Отговори
# 690
  • Мнения: 4 683
Снимките на 6-ти сезон на популярния сериал на Fox "Забраненият плод / Yasak Elma" започват съвсем скоро.
  Берк Октай напусна актьорския състав на сериала поради смъртта на неговия герой Чаатай. Според Бирсен Алтунташ публиката ще има скок във времето с две години. Доган (Мурат Айген) влиза в затвора по обвинение в убийство. По това време Йълдъз, която оглавява холдинга, ще роди дъщеря си Джейлян.
Бекир Аксой се присъедини към актьорския състав на сериала в ролята на по-големия брат на Хандан (Шебнем Дьонмез) Енгин. Той ще влезе в живота на Ендер (Шеввал Сам), превръщайки се в нейната нова любов. В същото време Доган, който никога не е виждал новородената си дъщеря, ще има връзка с адвоката на Хилял, освободен от затвора. Кумру, преживяла шока от загубата на Екин и присъдата на баща си, ще се срещне с млад мъж на име Алтай. Все още не е известно кой ще играе Хилал и Алтай.


# 691
  • Мнения: 41 946
Добро утро,момичета!



Честит празник на всички!

Благодаря за споделеното от вчера! Hug

за ''Забранената ябълка''
Вече видяхме снимките с новите визии на Йълдъз и Ендер за 6 сезон! Flowers AppleFlowers Green Apple

от вчера пуснато във ВК...
🆕 Nature BoomСнимките на последния сезон официално започнаха!
Тази вечер може да стане ясно името на актрисата, която ще изиграе
 Хилял, адвокатката на Доаан и негова любовница.


как бяха в 5 сезон


🆕 Flowers Apple актьорите вече са на сета








Скрит текст:

кратко клипче с Ендер Челеби 🦂 Nature Boom
https://vk.com/edaeceworld?z=video-61185313_456240489%2F393b28a2 … pl_wall_-61185313



Ето и сценария за 6 сезон на турски ез.,чийто превод на части пуснах вчера в сутрешния си пост.
Какво се случва след смъртта на Чаатай.Доаан е в затвора,Йълдъз управлява холдинга.Има дъщеря от Доаан,която той не я виждал.Хандан също остава в новия сезон.Ендер има връзка с брат й и т.н.
Скрит текст:

''Затворник''









от вчера...


от Хаджъ
''Затворник'' скоро ще бъде по FOX с новия си сезон! Nature Fire
https://twitter.com/mahkumdizifox/status/1566736416465371137

Желая ви приятен празничен ден! HugTwo HeartsFlowers Rose

Последна редакция: вт, 06 сеп 2022, 10:07 от Zlatina3

# 692
  • Мнения: 3 423
Здравейте

# 693
  • Мнения: 1 864
Едже Йоздикичи се присъедини към шести сезон на Забранената ябълка.
Тя ще играе ролята на новата любима на Доган- Хилял.
Актрисата е позната в България от участието си в сериала “Една жена”(лекарката Жале Демир).


# 694
  • Мнения: 41 946
Здравейте,момичета!



за ''Забранената ябълка''

Мимчи,вече е писала,че Ece Özdikici/Едже Йоздикиджи ще изпълни ролята на Хилял - адвокатка и после явно ще стане любовница на Доаан.И аз съм я гледала в ''Една жена''

Още инфо пуснато вчера във ВК...
🆕 Nature Dizzy Еда сподели нова история, като каза, че се подготвя за новия сезон + снимка с вокален треньор
Изглежда, че в шести сезон ще чуем Йълдъз да пее (евентуално приспивна песен за малката Джейлин)



🆕 Flowers AppleПодробности за последния сезон на ''ЗЯ''

Pencil2Тези, които все още се надяваха да видят Йълдъз с Доаан, могат да забравят.
В началото на последния сезон ще стане ясно, че именно Йълдъз направи всичко възможно и прати Доаан в затвора. Смъртта на Чагатай остави дълбока следа в сърцето й и този път Йълдъз не възнамерява да го отвори за нова любов.
Йълдъз ще се превърне в основния враг на Доаан, борейки се с него не само за холдинга, но и за дъщерята си Джейлин.



🆕 Още подробности за последния сезон на Flowers Apple

Pencil2 Ендер ще се опита по всякакъв начин да отстрани Йълдъз от управлението на холдинга, тъй като тя самата мечтае да го вземе. В името на тази цел Ендер ще сключи сделка с брата на Хандан-Енгин, в когото в крайна сметка ще се влюби.

Стартът на шестия сезон е насрочен за октомври.



Бекир Аксой  в ролята на Енгин-брат на Хандан


за ''Затворник''

Пуснали са 2 фрагман за 25 еп.


https://youtu.be/7HmibVR_h34

превод на репликите на руски ез.
Скрит текст:
💥 Второй фрагмент к 25-му эпизоду

Перевод:

Клянусь, я думаю о тебе. Все из здание суда спрашивают о тебе.
Я теперь буду заниматься дочкой.
Фырат, я больше всего сейчас нуждаюсь в тебе!
Это очень серьёзное дело.
И у меня очень серьёзные дела.
Барыш Йесари умер. Но кто-то сейчас пытается его оживить.
После этого зуб за зуб, кровь за кровь.
Вы обвиняете, когда кто-то совершает преступление.
Но мы идём, чтобы наказать по причине.
Чтобы открыть ваши слепые глаза!
Прокурор...
Он заплатит за это.



Желая ви приятна сряда! Flowers Four Leaf CloverTwo Hearts

# 695
  • Мнения: 9 549
Злати Hug , много инфо - мерси , джанъм Smile
Затворник -На Онур му отиват екшън сцените , но Исмаил ми изглежда много нежен , остава и като се бият да го надвива някой път Stuck Out Tongue Winking Eye , но сериал да стане
Мелике с тези джуки много ме дразни , искам да вляза в екрана и да и ги отскубна Rage . Аз я харесвам , даже тя нямаше нужда от този силикон .Ама направила - добре , айде стига толкова ги пъчи напред Flushed
ЗЯ - Новата дама за Доган е хубавица , но този за Ендерица не може да се сравни с Кая
Дано на Кумруто дойде хубавец , а за Йълдъз едва ли скоро ще се появи , дано СЦ я съжалят и и изпратят най после един хубав и читав - предполагам на полусезона ще влезе някой Grinning
Аз като бивша фенка на латино ( разбирай испано -езични ) и на бразилски - понякога там в последните епизоди или в последните 5 минути вкарват някой зашеметяващ актьор - звезда за някои от самотните героини . Но за Звездичка ми се ще някой по-скоро да влезе .

Някой гледа ли сериала на ''Джемре '' и ''Чаатай '' ? Аз забравих в понеделник , но може да не го гледам онлайн ( вие също , нали някои фледат онлайн ЗЯ ) мисля да почакам няколко епизода със субтитри . За мен е интересен и различен , но турския драг зрител ще реши , когато се появят старите и новите сериали .
Приятен ден момичета Purple Heart Blue Heart

# 696
  • Мнения: 3 423
Здравейте

Благодаря от сърце за всичко споделено

Ще чакаме ЗЯ с нетърпение предвид сюжета

Затворник от 15 септември според FOX

Онур също пусна една такава мила снимка Още една от фрага





Нещо от кандидат снахата от почивката

https://twitter.com/Nono44947899/status/1567563507398311936





Еда рекламира

https://twitter.com/edaecealev/status/1567220017170710528









# 697
  • Мнения: 6 604
Привет, дружки!

Благодаря за новините за нашите сериали!
Очаквам ги с нетърпение и двата.

За Ябълката…

Най-очакваното развитие е Йълдъзка и Ендера да станат отново врагове.
Как ли Ендо ще преживее факта, че Йълдъз ще оглави холдинга, не ми се мисли, но ще бъде забавно.
Кумруто няма да я оставят сама, пак ще се лепне за някой мъж след като разкара Екин и баща й отиде в затвора. Ще видим каква роля са й отредили занапред.
Доан пък как изведнъж стана невинен, не знам, че и ще отмъщава на Йълдъзка, ти да видиш.
Тоя нови кандидат за Ендера ми се вижда някакъв сухар, но може и да се лъжа. Е няма как да не го сравняваме с Кая, сори. Пък и може да ни хареса. Все ми се иска Ендера да си намери майстора най-после и това да не е поредния мъж, който ще върти на пръста си. Щяла да се влюби, ама не ми се вярва. Тая дори децата си обича егоистично, та някой мъж ли, но пък тя е пълна с изненади.
 Халитджанчето ще ми липсва, но няма как да продължи, след като ще има скок във времето. Ще си имаме и малка принцеса. А Йълдъз ще се превърне в майка героиня. Майка на две деца и управляваща холдинг. Представям си го като някакъв купон.
Вече не си спомням Емир и Джанер ще участват ли в 6 сезон, дано...

 Момичета, аз изгледах „Малък лъч светлина” с Берк Октай и Серай Кая и много ми хареса.
В понеделник бях още на морето и нямах какво да правя и гледах с онлайн озвучката.
По-късно го почнах и не го изгледах до край, защото заспах, но още тогава ми допадна.
Снощи изгледах с превод вече на руски и пак заспах на същото място към края на епизода, а то се оказа, че там е най-интересното.
Интересен сюжет и много ми допаднаха нашите хора, както и малкото момиченце, което нямаше нито една реплика в серията, но само с мимики пресъздаде автентично изключително силни емоции. Чудесно талантливо момченце.

Елиф/ Серай преживява много голям шок, когато съпругът й умира в автомобилна катастрофа и тя разбира, че нищо в живота й досега не е такова, каквото си е мислила. Съпругът й е имал паралелен живот цели 6 години и има дъщеря от друга жена. При това в свидетелството за раждане на детето самата тя  е записана като негова майка. Връчват й детето и тя се впуска в издирване на майка му, но засега неуспешно.
Фърат/ Берк Октай  е шеф на фирмата, в която работи съпруга на Елиф. По стечение на обстоятелствата той става причина за катастрофата, в която той загива. Той има една откачена сестра, която е изчезнала от дома си за цели 6 години и се оказа, че тя е любовницата на Хакан и майка на детето му. Освен това си има и нов любовник. Дила е пълна откачалка, неуравновесена и има проблем с контрилирането на чувствата си. Не обича детето си и го измъчва и няма дори грам майчински инстинкт. В края на епизода Елиф дойде при Фърат във фирмата заедно с малкото момиченце и на него май му стана ясно, че това е детето на сестра му. А съдбите им с Елиф се преплетоха.
Мисля, че ще е интересно занапред, доста динамично се развива сюжета и няма никакви пълнежи. Дано му дадат шанс, защото рейтинга не е много висок, пък и понеделник е труден ден.

Биран Дамла Йълмаз се готви за участие в нов игрален филм. Работното му заглавие е „Prestij meselesi”/„Престижът има значение”.
В каста влизат още Аслихан Гюнер, Енгин Хепилери и Мелиса Дьонгел.
Филмът ще разкаже историята на легендарния музикален продуцент Хилми Топалоолу, основател на компанията Prestij Music, в която са работили известните певци и актьори Махсун Кармазъгюл, Йозджан Дениз и Халюк Левент.


Приятна вечер, дружки!Flowers Hibiscus

# 698
  • Мнения: 41 946
Добро утро,момичета!



Благодаря за споделенето от вчера-снимки,видеа и коментари! HugTwo Hearts
Нищо ново не съм загледала...очаквам си новите сезони и някой нов есенен ще видим...

За Ябълката





🆕 📸 Нова от Мурат Айген
доста зловещ поглед,ако така излезе от затвора след двугодишен престой...


за ''Затворник''

2 фрагман с руски субт.
https://turkru.tv/zaklyuchennyy-25-seriya.html#frag_2


И така след 1 седмица започва 2 сезон на ''Затворник''...
Сериалите в четвъртък за сега + кулинарното:
• ''Предателство''
• ''Момичето на прозореца''
• ''Затворник''
• ''Животът такъв, какъвто е''
• ''Чуй ме''
• Майстер Шеф


Желая ви приятен ден!

# 699
  • Мнения: 4 740


Онур честити РД на снахата.

# 700
# 701
  • Мнения: 41 946
Здравейте,момичета!



Благодаря за новите снимки и инфо! HugTwo Hearts



🆕 Flowers AppleЗаснемане на последния сезон на ''Забранената ябълка''
Pencil2 Shebnem Donmez и Ece Ozdikici вече снимат сцени в холдинга. Шеввал все още
 не е видяна на снимачната площадка, снимките на Биран Дамла също се бавят




  

Скрит текст:



🆕 📸 Баръш Айтач и Серкан Руткай Айъкьоз също са готови за снимки.
Изглежда, че новината за напускането на Серкан се оказа невярна.




🆕 Още подробности за последния сезон на ''ЗЯ''
Pencil2 По непотвърдена информация Ендер ще помогне на Доаан да вземе дъщеря му от Йълдъз и ще застане на негова страна.
Преди това Ендер също помогна на Халит да отведе Халиджан от майка му.




за ''Затворник''



Какво е написал Онур вчера за РД на Ясемин Язъджъ. BalloonBirthday
Онур Туна поздрави любимата си в социалните мрежи: „Моята прекрасна любима.
 Толкова се радвам, че си се родила. Бъди винаги до мен! Heart''


В очакване на 2 сезон ....






Желая ви приятен петък!

# 702
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 861

🆕 Още подробности за последния сезон на ''ЗЯ''
Pencil2 По непотвърдена информация Ендер ще помогне на Доаан да вземе дъщеря му от Йълдъз и ще застане на негова страна.
Преди това Ендер също помогна на Халит да отведе Халиджан от майка му.





Да....старата песен на нов глас.....
Здравейте момичета,

# 703
  • Мнения: 4 740
Мелиса/Асуман говори нещо на праха на Халит, още бил в стаята на Йълдъз.

# 704
  • Мнения: 208
Дъщеричката на Йълдъз и Доан.
Какъв бонбон ❤❤❤

https://www.instagram.com/p/CiSaUAroBFM/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Общи условия

Активация на акаунт