Отговори
# 720
  • Мнения: 41 811
Добро утро,момичета!



''Колко му трябва на човек, за да е щастлив...
Да бъде здрав и посреща утрото със светли мисли, да има мечти и
да вярва, че ще ги сбъдне, да бъде обичан и да обича!''
CoffeeFlowers BlossomFlowers HerbHeart

Благодаря за снимките,фрагмана и инфото! HugFlowers Hibiscus

И така...новите сезони на нашите сериали,които следим в темата започват! WinkSimple Smile

''Забранената ябълка''

🆕  Flowers AppleНовият сезон на ''Забранената ябълка'' ще започне на 19 септември!
и фрагманът,който пуснаха  смениха надписа ''скоро'' с датата....


🆕 Обновяване на историята на Еда - '' Ние избягахме'' Heart

Скрит текст:

🆕 Nature Boom Феновете на Mурат Айген и двойка Йъл/Доа, по много очевидни причини, заливат създателите на нашия сериал и ръководството на Fox с искания за преразглеждане на сценария за последния сезон.
Историята на Йълдъз и Доаан се превърна от красива приказка в поредната мръсотия и никой не иска да гледа новата история на Доаан Йълдъръм с някаква неизвестна адвокатка!




🆕 Подробности за последния сезон на ''ЗЯ''
 Сена Йълдъз, която изигра ролята на Гамзе и чиято героиня трябваше
  да бъде приятелката на Джанер, най-вероятно напусна проекта



🆕 Вилдан Ватансевер на снимките на новия сезон


Скрит текст:



за Затворник

3 фрагман с руски субт.
https://vk.com/turkiee?z=video-46308288_456250198%2F1ba7d59ae293 … pl_wall_-46308288

ако искате репликите отделно на руски ез.,малко се разминават със субт.
Скрит текст:
💥 Третий фрагмент к 25-му эпизоду

Перевод:

Когда любил, страдал.
У меня есть ошибки.
Я люблю из-за того, что страдаю.
Отныне мы установим справедливость этого города под землей!
Ну как? Красивый дома, не так ли?
Он был рядом. Барыш жив!
Как относится к тебе твой враг и ты применишь тот же метод.
Я с начала напишу справедливость.

Новата партньорка на Онур - Гьокче, не мога все още да я възприема,Серай по ми допадаше


Този четвъртък/15.09. ще покажат
- Сериал #УслышьМеня.
- Сериал #ЖизньКакОнаЕсть.
- Второй сезон сериала #Заключенный.
- Третий сезон сериала #ДевушкаЗаСтеклом.
- Последняя серия эпического сериала #Легенда.
- Программа #MasterchefTürkiye.


Желая ви приятен ден!

# 721
  • Мнения: 9 532
Тази актриса , новата партньорка на Онур на снимките в Инста изглежда добре , тук е ужасна - грозновата и възрастна . Как могат да лепнат на нашия красавец такава дама ? Sunglasses Дано тази тъмна визия е перука Scream , че с дългата руса коса много ми харесва повече .
Злати Hug

# 722
  • Мнения: 1 855
Актрисата се казва Гьокче Ейбоглу. Тя участваше в Жена и Всичко за брака. Тя е на 39 години.

# 723
  • Мнения: 422
Гьокче си е супер, във Всичко за брака беше руса и много готино си изгради образа. Тук е с черна коса и изглежда малко като селянка но вероятно такова е режисьорското виждане. Вярвам че ще си пасне с Онур.

# 724
  • Мнения: 41 811
Новите снимки за 25 еп. на ''Затворник''

















и озета:
Фърат Булут, който се уедини в резултат на травматичния процес, през който премина, реши да закачи халата си и да се грижи само за дъщеря си. Убийствата, извършени с маската на Баръш Йесари в някои части на града, активират държавата. Фърат Булут е единственият човек, който може да се бори с тези психопати, които се опитват да осветят Мира. Фърат отхвърля тези предложения. Докато не научи, че Баръш, известен като мъртъв, диша в този град... Той ще се върне. Но без халат, без процедура и специален екип от подбрани хора...
Баръш Йесари, който е преживял смъртта и голямото страдание и е вярвал, че е новороден, се завръща в града като напълно различен човек. Неговата цел сега е не само да отмъсти за себе си, а да отмъсти на всички, чиито души са били убити. Докато мечтае за ново бъдеще с Бюге и сина си, тя предприема действия с армията от затворници, която е изградила под земята. Правосъдието рано или късно ще бъде раздадено.
Баръш, който се опитва да осигури справедливост със съвестта си под земята, и Фърат, който се опитва да защити обществото от тези разстроени типове над земята Двама вечни врагове; те се борят по-силно от всякога, за да намерят върховната справедливост.


нова зад кадър

# 725
  • Мнения: 3 343
Здравейте Благодаря за споделеното
ЗЯ  https://twitter.com/search?q=%23YasakElma&src=typeahead_click&f=live











# 726
  • Мнения: 41 811
Здравейте,момичета!



Благодаря за новите снимки и инфо от вчера!

за ''Забранената ябълка''

Нови снимки и инфо от вчера....
🆕 Flowers Apple Подробности за последния сезон на ''ЗЯ"

Pencil2 Порасналият Халиджан ще бъде изигран от Emir Kaan Özkan/Емир Каан Йозкан,
   познат от сериала ''Моят син"! Роден е през 2015 г. в Истанбул.





🆕 HeartАктуализация в историите на Еда '' Халиджан и Йълдъз Су


...клипче с двете сладурчета...
https://vk.com/feed?q=%23YasakElma&section=search&z=vide … t_-61185313_21548

🆕 Flowers AppleАктуализация от официалния акаунт на MedYapim в Instagram"
нека всеки каже какво би искал да изтрие завинаги от паметта си.












🆕 Nature Boom Снимките са в разгара си.
Йълдъз продължава да живее в имението на Доаан и след развода,
 а по всичко личи, че самият той ще живее другаде Thinking



....от късно снощи...
🆕 Nature BoomЕда, Шеввал и Баръш на вчерашните снимки в ресторант...






и кратки видеа...
https://vk.com/edaeceworld?z=video-61185313_456240501%2F00648411 … pl_wall_-61185313
https://vk.com/edaeceworld?z=video-61185313_456240502%2Fe8ddc4b1 … pl_wall_-61185313
https://vk.com/edaeceworld?z=video-61185313_456240503%2Fb4c35089 … pl_wall_-61185313
https://vk.com/edaeceworld?z=video-61185313_456240504%2Fd7a4b131 … pl_wall_-61185313

за ''Затворник''
Утре е денят за началото на 2 сезон!








Имайте приятен ден!

# 727
  • Мнения: 6 601
Привет, дружки!

Благодаря за споделеното!

Момичета, много ми харесва „Малък лъч светлина” с Берк и Серай и се радвам, че значително са си повишили рейтинга на втората серия и вече в тотала е над 6.  Дано продължат така и занапред, защото понеделник е труден ден.  Следващата седмица бившите партньори Берк и Еда ще се изправят един срещу друг.


Сетих се нещо, знаете ли, че актрисата, която играе ролята на Фулия /приятелката и съдружничка в сватбената агенция на Елиф/ е Гизем Юнсал, по-голямата сестра на Синем Юнсал. Наистина много си приличат.


Нови снимки на Еда с почитателка на сета.



Несрин Джеватзааде е потвърдила пред журналисти, че ще има нов проект и че ролята щяла да ни удиви. Скоро щяла да може да съобщи подробности. Напоследък се говори, че ще стане партньорка на Къванч Татлату в сериала "Ако кралят загуби", ще видим дали е това, но ако е вярно, ще е голям успех за нея.
Питали са я и за Гьокхан, но тя е отказала да коментира.


За съжаление утре няма да мога да гледам "Затворника" онлайн надявам се рускините бързо да го преведат.
Слагам моя опит за превод на озета за премиерния епизод.
Пак не ми стана много ясно какво точно ни чака, но звучи интересно.

Фърат Булут, който се е оттеглил в уединение след преживяната травма решава да остави тогата и да се погрижи за дъщеря си.
Убийствата, извършени под маската на Баръш Йесари в някои части на града активизират полицията, а Фърат Булут е единственият човек, който  може да се бори психопатите, които се опитват да превърнат Баръш в светец. Първоначално той отхвърля предложението, докато не се разбира   , че Баръш, когото всички смятат за мъртъв диша някъде в този голям град. И той се връща, но без прокурорската тога, без подкрепата на държавата и със специален екип.
Баръш Йесари, надмогнал смъртта и е преживял големи страдания вярва, че се е родил отново и се връща в града като съвсем различен човек. Неговата цел е не просто да отмъсти за себе си, а и всички, чиито души са били убити. Мечтаейки за ново бъдеще с Бюге и сина си, той влиза в бой с армията затворници, които е събрал под земята.
Справедливостта рано или късно ще възтържествува.
Баръш, който се опитва да осигури справедливост под земята и Фърат, който се опитва да защити обществото от тези неадекватни действия над земята.

Двама врагове, които се борят с всички сили, всеки за своята справедливост.[/b]

Приятна вечер, дружки! Flowers Four Leaf Clover

# 728
  • Мнения: 9 532
Добра вечер , мили момичета Heart Hug
Аз също утре имам културна програма и няма да съм онлайн за Онурчик , но после ще го изгледам .
Дъгичка  , Hug  ако има линк за превод ( но субтитри ) на Лъча светлина го давай Grinning , за сега е много интересен и различен , дано рейтинга се задържи поне 4-5 ,че да го оставят поне до НГ .
Радвам се за Несрин за нов проект , но не мисля ,че става за партньорка на Къванч . За него - или някоя утвърдена звезда на главни роли или някоя млада , нова красавица , НО това е моето мнение .
Що се отнася до партньорката на Елиф в сватбената агенция , аз през цялото време се чудех на кого ми напомня .
Злате Hug

# 729
# 730
  • Мнения: 6 601
Фили, ето  тук  гледам в момента "Малък лъч светлина" със субтитри на Дизимания.

https://turkru.tv/luchik-sveta-2-seriya4.html

За Несрин... И на мен не ми се вярва това за "Краля" и Къванч, но упорито се говори от няколко дни.
Дори да не е това, радвам се че ще има нова роля, надявам се главна. Тя го заслужава.
Изглежда прекрасно, но вече не е млада, дано изживее своя звезден миг, че скоро ще започнат да я канят за мама или леля.  Във филмовата индустрия възрастта си е фактор за това какви роли ще ти дават. Макар че Несрин специално на сегашните си години изглежда доста по-красива, отколкото като по-млада. Харесвам си я аз.

Дари

# 731
  • Мнения: 41 811
Здравейте,момичета!


Честит първи учебен ден на всички - първокласници, малки и големи ученици, учители и родители!
Ползотворна учебна година, изпълнена с нови предизвикателства, нови хоризонти, заслужени успехи,
 здраве, позитивизъм, хубави емоции и удовлетворение от постигнатото!На добър час!


Благодаря за споделеното от вчера! HugTwo Hearts
Озетът за 25 еп.го преведох чрез гугъл от турски ез.,с някои изменения само на имената,тъй като нито снимките,нито озета бяха все още качени във ВК,а ги взех от сайта на сериала.

Днес е денят за началото на 2 сезон на ''Затворник''.Желая им успех и висок рейтинг!
И аз не знам дали ще гледам довечера онлайн на руски ез.,но ще пусна хаштага и линковете за гледане!











за Ябълката....

🆕 💫 Еда на сета...






всички на линка:
https://vk.com/feed?q=%23YasakElma&section=search&w=wall-61185313_21571

🆕 Шебнем Дьонмез споделя кратък материал от снимачната площадка

https://vk.com/feed?q=%23YasakElma&section=search&z=vide … t_-61185313_21569

гледането на фрагмана за 147 еп. в тренда


Желая ви приятен слънчев ден!

# 732
  • Мнения: 422
Привет, момичета,
Чета ви с удоволствие за разтуха. Мъжът ми се разболя и вече месец и половина сме по болници. Имам само мобилен нет и за съжаление ще пропусна началото на новите сезони. Ще чакам да поразказвате!
Бъдете здрави и спокойни!!!

# 733
  • Мнения: 6 161
Yura65 , бързо възстановяване !
Да сте здрави всички у дома !

# 734
  • Мнения: 9 532
Юре Hug стискам палци да помогнат докторите на твоето другарче Heart Eyes
Злати, Ели Hug Hug
Желая успех на сезон 1 на Затворник довечера Flowers Four Leaf Clover

Общи условия

Активация на акаунт