Дискова херния - 21

  • 35 288
  • 724
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 46
Аз от три месеца се моля някой тук да препоръча добър невролог, от когото е доволен, но явно са пестеливи хората. Не разбирам защо са такава тайна.  На трети невролог попадам с прегледи по 5 минути, на конвейер. Продължава ми "лечението" от предишния, въпреки че дори в амбулаторния лист пише, че няма резултат, никакви обяснения и противоречиви твърдения. А аз за направление за ЯМР се надявах. Дори не ме помни от първия преглед. Платих си го - и какво, дори не го погледна. (Имам ДХ) А тук хората казват, че даже връзка по телефон поддържат с лекарите си за хода на лечението... След контролния преглед имам повече болки. Не знам как е възможно такова натискане Disappointed Relieved  Къде са тези заинтересовани от пациентите си лекари! Не искам някой да пише лошо, а да сподели от кой лекар е доволен!

# 721
  • Мнения: 6 159
Защо не отидете на неврохирург?  Той също ще Ви изпита дали можете да ходите на пръсти и пети.
Неврологът само  ще погледне през Вас и ще предпише нещо от коктейлите, които си споделяме тук.
Май всеки от нас  се е ориентирал към определена схема/ от горчив опит/.
Аз периодично се справям с НПВС около 10 /15/дни и при по- силна криза - 2/3/ инжекции Дипрофос през 5 дни.
За съжаление в момента след един гаден грип вече 25 дни съм с болки в кръста. Започнах пак Дипрофоса.

# 722
  • Мнения: 46
Защо не отидете на неврохирург?  Той също ще Ви изпита дали можете да ходите на пръсти и пети.
Неврологът само  ще погледне през Вас и ще предпише нещо от коктейлите, които си споделяме тук.
Май всеки от нас  се е ориентирал към определена схема/ от горчив опит/.
Аз периодично се справям с НПВС около 10 /15/дни и при по- силна криза - 2/3/ инжекции Дипрофос през 5 дни.
За съжаление в момента след един гаден грип вече 25 дни съм с болки в кръста. Започнах пак Дипрофоса.

Имах леко подобрение уж, но след "прегледа" болки на нови места. Иначе се надявах да не е за операция, та още не съм се консултирала с неврохирург.  От скоро ми е ЯМР. Имах вторичен преглед при невролога и го "използвах", за съжаление... Знам,че няма как да помнят всички пациенти, но ми каза неща, които противоречат на казаното от първия преглед Flushed Съвсем не помни и собствените си твърдения явно... Думи нямам. Аз пиех Бруфен ретард, но не трябвало да се пие. И така и не ми изписа друго... Та ще търся друг невролог, но за съжаление не намирам препоръки за някого.

Последна редакция: сб, 25 фев 2023, 23:58 от Prima123

# 723
  • Мнения: 165
Препоръчайте добър неврохирург в София или Пловдив?

# 724
  • София
  • Мнения: 2 020
Заповядайте в новата тема:

Дискова херния - 22

Общи условия

Активация на акаунт