Тестът положителен е вече, с трепет чакам малкото човече ! ~бебеправене 405~

  • 32 123
  • 760
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 988
Инферия,нахилих се до уши. Да расте малката точица и да те радва❤️❤️❤️. И не спирай да ни стискаш палчета🥰🥰🥰

# 751
  • Мнения: 21 282
Инферия , Елиза , честито момичета!
Влизам да почерпя виртуално,че днес остарявам
Скрит текст:

# 752
  • Мнения: 5 080
Инферия, честито сърчице! След осем месеца ще  го гушкаш това малко човече Heart Eyes
Со клоуз, добра реколта. Защо не си доплатите за ИМСИ , щом сте с мъжки фактор? 500лв струваше в клиниката, в която бяхме, но си струва всяка стотинка.
Lygia, за този пролактин пиеш ли нещо? Доста висок е за забременяване.
Фани, аз съм от жените, които направиха преглед и изследвания в момента , в който започнахме опити за бебе. За фолиевата по-добрият вариант е да приемаш метилирана форма , щом не знаеш дали усвояваш обикновената.
Много стиснати палци на всички момичета в процедури. Новата тема да е пълна с плюсчета и всички стари кучета(вие си знаете, няма да ви изброявам) да се изнесат в отчетната Kissing Heart

# 753
  • Мнения: 1 014
Eliza, честито! Толкова розова и наситена чертичка, нека след 8 месеца се превърне в здраво и щастливо бебче! People Baby

Inferiya, честито за сърцичето! С този аватар почти не те познах, да не се готвиш за ръсене с розов прашец? Sparkling Heart

малката лисичка, честит рожден ден и много сбъднати мечти! Birthday Nature Star2

stonefaced, so close, добре съм, благодаря ви и на двете! Не пиша за себе си напоследък, защото при мен е затишие. (Не) чакам М утре, в петък съм на контрола за пролактина и след това в понеделник съм при ендото. ИР-то си го бутам, контролата ми е чак септември. Преди това едва ли ще правя нещо друго, пуснала съм се по течението, че правим и два ремонта едновременно и не ми остава време изобщо да помисля за каквото и да е.

Dreamer Heart, страхотно подкрепящи близки имаш наистина! И не се притеснявай за забавянето, чакали сте толкова много, един месец няма да е от такова значение, когато догодина вече гушкате сбъднатата си мечта!

Стискам ви палци и на трите за трансфера! Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

Elsi9, направо можех да се объркам, че аз съм го писала този коментар. Успех с ИР и нека скоро и бебето да дойде! Flowers Four Leaf Clover

Lygia, браво за спадането на пролактина, надявам се и аз в петък да се похваля с такива резултати! Как мина прегледа днес?

Karadzhova88, съжалявам за развитието при теб.. поплачи си, ако ти е нужно, и ти пожелавам скоро отново да си бременна, но този път до пухкав край! Heart

# 754
  • Мнения: 2 631
inferiya Честито сърчице, няма как да не те поздравя просто знаеш на сърце си ми! ❤️☘️🤗🥳

Аз се включвам с няколко въпроса които четох - вярно ли е, че намаления кръвотоок води до спонтанен аборт, също и ниските нива на витамините.

П. С тези дни ми изкачат много снимки в инстаграм на бременни жени които си пазят инжекциите и преди като съм гледала си виках дано не съм и аз от тях някой ден но уви и аз ще съм. И аз ще си ги запазя при следващата бременност живот и здраве.
Тези дни усетих О много стабилно и си действаме. На 10ти съм при др Дойчиновски на преглед.

Честито на всички с  | | чертички.
На останалите в процедури и опити, хайде време ви е да сте в отчетни вече. ☘️❤️🌼

# 755
  • Мнения: 242
Момичета свързах се вчера с моята гинеколожка, за да и кажа какво се случва и да я питам да спирам ли дуфастона, при което тя ме извика, за да ме види. Прегледа ме, каза, че лигавицата е 14.5мм и според нея имало шанс и ми изписа 3х2 дуфастон 2капсули утрогестан и естрофем. Гинеколожката ли е за смяна или? Чудя се какво да правя, да приемам нещата и да ида след седмица или да не взимам нищо, да чакам цикъл. Меко казано объркана съм, защото съм на 99% сигурна, че с такова нарастване няма как да излезе нещо сполучливо.....

# 756
  • Мнения: 988
Малката лисичка, честит рожден ден! Желая ти здраве и много сбъднати мечти!!!❤️❤️❤️
  Стиснете по палче за мен, утре ми е пункцията!!! Малко ми е притеснено, но и искам вече да минава..

# 757
# 758
  • Мнения: 1 409
Аз смятам, че понякога се предоверяваме на числа, статистики и вътрешни убеждения. На твое място бих направила каквото казва лекарката, дано е права!

# 759
  • Мнения: 5 154
Караджова, не съм в твоите обувки, но аз бих опитала. В най-лошия случай ще дам някой лев отгоре. Няма да навредят дългосрочно, а 1% шанс да има пак не е малко Simple Smile

Fayona, трябваше да сменя аватара, защото сега като оправяме бъдещата детска стая се наложи да си сваля пилона Grinning и някак този аватар ме дразнеше Joy А обичам Пинко от мнооого малка Simple Smile Всякакви анимации като цяло Grinning Но! Това което пишеш ме навежда на разни мисли. Ще напиша в скритичко Blush
Скрит текст:
Винаги съм имала повече афинитет към момчета. Не съм сигурна какво ще правя с момиче, защото никога не съм била много по женските занимания Grinning И розово хич не харесвам Grinning И двамата с ММ ще се радваме на каквото дойде, но някак винаги съм си се представяла като майка на момчета.
Казвам аз един ден на ММ, почти съвсем на шега:
- Обикновено бащите усещат пола на бебето, като получиш факс по някое време можеш да споделиш.
Той малко се стресна, примрънка, че не знае дали ще е спец по тия усещания, но си затрая после.
Няколко дни по-късно ми казва:
- Абе ти нали ме пита оня ден... Смятам, че ще е по-добре второто да е момиче, но мисля, че ще е първото.
А моята особа тия дни като си гледа в тавана и си мечтае за разни неща догодина май май си представя също момиче.
Не че тия усещания имат нещо общо Simple Smile И аватара определено не е с такава цел, ама знае ли човек Simple Smile
Спирам с тези неща, ама сте ми близки и някак съм свикнала да си споделям тук Simple Smile

# 760
  • Мнения: 20
Вече официално и аз съм в отбора на бременните Simple Smile Теста ми е положителен аз съм в 7 гестационна седмица и съм с близнаци. Толкова се радвам , че мечтата ми за близнаци се сбъдна. Тук е моментът да спомена д-р Явор Малинов и целия екип за успеха ! Минахме по доста труден път, но успяхме ! Сега чакам следващия преглед да си видя малките " малинки" , дали са пораснали и с колко 🤪♥️😁

Общи условия

Активация на акаунт