Месец МАРТ не е далече, мама среща своето човече!

  • 12 749
  • 296
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 337
Днес съм малко ранобудна Simple Smile сън не спах да се запиша в новата тема Laughing
 много се радвам за Dakra  Hug
вчера направих първата покупка за бебо,едни пантофки толкова са ми сладки цял ден си играх с тях  jumpuu  Grinning харесах си и перде за детската такова удоволствие е по бебешките магазини Grinning
А иначе вече си украсих за коледа и сега ми е едно празнично Close-mas:  madnoel
хубав ден на всички Hug

# 16
  • Мнения: 1 004
Аз сега седя и си рева.... Cry
Деница днес ми отказа яденето съвсем, за вода да не говорим. При всяко пийване и хапване и се дере от рев.
Цяла нощ е била с темп. Тръшка се все едно я колят като искам да й измеря темп и аз в един момент изпуших и имах чувството че ще я удуша...незнам какво ще става вече Cry

# 17
Аз сега седя и си рева.... Cry
Деница днес ми отказа яденето съвсем, за вода да не говорим. При всяко пийване и хапване и се дере от рев.
Цяла нощ е била с темп. Тръшка се все едно я колят като искам да й измеря темп и аз в един момент изпуших и имах чувството че ще я удуша...незнам какво ще става вече Cry
HugМилата, трябва да се успокоиш. Знам, че е лесно да се каже отстрани, но трябва и заради двете дечица.Дано всичко се оправи по-скоро. Praynig

# 18
  • Мнения: 924
morgause Ами първата е 8.25кг с коша, а втората е доста повече 13кг. Аз искам да ги побутам в магазина и да реша. Понеже съм бутала доста колички, общо взето мнението ми е, че колкото е по-хубава, толкова по не се усещат килограмите й. Кръсницата не бебето ми има Куини Спийди...като я бутам все едно е 2кг. За сравнение след като ми откраднаха първата количка купих лятно Грако, което тежи 3кг и нещо, но се движи много по-трудно. Освен това триколките са много по-маневрени. Има си много фактори. Аз съм се набутала на четириколки вече. Ако купя тази 8кг ще е страхотно. Много лека ще е. От сега да ви кажа, понеже сме на 4я етаж, че бебето като порасне малко мъкненето на коли4ката до горе става мисията невъзможна. Аз в един момент започнах да я държа в багажника на колата и ми откраднаха колата заедно със столчето и количката  Sad
gertrudka Мила, явна са те "нападнали" хормоните. Нормално е и със сигурност безпричинно. Никой не би искал да обиди бременна жена  Hug
Мама на слънце Запп-а е много сладка. Много исках да я купя, когато останах без количка, но малкия беше на 7 месеца и като го сложих вътре реших, че не мога да причиня това на детето си  Laughing За баткото ще е добре, но за детенце, което спи в количката е абсурд. Аз се чудех дали да не взема това за нашия батко:  http://www.happystroller.com/video.html
dakra Hug Hug Hug Така се зарадвах! Желая ти всичко от тук нататък да е по вода и без повече фалшиви тревоги  Simple Smile
mimi85 Честито ви момченце и добре дошла в отбора на мъжките мами  stork-boy
mirannda Чикото се продава и в България. Моят племенник има такава. Провери по магазините. Цената трябва да е около 700-750лв.
milix Добре дошла!!!
zayo Sad Съжалявам за малката Дени. Тя не пие ли формула? Или някакво мляко? Случвало ми се е Алек 2 пъти да има проблеми със зъбките и да отказва храна, тогава сме само на формула. Изобщо ли не можете да свалите температурата? Ако се чувства отпаднала може би трябва да отиде на лекар  Sad

# 19
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
И аз Зайо съжелявам за малкото Дени, дано бързо ти се оправи.

Мен ме гони лакомия, все гладна, но може да е на нервна почва - нали съм в сесия и уча и работя  Sick

# 20
rosito_m_m това за баткото е много хубаво.Няма ли да реши да се облегне назад или да започне да се "закача" с гумата на количката? newsm78
Чела съм, че триколките не са много устойчиви, когато детето започне да се накланя на една или друга страна, особено по-леките колички може да ги обърне. Вярно ли е това?

# 21
  • Мнения: 1 004
Не пие мляко, никога не е пила. Мисля да я пробвам днес с кисело, като й стопля водата уж не реве толкова и я пие. Незнам зъби ли са, гърло ли е. Не мога да стигна до лекарката, за да я види. Температурата я свалихме в 4 часа и сега май няма все още.....незнам. Дано бързо мине този кошмар. Много е тъпо като незнаеш какво точно й е и какво да очакваш.

# 22
  • Мнения: 924
rosito_m_m това за баткото е много хубаво.Няма ли да реши да се облегне назад или да започне да се "закача" с гумата на количката? newsm78
Чела съм, че триколките не са много устойчиви, когато детето започне да се накланя на една или друга страна, особено по-леките колички може да ги обърне. Вярно ли е това?
Зависи от триколката. Тези, които съм бутала е абсурд да се обърнат от накланяне. За мен единствения разли4ен момент е слизането от тротоар. И не бих казала, че коли4ката е неустойчива, а по-скоро, че трябва да се държи с 2 ръце.
А за "колелото" баткото няма да се облегне, нито да пипа колелото. Той е голям мъж  Wink Просто още не знам дали ще му е нужно подобно нещо.
zayo Аз питах за мляко, за да не й е празно коремчето. Дано да хапне киселото мляко. Някакви бисквитки дали няма да иска? Ще се измъ4ите и две4ките милите. Айде дано поне температурата да не се вдига пак.  Hug

# 23
  • Мнения: 140
Здравейте,мили мами.
zayo:Съчувствам ти.Ужасно е една майка да не може да помогне на детенцето си.А понякога и самото детенце в болестта си става ужасно(Като малка винаги когато имах температура ставах отвратителна.Как е издържала мама не ми е ясно.).Надявам се скоро да се оправите,за да може и ти да си спокойна.
Indi Да ти кажа зависи си от триколката.Има много хубави модели,които са съобразени точно с палавостта на децата.При покупката на количката трябва да се избира внимателно,но не мисля че устойчивостта зависи от килограмите.
rosito_m_m обиколих магазините и точно този модел го няма изобщо в БГ.Той е пуснат само в Италия.Това е модел за 2007.А като питах за него тук ме гледаха много странно.А стария модел на S Trio-то е 1100 лева.Под тази цена никъде не го намерих.Пък и на всичко отгоре я нямат в наличност.

Да ви питам,само аз ли съм в мрачно настроение днес?Това време направо ме убива. Weary

# 24
  • Мнения: X
Dobro utro i ot men!
Zayo, nishto ne razbiram ot zybki i dechica /zasega/,ama tova da ne mojesh da se obadish po vsqko vreme na pediatyra si i izobshto "da stignesh" do neq malko me stresna, shtoto si se predstavih v takava sutiaciq  #Crazy

...Sigurno ne e seriozen problem, nadqvam se byrzo da otshumi i da se uspokoite i "trite"  Praynig Praynig

# 25
  • Мнения: 179
Здравейте на всички мартенски майчета
много често Ви чета и все не ми остава време нещо да драсна и тук!
Да кажа че и аз съм с термин март месец, 23 седмица съм в момента! Миналата седмица ходих при моя доктор, при който ще раждам, всичко с бебчо е наред, само дето се беше обърнало с гръб към предната част на моя корем и отново не видя пола му.
Но аз си мисля че ще бъде момиче, отново! Вече си имаме една госпожица на 2 годинки и 4 месеца.  Heart Eyes
а вчера бях на ЖК при лекарката която ми я води по ЗДР Каса, и сестрата ме ужаси с думите си , била съм наддала много , а до момента 6 кг! С първата ми бременност пак бях толкова по това време. Не знам кажете, как е при Вас? Аз мисля че е нормално, а тя,
много съм била! Като излязох навън не издържах и се разревах! Много ми стана тъпо и гадно!

# 26
  • Мнения: 140
На мен ми е първа бременност и не мога да я сравня с предна,но до сега съм качила почти 5 кг,които са само на корема.Бебко бил по-голям за седмицата,в която сме и за това всичко било по-тежко.Тъй че било нормално.С двама лекари се консултирах,казват едно и също.Може при теб също да е така и да няма място за притеснение.

# 27
  • Мнения: 1 004
Уф да ви кажа, писна ми от лични лекари и педиатри.
Тая винаги отказва да дойде да види детето когато е с темп. Ето сега ще ходя АЗ с такси.
Просто думи нямам. Навремето исках да я сменя, обаче пуснах тема във форума за педка, дето да идва в къщи, когато детето е с висока темп и не получих кой знае какви отговори.
Така че ако имате някой свестен в това отношение в София свиркайте
 Whistling Praynig

# 28
  • Мнения: 750
Аз до тук съм напълняла 9 кг и въобще не мога да се спра, ама мисля да не позволявам на акушерката да ме разплаче  Laughing

# 29
  • Мнения: 140
zayo,мога да ти предложа моята лична лекарка.Тя ме наблюдава откакто съм била на 8 годишна възраст и направо думи нямам.Никога не е отказала консултация дори и в 3 през нощта.Лошото е,че е чак в Дианабат.Поне на мен ми е далечко,но все още не мога да я сменя.Ако искаш ще ти дам координати по-късно.

Общи условия

Активация на акаунт