Да се ОПЛАЧЕМ и да поспортуваме ... през май

  • 77 246
  • 2 439
  •   1
Отговори
# 2 010
  • Пловдив
  • Мнения: 40 784
М да...дано влезе в пътя, че уч.година свърши Simple Smile

Мид, как е ТМ?

МУ и сагата със зъба...снощи пак ходи, не намира тоя канал и тва си е. Праща го на 3Д снимка и му сложила антибиотик. Незнам по-нататък...

# 2 011
  • Мнения: 5 708
Беболина иска бебе за празника,а има три !
Не мога да измисля нищо друго и мисля да и взема бански и обувки за плажа!

Мисти,а защо не смени зъболекаря?

# 2 012
  • Мнения: 18 481
Ени, не си сама без подарък. И аз още нямам. Като каза батут, само не купувай от една русенска фирма (като тръгнеш да търсиш, ще ти излезе със сигурност). След втория счупен батут, който ми изпратиха за рд на дребната и скандала, който си спретнахме, защото имали право не знам си колко пъти да ми го заменят (сигурно до следващия ѝ рд), директно се обърнах към КЗП и ми върнаха парите.

# 2 013
  • Мнения: 14 793
Мързи,ей тия ми попаднаха скоро,имат много свежи модели и на сносни цени,но не съм взимала и нямам наблюдения. Тези са естествена кожа,уж,има и текстилни,и изкуствена.. Разгледай. 🤗
Скрит текст:
Сис,моята иска къща за кукли с мебели и т.н.,но няма изобщо място за такова нещо. Гледах едни дървени,които си сглобява детето,но 120 лв не знам дали биха ми се откъснали от сърцето. 😂 За играчки и щуротии хич не ми се дават...
О,Попи,мерси,ще го имам предвид.

# 2 014
  • Пловдив
  • Мнения: 40 784
Сиско, ами щото тази е упорита и не се отказва. Ползва посл.дума на техниката...ако беше някой друг до сега да го е затворил и да чака дали ще се подуе.
ще видим скенера и тогава ще се реши.

# 2 015
  • Мнения: 18 481
Къща за кукли с мебели, препоръчвам лидълските. Има и на два етажа и не е толкова обемна. Съотношение цена-качество е супер. Въпреки че на нашата се отчупи едно парче от покрива, бързо се ремонтира с всяко налично лепило.

# 2 016
  • Мнения: 5 708
От колко годишни могат да си играят с такива къщи? Беболина не е виждала още и не ми е искала,но вече почна да се заглежда по Барби-та и аксесоарите им .

# 2 017
  • Мнения: 14 793
Щом играе с бебета,може би и това ще й е интересно. Само ще прибереш по-дребните части. Знам ли,и аз не съм купувала и виждала,но тя нали гледа едни клипчета на рускинчета,те там играят с такива и тя от Коледа ме врънка. 😆 Но иска и батут,и люлка,и басейн голям... Много работи иска.
Попи,нямаме Лидл още,чак края на годината ще ни отворят. Ще потърся по олх освен.

# 2 018
  • София
  • Мнения: 2 410
На Киселяка му поръчах покрай намаленията колички Hot Wheels с Марио и другите… Че той тия дни се е зарибил по хиляда неща и не е ясно, ако го питам какво иска, колко работи ще изброи… Туй Джъмбо рекламите по телевизията и другите за играчки са много лоши, поне повечето са за момичета Grinning

Донесе ни някакъв вирус от градината. Една седмица не ходи, има още остатъчна кашлица (храчки на гърлото) и малко сополи. И аз съм така де и баба му разболя, че с нев дремаха миналата седмица следобедите…

Ама вкъщи се побърква и пак е на градина… беше до обяд, днес вече искаше цял ден… инак нямало да може дс си вземе пижамата… Голяма логика вади от време на време… Без температура, без нищо, само гадна задна хрема… Аз на витамини, той беше и на противовирусно и витамини и ериус 5 дена…

Вече съм 26гс+5, шефът отговаря на седмица напред… С тия жеги обаче чувството, че нещо изтича е …. ужасно засилено… Следващата седмица ще ходи за микробиология и пак да го мерим. Че мен най от инфекция ме е страх, шийки, мийки, с тоя магнезий всичко е 6 там… Последно мерихме размери преди 11 дена по нощите в спешния кабинет… и беше 890гр… Явно умората и изнервянето покрай големия, плюс шоковете в началото си казват думата…

Играчки имаме като за три деца… Преди ги подреждах и сортирах и беше по прибрано, ама мъжът ми сега няма нерви за това и всичко е на купчини…. Като дойде, юли ще разчиствам… да добутам до тогава..

Последна редакция: пт, 27 май 2022, 09:11 от Erinne

# 2 019
  • Мнения: 1 447
Добро утро!
Търти,голяма прегръдка и от мен!Този ти пост ме хвана за гърлото,личи си,че си притеснена..Дано грешиш!Повече от обичайните ти хумористични и с красиви снимки публикации ще чакаме!
Мисте,браво на твоя младеж!
Болните да оздравявате бързо,че лето иде и не е време за боледуване.
Бобчи,как прекарахте на село при вашите?
Добре, Hug !

ММ взе дребното с него "на кафе" и аз сега си пия моето на спокойствие и тишина.Имам да направя баница,да се къпя и спретвам, че следобед сме на детски рожден ден,утре на ... по- малко детски Grinning 22 години ще празнува рожденичката .

За 1 - ви юни на Фъстъчко поръчах телефонче и ключове за кола Grinning

А бе,кога се очовечават тия малките?Кога спират да се мислят,че могат да вървят по въздуха и да опитват всичко на вкус?

# 2 020
  • Мнения: X
Пффффф! 1 юни...И какво да измисля, за 16-годишна магарица, която хем за 8 март си прави устата за подарък, хем и 1 юни уважава?

# 2 021
  • Мнения: 5 708
Лайла, някъде към две годишна възраст Беболина спря да пъха всичко в устата. За вървенето по въздух не знам . Моето от малко си е много предпазливо. Сакън да не се удари 😂
Уиш,книжка на хартия! Ще я оцени след 10 години обаче!

# 2 022
  • Мнения: X
Сис, подозирам, че хартиена книжка, на която пише поне 50, ще бъде оценена моментално. Май точно това ще е, защото с нейните аниме пристрастия, тя харесва много странни мърч щуротии, за които не би ми дошло на ум, че някой ще даде пари. Например, грозотийските фигурки. Ама, диването си ги харесва.

# 2 023
  • Мнения: 2 260
Уиш, и една голяма кутия сладолед, примерно Simple Smile

# 2 024
  • Мнения: 18 481
Уиш, моята е включила подаръка за 1.06 към годишния ѝ спестовен план, който е с падеж малко след рождения ѝ ден след 2 месеца, така че за нейния подарък не съм се и замисляла.

Общи условия

Активация на акаунт