Да обсъдим НОВИНИТЕ - 1ч.!

  • 3 991
  • 77
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 379
Не мога да си представя какво означава да се роди по желание в 7-ми месец, при положение, че бебето не е тръгнало само да излиза!?
Как изобщо може да се случи това?

# 61
  • Мнения: 442
ами, става въпрос за раждане със секцио пожелание

# 62
  • Мнения: 2 379
ами, става въпрос за раждане със секцио пожелание
Мда, в такъв случай се стига до въпроса кой нормален лекар ще направи подобна операция и защо изобщо е позволено това да става по желание толкова много време преди термина...
Гадна работа!

# 63
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Какво има да разбираш? Прости жени е имало и ще има, ама защо децата им да теглят?
Една моя позната ходеше при някакъв лекар (известен като лекар на мутреси и родни "звезди") да й бие инжекции с витамини през цялата бременност. Предписал й бил и много строга диета. Всичко това, за да не напълнее.  Shocked
Видях я в деветия месец, наистина не беше напълняла.
Ами детето къде е в цялата работа? Не съм я виждала, не съм я чувала, но се надявам да е здраво детето.
Всичко в името на красотата.  Mr. Green
А то една красота...

# 64
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Това не е ли забранено....не се ли наказват докторите, които се съгласяват да го правят......ако не трябва да се включи и този въпрос в петицията за насилието срещу деца.......или някоя подобна

# 65
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Сикрет, що се чудиш и питаш? Ми нали като бутнат на доктора пари достатъчно, той забравя и клетви и чудесии. Забранено или не, е факт.
а и колко лекари са против секцио, ама по желание го правят, като получат паричките Sick

# 66
  • София
  • Мнения: 2 864
 Laughing  както в момента нямам тв - темата е супер

# 67
  • Мнения: 803
Гледайте утре "Темата на Нова" - темата е за проституцията и защо все повече млади БГ жени доброволно избират да проституират. В анонса дадоха заснет (със скрита камера) разговор със сводник и с проститука, които разясняват подробности за "професията".
Неделя 19:45, Нова Тв

# 68
  • Мнения: 7 474
Малееее, пак трагедия с деца. Три изгорели деца от печка Praynig в Перник. Две са живи ,защото са отишли на училище.

# 69
  • Мнения: 1 353
Увеличават пилешкото,увеличават свинското,увеличават млечните просукти,сега пък увеличават горивата.Все като реша да слушам новини и все с това започват Увеличават.................. #Cussing out

# 70
  • Мнения: 11 607
А чуждоземната майка дето си убила детето в микровълнова? На 1м. било???? Народът изкукурига напълно!

# 71
  • Мнения: 4 428
А чуждоземната майка дето си убила детето в микровълнова? На 1м. било???? Народът изкукурига напълно!

На мъжа ми още му се повдига от тази история  #Crazy  Sad Не знам какво нещо трябва да си, за да си опечеш детето живо  #Crazy #Crazy #Crazy

# 72
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
А чуждоземната майка дето си убила детето в микровълнова? На 1м. било???? Народът изкукурига напълно!

На мъжа ми още му се повдига от тази история  #Crazy  Sad Не знам какво нещо трябва да си, за да си опечеш детето живо  #Crazy #Crazy #Crazy


Това по новините ли са го казали ?

# 73
  • Мнения: 4 428
А чуждоземната майка дето си убила детето в микровълнова? На 1м. било???? Народът изкукурига напълно!

На мъжа ми още му се повдига от тази история  #Crazy  Sad Не знам какво нещо трябва да си, за да си опечеш детето живо  #Crazy #Crazy #Crazy


Това по новините ли са го казали ?

Да. Казаха, че арестували американка около година след смъртта на бебето й на 1 месец. Тя го завела в болница мъртво и решили, че е нормална смърт. Но не разбрах по какви причини, разследването продължило и след около година установили, че истинската причина за смъртта му е била изпичането му в микровълнова фурна  #Crazy Установили са го толкова късно, защото няма изследвания как влияе микровелето на човешкото тяло директно  #Crazy  Sick На бебето му е нямало нищо външно, само органите му са били на нищо  #Crazy Казаха, че преди години имало още един такъв случай

# 74
  • Мнения: 6 417
Готов сюжет за психотрилър  Shocked

Общи условия

Активация на акаунт