Пъзели 41

  • 21 526
  • 766
  •   1
Отговори
# 525
  • София
  • Мнения: 8 563
Хахах, и аз това си помислих - дали не става опашка при тебе вече Grinning

# 526
  • Мнения: 454
Браво и от мен, момичета!

Тази седмица с един почивен ден го ударих на чистене, и не съм поглеждала пъзел.

# 527
  • Мнения: 124
Взех преждите и много се изкефих на отделената рамка! Най-омразно ми е да ровя за тия парчета, защото не ги намирам всички веднага и започва една паника да не би да го няма/да съм го загубила. Grinning

# 528
  • Мнения: 496
Споделено от фейсбук:
Ако сте решили да тренирате за финала на Пъзелмания 2022 - помагаме с кодове за отстъпка в Ozone.bg -5% за всички марки (ненамалени) и 10% за пъзели Black Sea.

# 529
  • Мнения: 6 904
При едно от вдиганията на пъзела няколко части паднаха и познайте кой ги нареди 😁
Скрит текст:


А след това си хвана под мишничка новия пъзел с пес патрул и заяви “Хайде чао, аз отивам на състезание” Joy

# 530
  • Варна
  • Мнения: 711
Браво на детенце. Още някоя и друга година и няма да има нужда да си търсиш другарче за състезанията, то ще е до теб.

# 531
  • гр.София
  • Мнения: 1 628
Мноооого е сладка помощничката Heart Eyes

# 532
  • Мнения: 1 979
Бухтичка, голямо сладурче е малката, готов състезател Heart

# 533
  • Мнения: 6 904
Кучето е УЖАСНО! Наредих самото куче, наредих бялото дръвче зад него и останалите животни и съм дотам. Какви са тея листа и клонаци, аз такива неща не редя Weary То всъщност за спокойно редене може и да става, но за скорост е просто ужас. Не знам какво да правя, но имам чувството, че няма да мине без подреждане по форма.

Взех си най-сетне ментовия крипт, много интересен металически цвят. Нямам търпение да го метна, но и нямам никаква идея кога ще е, пак се насъбраха много неща чакащи.

# 534
  • Мнения: 691
Ох, Бухтичка, не ме плаши, аз днес ще го взема това куче, ако то се падне ще го редим и 4те часа, защото освен него и фона е труден, два вида дървесни стволове, листа и клони и трева на земята, всички елементи са трудни, а как е самото куче, то има нюанси по козината гледам?

Вчера наредих Подправките, благодаря на Приказливка, да си кажа не бяха така лесни, както си мислех.

# 535
  • Мнения: 6 904
Ее, 4 часа са много, чак толкова невъзможно не ми изглежда Joy  Но си мисля, че каквото и да направя, с когото и да редя, под 3 часа не мога да падна.
Аз тук не го написах май, времето ни за еднорозите беше 2 ч и 9 мин.

Иначе самото куче не е много трудно, аз от него почнах. Не е елементарно, но се редеше някак. А сега с останалите само ги въртя частите и нищо не влиза.

# 536
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Идвам да се похваля с Хармонията на Eurographics. Това е един от най-хубавите пъзели, който съм редила, буквална наслада за редене. Пъзелът е труден, но в нито един момент не ти дотежава. Парчетата са перфектни. Изобщо последните два пъзела на Eurographics са определено по-хубави от единствения Кобъл, който съм редила, този с караваните ( не коледните).



Мисля, че съм забравила да покажа и тази мъка неземна, огледален пъзел, все едно няма картинка, огледалният образ обърква напълно. Не че много се вижда от снимката, но е летище.



Сега отворих един много интересен пъзел от ибей, но за късмет с чудесно качество и излючително интересна кутия на Маркс и Спенсър. Дори не знаех, че имат пъзели. Ако някога започна пак да купувам от ибей определено ще се оглеждам за марката, прилича на Гибсънс.

Скрит текст:

Кутията е малка и много висока, като кубче е.

Бухтичка, голям зор ще е това куче, все пак прегледай и катедралата.

# 537
  • Варна
  • Мнения: 36 603
Мона Лиза, тази Хармония какво ще я правиш? Интересува ме.

# 538
  • Русе
  • Мнения: 996
Мона Лиза, тази Хармония какво ще я правиш? Интересува ме.
Ей,изпревари ме Smile

# 539
  • София
  • Мнения: 8 563
Скоростна, май аз съм последна на опашката за него - ако искаш, после ти го мятам Wink
Мона Лиза, аз пък много, много искам да помоля да ми дадеш да наредя този от Маркс & Спенсър! И силно ти препоръчвам (ако позовляваш) да пробваш още поне един на Cobble hill, буквално не знам как си попаднала на тяхна кофти бройка - всичко що съм редила, е било перфектно. За мен са едно ниво над Eurographics, а аз обичам Eurographics Simple Smile

Редакция: Зори, писали сме заедно Simple Smile

Готов е и вторият Heye, не знам как успявам да ги снимам все непригладени Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт