Hell’s Kitchen България - Сезон 4, тема №4

  • 34 286
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 62 595
Ex, как ги съчиняват! Казват им "шест минути", Николай тръгва да реже суровото месо, и бам, след 6 минути перфектно сготвено всичко! Никога шестте минути не са шест минути, а поне шеснайсет.

Мариела да си ходи. Подмазвачка! Андрея е по-добра, макар да ме дразни. Нейните ястия са по-приятни.

# 46
  • Другата България
  • Мнения: 37 262
Значи Андреа ще е.

# 47
  • София-Младост
  • Мнения: 23 340
Отбор кресливи-вресливи се събраха, браво 🙃

# 48
  • София
  • Мнения: 7 886
Мариела и Виктория.
Това си е шоу, ама пък чак толкова.

# 49
  • Мнения: 2 848
Мариела готвела само пюренца, а Николай като показа същото - имало много техника. Добре.

# 50
  • София
  • Мнения: 27 162
Червените мачкат. 😊

Дано утре си тръгне лиглата Андреа, искам ги и двамата мъже.

# 51
  • Мнения: 578
Не мога да повярвам, че такива некадърници са с черните куртки. Абсолютно дъно е сезона.

# 52
  • София
  • Мнения: 15 458
Чувствам се прецакана!

# 53
  • София
  • Мнения: 12 399
Представяте ли си Мариела да спечели предаването или Виктория. Scream

# 54
  • Мнения: 315
Аз съм много разочарована от този сезон. Сякаш в предишните по-скриваха, че е нагласено. След като изгониха Артур, в момента Камен ми се струва подходящ да спечели. Но имам усещане, че няма да вземе черна куртка.

# 55
  • Мнения: 40 869
И какво като пипа с ръце? Защо за някои неща да може, а за други не? Ако не си облизва пръстите и после пак да пипа къде е проблемът? Нали рибата се чисти с ръце, месото се приготвя с ръце,  зеленчуците се чистят с ръце, даже плейтването е с ръце, но да се пипа в тигана не можело???

П.П. После показаха обаче как си пипа косата и после пак си готви, така хууубаво я заглади и оправи опашката. И тези дълги коси без боне...

# 56
  • Мнения: 5 683
Кой остана без черна куртка, че не можах да догледам епизода?

# 57
  • София
  • Мнения: 12 399
Още не са излъчили. Утре ще продължи. Някой от Николай, Андреа или Камен.

# 58
  • Мнения: 9 107
Надявам се да е Андреа. Мърлява жена.

# 59
  • We are free to choose, but we are not free from the consequences of those choices
  • Мнения: 3 070
Кудкудякащите, истеричните, миекащите и подмазващи се до безобразие са там. Тим Курник в пълния му блясък. Радвам се само за Елена, Валентина умее да готви, но социалните и умения са прегоряли в някой тиган. Дано Камен продължи. Андреа и Николай под ръчичка вън. Шеф Михалчев е класа, но дори и неговото появяване не отмива много слабия сезон и потресаващ кастинг. От едно кутило са ги оценявали като подходящи и за това и за конкурентното предаване.

Общи условия

Активация на акаунт