🔥 Survivor: Скритият идол (Сезон 6: Филипините' 2022) - тема 9 (17.04 - 24.04) 🌴

  • 39 271
  • 1 324
  •   1
Отговори
# 15
  • Другата България
  • Мнения: 37 303
Обективно погледнато най-голям шанс има Зоки към момента (мисли, търси, добре е в игрите и не е мразен, май никой не му е обиден), но това не означава, че ще е той. Хората го осъзнават/ще го осъзнаят, така че има вариант да го изгонят преди финала. Въпросът е дали ще могат и дали ще пробват.

За идола се колебая, явно ще го търсят на съвета, ако е било в подсказва, че ще е там, ще е интересно, ако не го намерят там - залагам, че Денис ще си ходи.
Това го пишем от миналата тема, ама аз поне освен Бо друг не виждам да го "осъзнае".
А тя ако го осъзнае, трябва да пробва, че иначе тя "гори".

# 16
  • Мнения: 2 033
Обективно нищо не е ясно, а субективно - не правя прогнози.
Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 5 551
Според мен идолът ще бъде открит и игран, като в най-голяма опасност може би е Карин, но не ми се искаше да гласувам за нея, затова дадох глас за Александра (манифестирам го, дано тя си тръгне, но не мисля, че ще се случи утре). Най-голям шанс да спечели смятам, че има Зоран, но гласувах за Борислава (пак защото така ми се иска да стане). Bowtie

# 18
  • София
  • Мнения: 11 570
Мери, според мен Гани се опитваше да направи нещо, от два съвета вече искат да им отслабят коалицията, но не им се получава. Не се целеха директно в него, но това сплашване от страна на Гани си беше такова. Денис им беше колкото да намалят коалицията им, а не, че виждат заплаха у него към този момент.

Бо още не я устройва, поне още 1-2 съвета, защото иначе ще си ходи тя след него, а другите без Гани, не знам дали ще могат. Тя Кари си даде предимството, пък какво остава да го гони. Ще видим, де, предстои интересна седмица, току виж след изгонването на Гани да им светне.


Въпросът беше кой има най-големи шансове, за мен е той към днешна дата. Но кой ще победи и кои ще са във финалната тройка, не отговорих в миналите анкети. Трудни са ми такива прогнози, има още ходове да се правят, има време хората да се предадат, обидят, всички имат някакъв шанс, ако са с правилните хора на финал.

Кари е много харесвана, ако успеят да изгонят Зоран и Бо, мисля, че има огромен шанс да спечели тя.

# 19
  • Мнения: 3 361
Мисля, че няма да намерят идол. Мисля, че другата коалиция ще отвърне на удара и ще изонят Денис. Огърлица ще сложат на Анелия.
Победител Анелия или Бо.

# 20
  • Другата България
  • Мнения: 37 303
Скрит текст:
Мери, според мен Гани се опитваше да направи нещо, от два съвета вече искат да им отслабят коалицията, но не им се получава. Не се целеха директно в него, но това сплашване от страна на Гани си беше такова. Денис им беше колкото да намалят коалицията им, а не, че виждат заплаха у него към този момент.

Бо още не я устройва, поне още 1-2 съвета, защото иначе ще си ходи тя след него, а другите без Гани, не знам дали ще могат. Тя Кари си даде предимството, пък какво остава да го гони. Ще видим, де, предстои интересна седмица, току виж след изгонването на Гани да им светне.


Въпросът беше кой има най-големи шансове, за мен е той към днешна дата. Но кой ще победи и кои ще са във финалната тройка, не отговорих в миналите анкети. Трудни са ми такива прогнози, има още ходове да се правят, има време хората да се предадат, обидят, всички имат някакъв шанс, ако са с правилните хора на финал.
Кари е много харесвана, ако успеят да изгонят Зоран и Бо, мисля, че има огромен шанс да спечели тя.
За мен няма никой там, с капацитет да изгони Зоран и Бо.
Двамата могат да се изгонят взаимно, както и очаквам, въпросът е кой ще е първия усетил се, и кога.
Оттук насетне шансът за мисловна дейност се изчерпа с отпадането на Ганка. В Анелия ми е надеждата, но тя пък няма с кого да го направи.

# 21
  • София
  • Мнения: 11 570
Съгласна съм, но пък и смятам, че ще е заслужено те да спечелят. Поне дотук показаха най-интересни ходове, спасяваха се, рискуваха, раздвижиха пластовете, спечелиха и игра.

Ванко и Денис стигнаха дотук по стечение на обстоятелствата, нищо не направиха, че да си заслужат мястото. Дори игри не взимат, че и идол търсят с молби. Другите са длъжни да ги спасяват.

И те могат да ме опровергаят, има време, но за мен двамата не заслужават победата. Ако всички участници са като тях, то ще е егати скуката.

# 22
  • Мнения: 9 700
Долу ръцете от Легендата !!! Идеален финалист е, идеален. Само Алекса от останалите в играта играчи е по-идеален финалист от него. А комбо между Алекс и Легендата на финал ще направи всеки един от останалите победител, даже и Денис.

# 23
  • София
  • Мнения: 759
Благодаря за темата!
Гласувах, че ще намерят идола, Денис за най-застрашен и Зоран за третия въпрос.
Честно казано интересно ще е другата седмица, двамата посланици ще трябва да избират за арбитър между непредвидимата Александра и Зоран, който все пак е най-вече с Бо и поне за момента с Денис (отделен въпрос е дали "легендарният" посланик и гладната такава изобщо ще губят време за мислене или Кари пак ще гледа да претупат нещата, за да хапне). Така мисля, защото Денис никога няма да посочат, а за другите нямат право. В допълнение и кой ще спечели имунитета в играта, може пък да видим поредна изненада и наистина Кари или Ванко да отпадне.

# 24
  • Мнения: 1 059
За мен е време Ванко, Алекс и Денис да си заминават. Денис няма какво да говоря толкова в анализ, защото почти не са го давали и явно е имало причина. Алекс остави своята следа в играта, въпреки че така и не се ориентира особено, но късметът и щастливите обстоятелства мисля е време да приключат. Ванко пък не се говори толкова за него конкретно за това, но го считам за много пасивен играч, който нищо индивидуално не направи. Нито игри спечели, нито заема главна позиция в някоя коалиция, винаги много силно говори, но все се крие зад гърба на някого. Аз даже поставям под въпрос колко държи на Кари и колко просто я използва, за да има щит пред себе си. Във всеки случай е време да бъде шутиран, но и аз си мисля, че ще отиде на финал, но изобщо не го намирам за толкова различен от Денис.

Колебаех се дали да не поставя Карин в списъка на пасивните, но все пак тя изгради отношения с прекалено много хора, за да кажа, че нищо не е правила. Позагуби се последните седмици, но винаги е била фактор. Анелия, Борислава и Зоран, пък са хора, чиито лични подбуди и решения промениха играта много, независимо дали тези решения са били добри, или лоши. Така, че предпочитам трима от тези четирима да са на финал. Няма нужда от пълнеж.

# 25
  • Мнения: 4 787
Ще го търсят, но няма да го намерят
Денис
Зоран

Така мисля днес, като за първото изобщо не съм сигурен.

Благодаря за темата! Пожелавам приятно гледане на всички - чакат ни два съвета тази седмица. Simple Smile

# 26
  • Мнения: 4 355
Аз имам теория как ще протече епизодът утре. Слагам в скрит текст, защото включва спойлерът от промото.
Повече искам да стане така, отколкото вярвам, че ще бъде Simple Smile


Скрит текст:
Карин и Ванко избират Зоран за арбитър, понеже нямат толкова доверие на Алекс.
Зоран спасява Бо не с идеята да я лиши  от глас, а наистина да я спаси, за да се насочи целият вот към Денис. Зоран знаем, че е огърлица.

Идолът е намерен от Денис/коалицията, но за да не се усетят каква е целта, се изиграва театрото с Идола на племенния съвет. И накрая си гонят когото искат - Кари, Ванко, Алекс или Анелия.

Ако спасят някого от "голямата коалиция", стават 3 на 3 и е много трики за кого ще са гласували те - за Денис или за Бо.

Гледа ми се такова нещо хах Simple Smile Такъв сценарий могат да играят и с арбитър Алекс, но само при наличието на идол.

# 27
  • София
  • Мнения: 27 175
Утре ще е ключов епизод, нямам търпение. 😊

Ох, Анелия ме побърква просто. Няма такива реакции, направо е за Оскар. 🤗😄😂 Последните 5 гифчета от серията са трепач.

# 28
  • София
  • Мнения: 11 570
И аз не бих сложила Кари в пасивните играчи. Бо и Зоран играят стратегически, те правят ходове, които се виждат, Кари пък е избрала/идва ѝ отвътре социалната стратегия. Тя не е ефектна толкова за зрителите, няма как да ни покажат какво прави, за да ги омае така, това става, докато си говорят за ежедневни неща. Факт си е обаче, че нея изпращат толкова пъти в къщичките, имат ѝ доверие, споделят ѝ, храната си разделят с нея. Също така си взе и една игра (аз обичам финалистите да са взели поне една след обединението, лично пристрастие). Има пасивни моменти, но не е изцяло пасивен играч.

Бих предположила обаче, че няма да ѝ стигнат силите до финал. Сега е моментът да вложи активност и хитрост, за да успее, но предполагам, че ще пропусне.

# 29
  • Мнения: 9 700
Карин пропусна шанса си за голям ход когато Анелия доброволно и предаде контрола над ситуацията в племето и практически Карин държеше в ръцете си решението кой да бъде изгонен. Тогава избра да е пасивна и това беше огромна грешка, последиците от която според мен тази седмица ще плати.

Общи условия

Активация на акаунт