Студ и сняг през Януари,много мами със бебоци ще завари!!!

  • 9 731
  • 272
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 104
и аз да се отчета със мойте 60 килца на 164 височина,но само днес съм - 2 килца,4е оперираха малкия от трета сливица и то с пълна упоика.

# 76
  • София
  • Мнения: 3 099
Добре де, сред толкова манекенки аз к'во?....  Flushed

 Weary

# 77
  • ville de Quebec
  • Мнения: 509
Споко бе Wink аз в момента съм 167 на 78кг..... не са всички манекенки Laughing

# 78
  • София
  • Мнения: 6 810
ivonska, ти беше казала че и преди си сваляла много килограми, ако си знаеш, че лесно сваляш, значи няма какво да се притесняваш. Но аз винаги съм била слаба и адски трудно свалих качените килограми с Никол, с хиляда диети и мнооого спорт. И много нерви...беше ад. За това не искам пак същото мъчение, макар че най-вероятно ще ги докарам пак до +16 поне,като гледам. Ама пак, и 2 кг по-малко за сваляне са си нещо.

# 79
  • София
  • Мнения: 542
Привет!
Не ме бройте за утре  Sad. Малката е с упорита хрема и кашлица, та ще се гледаме вкъщи на топло.

# 80
  • София
  • Мнения: 3 249
Значи утре ще сме десетина.

Клеми, нямам идея дали имат дискове, ама по-добре да си носиш, ако имаш, защото иначе ще ти го таксуват 100%.

Нина, и аз стискам палци, ама ей го на - гол в 5-тата минута и станах да пусна смс на мъжо, че горкичкият още е на работа, ама се отплеснах нещо у форума пак аз.  ooooh!

# 81
  • София
  • Мнения: 6 810
Ще нося значи. Мъж ми каза, че ще дойде, значи най-накрая ще се накефи и той на бебето...не го е виждал от няколко месеца, май от 3ти месец чак.  ooooh!

# 82
  • Мнения: 276
Здравейте и от мен, момичета! Да благодаря най-напред на Вечна любов за информацията за епиозотомията!
Далала, стискам палци всичко с теб да мине бързо и лесно. Нали гестационният диабет се развива само по време на бременността и след това изчезва - така че, спокойно - стискаме палци всичко да бъде наред.
ДА се отчета и аз, днес бях на консултация, най-накрая ми направиха фетална морфология, та поне разбрах какво е това:)! Нашата мома е 1,422 кг и си има всичко! Само едно нещо ме притесни - докторът каза, че шийката на матката ми е доста скъсена (с около 30-40%) и мека, което не било особено хубаво, ама не разбрах защо. Някой има ли представа какво означава това? Изписа ми да пия Магнерод (3*2 табл). Пък и бебето при мен е разположено доста ниско и не знам защо, ама все си втълпявам, че ще тръгна да раждам по-рано.........
Колкото до хемоглобина -  и моят е под 100 (не помня точно колко), ама не пия нищо...

# 83
  • София
  • Мнения: 6 810
Означава, че шийката се приготвя за раждането, а е още рано...

# 84
  • Мнения: 276
Стига бе! Сериозно........  Аз пък си мислех, че тези контракции са нещо нормално! Дали има нещо общо с това, че до края на четвъртия месец имах проблеми със задържането?

# 85
  • София
  • Мнения: 6 810
Нямам идея...Но обикновенно омекването на шийката и скъсяването става в 9 месец. При някой скъсяването става чак със започване нараждането. Почивай повече, ако не е казал доки друго.

# 86
  • Мнения: 1 317
Според мен е относително - аз до 7 месец мога да кажа, че нямах проблеми и не пиех нищичко, а сега накрая и хапчета и инжекции   Confused Когато ме приеха в 7 месец в патологията бях с контракции и 40-50% скъсяване на шийката, но за 3 дена ме оправиха, така че си пий хапчетата и стискам палци всичко да е наред  Hug

# 87
  • Мнения: 276
Благодаря, момичета, поне да знам пред какво съм изправена. Факт е обаче, че лекарят не каза нищо, само да пия тези таблетки за ограничаване на контракциите, но ще продължавам да си ходя на работа! Оф, сега се притесних - дано само да не тръгна да раждам по-рано, че не съм купила нищичко Laughing

# 88
  • Мнения: 276
Междудругото, eleonora_petrova, като постъпи в болницата с какви оплаквания те приеха? Защото аз до четвъртия месец бях толкова зле и с постоянни контракции и с реална опасност да загубя бебето, че сега ми се вижда направо песен.... Ама явно не съм чак такава песен Wink
Сега как си ти, наред ли е всичко с теб? Казаха ли ти, че има опасност от преждевременно раждане?

# 89
  • Мнения: 1 317
Аз като постъпих в болницата бях с болезнени контракции (каквито имам и сега), само че тогава нямах представа, че това е контракция. Е вече знам  Wink СТранно ми е обаче, че нямам болки в кръста или ниско долу, а само в дясната половина  на стомаха, ама болката от 1-10 е може би 9. Не са ми казали, че има опасност от преждевременно раждане. Сега ако нямаше кой да ми бие инжекциите пак щях да вляза в болницата, но се разминах, защото намерих кой да ме боцка  Wink
Аз на твое място обаче бих си стояла в къщи. Съгласна съм, че всичко е до организъм, защото ето-аз по цял ден лежа и пак съм с контракции, а други момичета си работят и нямат оплаквания, обаче аз лично физически не бих издържала. Не ти ли е време да си вземаш вече болничния за раждане, та да си починеш?

Пази се и не си мисли лоши работи  Hug
Лека нощ и до утре   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт