Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 81

  • 49 107
  • 744
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 219
И аз съм доволна от тази спирала на Мейбалин.Все се чудя дали да я взема в цвят бургунди,че така и не намерих кафявата   на Тренд ъп.Каквато друго съм опитвала все разочарована съм оставала,че даже и похвалени тук в темите.Това Мейбълинче ми е фаворита.Сега имам друга в списъка за проба след като видях вчера пост със снимка в групата на Инфармацки в Фб на едно момиче.Резултата преди и след беше впечатляващ, а спиралата беше тази
Скрит текст:

# 46
  • Мнения: X
Не я взимай в цвят бургунди, формулата е друга.

# 47
  • Мнения: 15 356
Много е хубава спиралата на Лореал,черна имах.Total temptation на Мейбълин харесвам много,аз обичам обемни четки.Lash sensational май само на мен не ми допада.Не ми дава обем и дължина .

# 48
  • Мнения: 39 414
Благодаря за новата тема.
В миналата аз повдигнах въпроса за водата с морска сол. Момчето гледало влогър за прическата си и той споменал такъв разтвор за оформяне на къдрици. В нашия град от скоро има Лили а ДМ има в съседен град. Ето защо темата ми е интересна и задавам въпроси, които вече имат своите отговори в темите, но си признавам, че с търсачката ми е супер изнервящо.

# 49
  • Мнения: X
Пристигнаха палитрата и ружът, направо са...😍 толкова сладички! Тази серия Дисни на Essence май изобщо не я пускат по магазините, само онлайн я има. И едно червило L'Oreal. Гилзата е красива, тежка, метална.
Скрит текст:

А дали става за чувствителни очи? Никога не съм ползвала спирала.
Аз съм с чувствителни очи и нося лещи, не ми дразни спиралата.

Последна редакция: чт, 21 апр 2022, 14:42 от Анонимен

# 50
  • Сливен
  • Мнения: 4 054
Киса с каква кожа си?Заради слънцезащитния питам?
Аз съм най-доволна от този тип спирали на Буржоа

Купувам ги от makeup,цената е наполовина спрямо магазините в БГ.

# 51
  • Мнения: 1 950
Аз харесвам mega volume L'Oreal , втора опаковка ползвам. Сега съм с ънлимитет и тя също ми харесва, но с нея малко трудно започнахме.

# 52
  • Мнения: 766
coraliislandможе ли снимка на този продукт за почистване на грим?
Слагам линк, защото ми е голяма снимката и не мога да я кача.
https://www.google.com/search?q=clean+it+zero+dm&client=ms-a … rc=0SF8s2lyj7FKUM
В ДМ има две опаковки- малка и голяма. Взех малката за проба, не си спомням добре, но беше от порядъка 15-17лв

# 53
  • Стара Загора
  • Мнения: 540
Червилото на Loreal e много хубаво. Имам същия цвят. Ходих  в Лили и ДМ n-пъти да го гледам, да го суочвам и да се самоубеждавам, че не ми е подходящ цвета и не ми трябва Simple Smile
Е докато не го взех, не мирясях Simple Smile

# 54
  • Мнения: 4 219
А какво ви е мнението за тази
Скрит текст:
? Също много я хвалеха в инстаграм, но забелязвам, че в повечето онлайн сайтове от доста време няма наличност и се чудя дали няма да я спират.
Аз съм ползвала L'Oreal Paris Mega Volume Miss Hippie,не ме впечатли изобщо.Нищо особено не беше поне за мен.

# 55
  • Мнения: X
За спиралата на Мейбълин - аз имам мигли, но са много светли по крайчетата и без спирала, все едно нямам мигли. Ето разликата
Скрит текст:

Последна редакция: чт, 21 апр 2022, 15:26 от Анонимен

# 56
  • София
  • Мнения: 28 640
И от мен глас за мейбълинската спирала. Имам и водоустойчивата версия, и нея я харесвам.

# 57
  • Мнения: 450
+1 за спиралата на maybelline, от години все към нея се връщам. Говоря за класическата версия, че имаше една с масла...

# 58
  • Deutschland
  • Мнения: 5 434
Аз имам 2000 калории на МФ, още неотваряна. Сега без маска много ми се носи грим, но нямам време 😭.
Поднових ДПШ на Балеа, добре че още го има. Прекрасен е

# 59
  • Мнения: 1 384
И от мен също глас за Мейбълин, даже в момента ползвам цвят Бургунди и не намирам разлика с черната, освен цвета. Но от всички пробвани дрогерийни от тази съм най-доволна.

Общи условия

Активация на акаунт