последователно Денис, Бо, Зо?
За тази цел трябва да играе и с Ванко и с Алекс.
Ванко е стратег 999 level, освен това е конспиратор номер едно на сезона.
Според мен няма как да им се довери Анелия, за да има гръб за такива смели ходове срещу Зоран и Бо. Освен всичко, тя харесва Зоран много повече от Алекс и Ванко. Затова намирам подобно развитие съвсем малко вероятно.

# 51
  • София
  • Мнения: 1 891
Заплетено е много.Виждам,че Ани държи на Карин,Зоран на Ани , а Карин е най-неудобна за финал.
Бо е тази,която трябва да убеди Зоран да се гласува за Карин.Обаче онези в колибата ще изберат арбитър,който ще лиши от глас някой измежду Зоран,Бо и Денис.Трябва им идол.Аз вярвам,че щом на сцената има пушка,то тя ще гръмне-тоест идол ще има,но с два гласа дали могат да извадят Карин...

# 52
  • Мнения: 4 787
Хм!
Мисля си, да не би Анелия да иска да си "отмъсти" за Ганка и да бъдат изгонени последователно Денис, Бо, Зо?

Шарен свят... 😆
На мен ми изглежда съвсем друго.
Първо, не мисля, че Анелия ще тръгне да отмъщава, защото предпочита да играе със Зоран и Бо, вместо с Алекс и Легендата.
Второ, пътят на Бо, ако ще гони Зоран след 1-2 седмици, минава през Анелия. Не виждам как ще се разбере с Карин или Ваньо за подобно нещо.

Най-застрашени са Денис, Алекс и може би Карин и Ванко. В отсъствието на идол довечера, ще отлети Денис. Ако има идол - пак ще ударят коалицията на Ганка.

# 53
  • Мнения: 9 700
Второ, пътят на Бо, ако ще гони Зоран след 1-2 седмици, минава през Анелия.
Това е разковничето и според мен, да. Анелия и трябва за такъв ход - и като глас, и като човек за обиране на негативите. Защото според мен Анелия е удобен финалист за Бо, за разлика от Зоран.
Същото е вярно и за Анелия - пътя и в играта е свързан с Бо според мен много повече, отколкото с останалите.

Последна редакция: пн, 18 апр 2022, 13:56 от Bengun

# 54
  • Мнения: 1 633
То се вижда кои са дразнещите черти в характера на Александра, но все още не ми е ясно защо пък чак толкова не я понасят.

Най-вероятно това е от към "тъмната" страна на нещата, които камерата не ни показва Simple Smile
Личните ни харесвания/нехаресвания зависят от това, което ще ни покажат и как ще го възприемем.
Но там живеят достатъчно дълго заедно, за да имат мотивирано отношение един към друг.

# 55
  • Мнения: 1 059
Анелия е в много странна ситуация, защото тя според мен работи по лични симпатии, а нейните лични симпатии са най-вече насочени към Карин и Зоран. Карин и Зоран пък може и да се харесват един друг, но играят в различни групи, така че колкото и да не иска, Анелия ще трябва в един момент да се обърне срещу един от тях. Смятам, че ще го отлага до последно, де. В случая тя ще се цели да разкара Денис и Алекс първо, за да не трябва още сега да се обърне срещу някой от хората, които адмирира.

Някои ще кажат пък защо Анелия да не хване пътя? Ами, аз считам, че симпатиите, които тя има към Зоран и Кари са споделени. Борислава също я харесва. Единственият път към изгонване на Ани е съюз между Алекс, Ванко и Денис, но това е фантастика.

# 56
  • Мнения: 3 361
... но предвид едита на Бо, залагам на Карин.

Какво означава това?

# 57
  • Мнения: 469
Хм!
Мисля си, да не би Анелия да иска да си "отмъсти" за Ганка и да бъдат изгонени последователно Денис, Бо, Зо?
Това й е единствения ход за победа, но не вярвам, тя иска да играе със Зоран и Бо много повече отколкото с Ванко и Алекс примерно.
Но смятам, че и Денис и Бо и Зоран биха гласували за нея на един потенциален финал

# 58
  • Мнения: 4 787
Oliboo, именно. Ако позволиш, искам да добавя нещо към мнението ти. Има вариант, в който на Анелия няма да ѝ се наложи да избира между ЗоБо и Карин. Първите ще разкарат Карин (както направиха с Ганка), така че ще решат дилемата на Анелия без нейното активно участие. Дори може да е лишена от глас (с амулета), за да не се чувства изправена пред избор, който не желае да прави.

# 59
  • Варна
  • Мнения: 10 558
Въобще не искам Алекс да си тръгне, ама...на това ми мирише.

Общи условия

Активация на акаунт