Отговори
# 705
  • Мнения: 41 946
Здравейте,момичета!


Благодаря за споделеното от вчера! HugFlowers Hibiscus

За ''Забранената ябълка'' снимки и новини излизат всеки ден до началото на сезона.

Ето я малката кукла,която ще изпълнява ролята на дъщеричката на Йълдъз и Доаан.



Еда е приветствала малката Джейлан...


Вчера РД имаше Кузей Гезер,доста е пораснал...

Скрит текст:

🆕 📸 Нова снимка на Еда от снимките


Эндер Челеби 🦂 Nature Fire

Скрит текст:

🆕 Nature BoomБиран Дамла Йълмаз на снимачната площадка на последния сезон

Скрит текст:


🆕 Nature DizzyБерк Октай и Йълдъз Чагръ Атиксой вчера се ожениха...






всички снимки на линка:
https://vk.com/feed?q=%23YasakElma&section=search&w=wall-61185313_21402

за ''Затворник''







Имайте приятна събота!

# 706
  • Мнения: 9 549
Как  сте дружки ? Heart Eyes
Злати Hug
Затворник - На РД на ''снахата '' реших да надникна в Инста и освен хубавите снимки и приятни коментари от почитателите и се изненадах - има обидни постове , явно ненормални  фенки на Онур . После прелистих и коментарите под поста с поздравленията за РД от него . Там също - разбира се само тези на английски успях да прочета . Ненормална работа , но ми направи впечатление един пост в който пишеше ,че Онур действа по един и същи начин ( с Ягмур , с Елиф и сега с Ясемин ) - първо лайкове през пролетта , до юни са негови и отиват на почивка заедно  , после прекарват лятото заедно и до НГ - гуд бай . Макар да е истина , мисля ,че с Ясемин е по-сериозно , защото с другите не се афишираше , само с Елиф имаше тук там снимки в нета  . Това момиче намеси и Деврим Озкан ( игра ГР с Кадир във Вуслат и преди няколко години ги бяха снимали заедно с Онур ) , пишеше ,че първо е започнал отново с подписването на Деврим в Инста и дежурните лайкове , но тя явно се е опарила вече и не му се вързала . Малко ми стана неприятно , но това всичко е истина , надявам се нашето непостоянно момче най после да е намерило жената с главно Ж , а и тази Ясемин е много красива , най красивата му изгора до сега .
Очаквам с нетърпение премиерата на сезон 2 и много се радвам ,че на сета цари приятелство и разбирателство .
ЗЯ - Кузейчо е много сладък с тези къдрички , но и малката е голям бонбон Grinning . ?Макар ,че няма да го гледам ,ще следя фраговете , снимките и вашите коментари заради Еда . Да знаете ,че тя ми харесва още от Мръсната седморка , много бяха хубави и химични с Кадир там . Радвам се ,че публикувахте снимки от сериала .

Последна редакция: сб, 10 сеп 2022, 22:41 от Phillipine

# 707
  • Мнения: 1 864
Към актьорския състав на Забранената ябълка се присъедини Кенан Аджар.
Той е познат от участията си в Кварталът на богатите, Мерием, Не пускай ръката ми и Дете.

# 708
  • Мнения: 41 946
Пуснаха тийзъра за 6 сезон! Hands Plus1


https://youtu.be/mOcoCxYLGSo



превод с руски субт.
https://turkru.tv/zapretnyy-plod-147-seriya.html#frag_1

Ето го и Кенан Аджар като партньор на Биран Дамла Йълмаз.Гледала съм го в изброените сериали!

Последна редакция: сб, 10 сеп 2022, 22:13 от Zlatina3

# 709
  • Мнения: 4 740
Екин ми харесваше много повече визуално. Жалко, че са решили да не продължат с него.
И преводът на тийзъра готов. Благодаря за споделеното.

# 710
  • Мнения: 4 683
Снимките на сезон 6 текат с пълна сила.

# 711
  • Мнения: 41 946
Здравейте,момичета!



Благодаря за споделеното! Hug

за ''Забранената ябълка''

В тийзъра Йълдъз нарече дъщеря си Йълдъз Су.Бяха писали,че ще се казва Джейлан.




Йълдъз и Доаан две години по-късно Nature Boom
„Мислех, че е мъж, но се оказа, че е mud@com“ Nature FireBroken Heart


Кои са били на сватбата на Берк Октай и Йълдъз Атиксой....
Melisa Dogu/Асуман ...Serkan Rutkay Ayikoz/Емир...Bahtiyar Memili/Седаи ...Emre Dinler/Йомер...



ако желаете тийзъра с озвучка


https://youtu.be/3rZYF3XlRqY

И нещо извън сериала,но тъй като Еда Едже играе все още в ''ЗЯ'',а преди това и Ебру Шахин да пусна последни новини около приятелят на Еда и съпруга на Ебру,които са баскетболисти.Националният им отбор загуби от Франция на Европейското първенство и се е разразил скандал след публикация от Ебру относно изказването на Буурахан тъй като Джеди Осман е изпуснал последните отигравания и така са загубили.Еда не е влязла в спорове,а просто се е отписала от Ебру.

повече инфо тук:
Скрит текст:
Новый горяченький скандал разгорелся в Турции. Что же произошло на этот раз? Сборная Турции по баскетболу проиграла сборной Франции в важном европейском турнире. Казалось бы, причём тут турдизи? Всё дело в том, что муж Эбру Шахин - Джеди Осман и возлюбленный актрисы Эды Эдже - Буграхан Тунджер оба баскетболисты, уже чувствуете запах жареного?

Молодые люди принимали участие в важнейшем матче, а после поражения Буграхан, на правах лидера, высказался о поединке в целом, разочарованный игрок негодовал: как же так, из выигрышных позиций они стали отстающими и проиграли сражение. У мужчины даже не нашлось слов от разочарований от игры. Джеди Осман, как оказалось, показал себя из рук вон плохо в этом матче.

Разгневанная Эбру Шахин усмотрела в заявлении игрока критику в адрес своего любимого, и в ответ написала гневный твит уже в адрес Бургахана, обвинив его в том, что он фальшивый лидер и должен поддержать команду, а не высказывать своё недовольство игрой. Завершила свою тираду актриса тем, что заявила, что ему никогда не стать звездой и вообще он неблагодарный эгоист. Пользователи твиттера слетелись на сообщение актрисы и уже раскритиковали саму Эбру за грубость и попытку выгородить своего мужа. Артистка в спешке удалила твитт, под напором атакующих пользователей. Однако, слова то уже разлетелись всюду и уже поздно пить боржоми. Теперь пользователи интересуются, вступит ли в эту бойню Эда Эдже? Накостыляет ли она коллеге по цеху в ответ или предпочтёт промолчать и молча плюнуть в спину?

По последней информации, Эда Эдже не стала влезать в споры, а просто отписалась от Эбру Шахин в социальных сетях и опубликовала публикацию, где поблагодарила команду за игру. Пользователи интернета в восторге от поведения Эды и высмеивают Эбру.

Желая ви щастлива неделя!

# 712
  • Мнения: 9 549
Знаете ,че много харесвам Ебру , но напоследък взе много да ме дразни , от както си направи си джуките , започна заедно с това да се държи като кифла . Прекалено експониране на личния си живот .Прекалено много пози и кълчене в соц. медии . Да не говорим ,че от толкова почивки и позиране, нейният македонски турчин е позагубил форма явно Stuck Out Tongue Winking Eye
Злати , Ази Heart Heart

# 713
  • Мнения: 6 604
Привет, дружки!

Благодаря на всички за споделеното!

Новите сезони вече чукат на вратата.
До премиерата на втори сезон на „Затворника” почти не остана време, но ние не знаем почти нищо за сюжета и новите попълнения. Искат да ни изненадат явно, дано ни хареса.

За „Ябълката” …
Малката е голяма сладурана, истинско слънчице е. Всъщност е хубаво, че ще се казва като майка си, все пак трябва да се спазва традицията в семейството. След Халит Джан, сега ще имаме Йълдъз Су.

Ето ги и новите снимки към предстоящия 147 епизод.








И озета.

Йълдъз вече управлява холдинга и това изобщо не устройва Ендер и Хандан.
Кумру посещава Доан в затвора и му разказва за Йълдъз Су, както и за това как всички се радват на живота.
Появяват се нови персонажи, между които е новата жена в живота на Доан – Хилял,  а също така и по-големия брат на Хандан – Енгин.

 

Фили,
За Ебру донякъде съм съгласна с теб. Казвам донякъде, защото не й следя изявите кой знае колко напоследък. Покрай сватбата й с баскетболиста имаше много инфо и снимки, но съм пропуснала факта, че си е направила джуки. Подобно нещо забелязвам и при друга актриса, която харесвам и следя – Демет Йоздемир. Откакто си направи гърди и може би някакви неща по лицето се превърна в някаква кифла. Залива социалните мрежи със снимки, то са едни деколтета, то са едни чупки, стойки и кривене, то една реклама на какви ли не парцалки. Да, сигурно това им носи големи доходи, но така изместват акцента върху по-маловажни неща и някак си олекват професионално. Но те си знаят...
А за тоя "спортния" скандал между двете актриси не искам да говоря изобщо. Предполагам, че случката е доста преекспонирана от медиите, ама по принцип е голяма простотия и е на ниво детска градина, където се състезават кой е по-по-най.

Нови снимки на Синем Юнсал.

Скрит текст:



Рускините пишат, че Синем вече се е присъединила втори сезон на интернет сериала сериала „Птичи полет”, чиито снимки са започнали. В главните роли са Бирдже Акалай и Ибрахим Челиккюл. И тримата вече са играли заедно в сериала „Черно бяла любов”.

Приятна неделна вечер, дружки!
Flowers Hibiscus

# 714
  • Мнения: 9 549
Дъгичка Hug , и аз не следя кой знае колко Ебру , ама покрай сватбата много шум ,много нещо и където отвориш все Ебру излиза , в повече ми дойде. Аз никога не съм харесвала лицето на Демет , интересна , но не красива , за това пък харесвам фигурата и , не е анорексичка като някои . Но и тя ''се барна '' в лицето и заприлича на останалите . Много жалко .  Поне за сега нашите любимки тук са естествени - Шевал ( браво на нея , не прилича на останалите актриси на средна възраст , които са си направили физиономиите  като  риби ) , Еда , Севда , ''снахата ''Ясемин , Синем ( желая и успех в интернет сериала ) и Серай Кая . И говорейки за нея , изгледах еп.1 на Малък лъч светлина - много ми хареса , надявам се сълзите да си останат само в еп.1 .
Ето ви линк в Контакта , момичета - препоръчвам
vk.com/stambultv?z=video-17927494_456239822%2Fln-IsXZCsxN6Xu5wkHRho%2Fpl_wall_-186793679

# 715
  • Мнения: 6 604
Фили, аз и Ебру и Демет продължавам да ги харесвам като актриси и ще ги гледам с голямо удоволствие в нови проекти, но какво да се прави. Такава е модата и я следват, пък  дано им минат мераците. Борбата е безмилостно жестока в бранша, много  по-млади от тях актриси стават популярни много бързо и предимно с красотата си и така. Всеки се опитва да задържи вниманието както може. Не трябва да им се сърдим, пък може и ние да сме старомодни...Grinning
Пожелавам им успехи.

Да ви кажа, много се радвам, че "двамата глупаци"  Емир и Джанерко си остават в "Ябълката" и в шести сезон. Добре, че не се оказаха верни слуховете, че с кого ще се хилим.. . Сега Йълдъзка като стане шефка  тяхната работа ще порасне. А Джано, милия пак ще е по средата между Йълдъзка и кака си.

Всичките ни дами изглеждат прекрасно в новия сезон.

# 716
  • Мнения: 4 740
Проверя си корема 😁

# 717
  • Мнения: 41 946
Добро утро,момичета!



Дъга,благодаря за новите снимки и озета! Hug

Фили Hug...Сташа Hug

за ''Забранената ябълка''

🆕 📸 Нови снимки на Еда  с фенки




-Как да забравя, че майката на детето ми ме хвърли в затвора? Nature Zap




Вчерашни снимки 🎬






🆕 Актуализация в историята на Мурат ''шестият сезон идва скоро'' Nature Fire
https://vk.com/feed?q=%23YasakElma&section=search&z=vide … t_-61185313_21460

🆕🌪Едже Оздикиджи е готова за ролята си на амбициозната адвокатка Хилял
Припомняме, че актрисата става партньорка на Мурат Айген



пуснато снощи...
🆕 Актуализация на историята на Биран Дамла
Тя е поздравила Берк и Йълдъз за сватбата им. За съжаление,
Биран не е могла да дойде там, защото е била на снимки



🆕Подробности за последния сезон на #ForbiddenFruit
Бахтияр Мемили ще продължи работата си в шести сезон



Пожелавам ви хубав ден, слънчев и топъл!

# 718
  • Мнения: 4 740

Писал е - Вече не ми принадлежи.

Тази вечер щяло да има епизод на Ябълката, повторение. Това означава ли, че следващата седмица ще има нов епизод?

# 719
  • Мнения: 3 424
Здравейте Благодаря за споделеното

Затворник фраг



ЗЯ от 19 септември

Yasak Elma Yeni Sezonuyla 19 Eylül Pazartesi FOX'ta!







Последна редакция: пн, 12 сеп 2022, 19:56 от dterziiska

Общи условия

Активация на акаунт